Associated B64

Offroad car's
hardijs
Meistars
Posts:359
Joined:16 Dec 2007, 23:26
Re: Associated B64

Post by hardijs » 29 Nov 2017, 18:47

mūsu pašu Jurija veikalā http://kulbit.lv/kulbit20/lv/index.php? ... kr%C4%81sa
Tamiya krāsas pa 5.40eur... vismaz tā rakstīts mājas lapā :)

Johnie
Jauniņais
Posts:16
Joined:08 Apr 2015, 12:16

Re: Associated B64

Post by Johnie » 30 Nov 2017, 00:43

Kaa sitiem ar detalam EU ietvaros, vai ari viss jasuta no Amain, TowerHobbies?

Skatijos uz LOSI 22-4, bet loti aizdomiga likas ta lieta ar siksnas piedzinu..

User avatar
Grip
Profesors
Posts:1705
Joined:30 Sep 2006, 23:00

Re: Associated B64

Post by Grip » 30 Nov 2017, 12:44

Johnie wrote:Kaa sitiem ar detalam EU ietvaros, vai ari viss jasuta no Amain, TowerHobbies?

Skatijos uz LOSI 22-4, bet loti aizdomiga likas ta lieta ar siksnas piedzinu..
Asso detaļas pieejamas kaut vai šeit: https://www.eurorc.com/category/774/ass ... b64-series (serviss viņiem labs, pasūtījumi uz LV no turienes nāk regulāri).
Par platformām - izskatās, ka kardānu variants tomēr ir trasē ātrāks nekā siksnas. Visi vadošie ražotāji ir pārgājuši uz kardaniem. Ar siksnām 4wd 1/10 bagijiem palicis vēl ir Shumacher un Losi.
Ātrākās šasijas pēc rezultātiem Latvijā ir Xray un viens Associated. Jaudīgākais tepiķa seguma čempionāts notiek Eiropā un rezultātos dominē Xray. Pirmajā desmitniekā ir arī pa vienam Schumi, Asso, Yokomo un HB. Ja paņemsi Xray vai Asso, tad vietējie bracēji tev varēs palīdzēt ar šasijas regulējumu.
Ja paņemsi kādu citu eksotiku, tad būsi on your own. Protams, ja mērķis nav sacensības, bet vakaros izgāzt pa pagalmu, tad šādai vajadzībai jebkura šasija būs laba, pat Sworkz, pagalmā regulējumam nozīme maza.
Xray XB4 / CS Electronics 6.5t / Orca VX3 / Gens ace / Sanwa MT4S

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Associated B64

Post by UldisK » 30 Nov 2017, 12:50

Grip wrote:...pagalmā regulējumam nozīme maza.
Nesaki viss , ir arī pagalmā svarīgi cik precīzi un ātri var ap to ābeli apbraukt, ja mērķis ir pa pagalmu braukt kaut kādā trajektorijā. :D

Jā , liels pluss ir tam ka var tepat pie mums pakunsultēties un sadabūt kādu detaļu no braucamā kas ir vairākiem. Mūsu lokā daudziem ir sākuma līmeņa tragijs Sober Touch. Trasītē bieži gadās ko salauzt, katram ir kāds maisiņš ar rezerves daļām 90% viss tad tiek saremontēts uz vietas un gāž tālāk. Domāju kad ar Xray un Asso situācija ir tāda paša. Neēsmu vēl šajā līmenī iepazinies, bet tā diena ir pavisam tuvu :)

hardijs
Meistars
Posts:359
Joined:16 Dec 2007, 23:26

Re: Associated B64

Post by hardijs » 30 Nov 2017, 12:58

Johnie wrote:Kaa sitiem ar detalam EU ietvaros, vai ari viss jasuta no Amain, TowerHobbies?

Skatijos uz LOSI 22-4, bet loti aizdomiga likas ta lieta ar siksnas piedzinu..
Associated rezerves daļas pie manis vari dabūt, 90% rezerves daļas priekš B64 modeļa man vienmēr ir somā, jo pats ar to braucu un nu jau arī vairāki citi braucēji ar šo modeli piedalās tepiķu cīņās. Tā, kā, ja kaut kas vajadzīgs, tad jautā. Cenas ne sliktākas, kā sūtot no Amain.

p.s. Es nesaprotu, kāpēc Tu visu meklē kaut kur ārpusē- te pat vietējie džeki lielāko daļu rc auto stuff Tev piedāvāt var, ja ne lētāk, tad vismaz pa to pašu cenu, kas ir populārajos ārzemju saitos ;)

hardijs
Meistars
Posts:359
Joined:16 Dec 2007, 23:26

Re: Associated B64

Post by hardijs » 30 Nov 2017, 13:01

Grip wrote:
Johnie wrote: Ātrākās šasijas pēc rezultātiem Latvijā ir Xray un viens Associated
Pēdējā posmā Associated pēc kvalifikācijas uz starta bija 2.v, 3.v un 7.v
Finišā: 1.v, 4.v un 5.v

Man sanāk vairāk, kā viens Associated ātrāko rindās :)

User avatar
Uga
Profesors
Posts:2892
Joined:14 Sep 2006, 15:00

Re: Associated B64

Post by Uga » 30 Nov 2017, 13:46

hardijs wrote:p.s. Es nesaprotu, kāpēc Tu visu meklē kaut kur ārpusē- te pat vietējie džeki lielāko daļu rc auto stuff Tev piedāvāt var, ja ne lētāk, tad vismaz pa to pašu cenu, kas ir populārajos ārzemju saitos ;)
Atbalstu. Es pats vēl 3-4 gadus atpakaļ 90% sūtīju pats no amaina un citiem online shopiem, bet pēdējos ~2 gadus 90% ņemu no vietējiem - Haralda un Ēvalda. Vienīgā problēma, ka sortimentu un piegādes grafikus lielākoties zin tikai "savējie", kas regulāri brauc gonkās un zin pie kā iet un prasīt. Bet nu man tā protams nav problēma, dažkārt vienkārši pazvanu un pa telefonu pastāstu kuru man detaļu vajag pat nezinot detaļas numurus.
-=Associated RC8B3.1e=- -=Nosram 2000kV=-
-=Xray XB4=- -=CS Electronics 5.5T=-
-=Associated B6.1=- -=CS Electronics 6.5T=-
-=Awesomatix A800X=- -=LRP X12 13.5T=-

User avatar
Grip
Profesors
Posts:1705
Joined:30 Sep 2006, 23:00

Re: Associated B64

Post by Grip » 30 Nov 2017, 14:00

Uga wrote:
hardijs wrote:p.s. Es nesaprotu, kāpēc Tu visu meklē kaut kur ārpusē- te pat vietējie džeki lielāko daļu rc auto stuff Tev piedāvāt var, ja ne lētāk, tad vismaz pa to pašu cenu, kas ir populārajos ārzemju saitos ;)
Atbalstu. Es pats vēl 3-4 gadus atpakaļ 90% sūtīju pats no amaina un citiem online shopiem, bet pēdējos ~2 gadus 90% ņemu no vietējiem - Haralda un Ēvalda. Vienīgā problēma, ka sortimentu un piegādes grafikus lielākoties zin tikai "savējie", kas regulāri brauc gonkās un zin pie kā iet un prasīt. Bet nu man tā protams nav problēma, dažkārt vienkārši pazvanu un pa telefonu pastāstu kuru man detaļu vajag pat nezinot detaļas numurus.
Pilnībā pievienojos.
Xray XB4 / CS Electronics 6.5t / Orca VX3 / Gens ace / Sanwa MT4S

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Associated B64

Post by UldisK » 30 Nov 2017, 15:24

Atbalstu un atbalstītu ja tas arī būtu nenozīmīgi dārgāk kā sūtīt pašam. Līdzīga situācija bija arī ar unlimitedrc.lv daudz labas kvalitatīvas plane daļas bija pieejamas tepat pie mums pat lētāk un ar garantiju, bet daudzi vienalga sūtīja no citurienes. Iespējams nezināšana, bet varbūt citi motīvi.

Browning
Profesors
Posts:1071
Joined:21 Feb 2015, 22:03
Location:Jelgava, Rīga

Re: Associated B64

Post by Browning » 30 Nov 2017, 19:42

UldisK wrote: Līdzīga situācija bija arī ar unlimitedrc.lv
Tam unlimited ir palieli trūkumi klientu apkalpošanas jomā - lapa nekāda, darba laiks arī utt,
Blaster 2 DLG, Žemasparnis Putinukas, DreamFly Libelle, Losi 8ight-E 4.0, DJI F450

Johnie
Jauniņais
Posts:16
Joined:08 Apr 2015, 12:16

Re: Associated B64

Post by Johnie » 01 Dec 2017, 21:20

Unlimited izskatas, ka ir beidzies:)

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Associated B64

Post by UldisK » 07 Dec 2017, 00:31

Nolēmu atkal padarboties ap savu auto. :)
Mazliet neērtības sagādā baterijas maiņa, tāpat mazliet nepatīk konektoru izraušana no baterijas, arī darbojoties ar lādētāju tie gali pliki mētājās... Izdomāju uztaisīt konektoru ar rokturi un lai abi pini spraužās reizē. Baterijas turētāja vadīklā priekšpusē ir atspere kura turētāju visu laiku spiež lai tas neizlec no aizmugurējās vadīklas. Viss mainās tagad ļoti ātri, arī lādētājam visus pinus nostiprināju uz plates. Vienīgais mīnuss ka mainoties bateriju izmēra standartiem iespējams būs jāmaina arī šīs plates, bet tās nav grūti uztaisīt citas, savukārt plus , sajaukt galus nevar pie labākās gribas :) Pagaidām viss izskatās šādi:
Ko tatuta domā par šādu konstrukciju - detaļas visas ir izgatavotas no kompozīta un stiprinājuma vietas tiek izmantotas orģinālās uz šasijas. Izņemot turētāja aizmugurējais gals ir paņemts no sviru šarnīra.



Vēl viena ērta un lēta lieta. Droši vien jau ka es pirmais to izdomājis neēsmu , bet ja nu - ļoti ērti tiem kuri body stiprina uz klipšiem . Ja uz fiksātora gala uzkausē termotrubu , to ir pat ērtāk lietot kā ja mauc virsū tās plastmasa.
Kamēr termotruba vēl karsta galu saspiež ar pirkstiem plakanu.

Image Image

User avatar
SalvatoreMundi
Profesors
Posts:1129
Joined:22 Apr 2016, 23:47

Re: Associated B64

Post by SalvatoreMundi » 07 Dec 2017, 01:19

o, loti laba ideja par termotrubaam. Bus japatestee.
Axial SCX10,Scx10II, YetiJR 1/16, Yeti 1/10,
HBX Devastator miniCrawler, WPL 1/16 mini cars,
ARRMA Talion,HSP,Axial ExoTerra,
HengLong WalkerBulldog(tanks)

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Associated B64

Post by UldisK » 07 Dec 2017, 11:50

Vēl viena leita, parasti tie klipi kad ņem nost body īsti nav kur nolikt, aizmirstas , pastumj kaut kur , vēl pazūd. Es body iekšpusē ar skoču pielīmēju neodīta tableti 0.5xD12 . ņemam nost klipus un sviežam uz body apmēram tajā vietā kur otrā pusē ir magnēts , abi divi viņi tur pielīp un nost nekrīt. Nav vairs jāuztraucas kur nolikām - kā ņemam body turpat pa rokai viņi ir , neviena lieka kustība :)

hardijs
Meistars
Posts:359
Joined:16 Dec 2007, 23:26

Re: Associated B64

Post by hardijs » 08 Dec 2017, 12:46

Uldi nu dikti esi pacenties... izskatās jau pa smuko :)
Atliek tik notestēt kaujas apstākļos un tad prom uz ražošanu :D

te ir vairāki padomi kā un ko taisīt/uzlabot B64 bagijam:
http://site.petitrc.com/setup/associate ... ipsTricks/
pašā apakšā arī ir vienkāršs risinājums, kā atvieglot baterijas izņemšanu/ielikšanu.

Post Reply