Vajadzigs padoms par servo iegadi

Stūres mašīnītes
cepumins63
Jauniņais

Re: Vajadzigs padoms par servo iegadi

Post by cepumins63 » 03 Nov 2016, 23:06

nu sis pedejais variants jau labs ,salidzinosi labi parametri un neticami lets salidzinosi ar citiem ko man seit piedavaja :D
vienigais man ir jautajums par digitalo ,jo skatoties video ir starpiba starp digitalo un analogo ir tada kad digitalais ed vairak bateriju,bet tikai jautajums par cik samazinas braukasanas ilgums?

UldisK
Profesors

Post by UldisK » 03 Nov 2016, 23:11

cepumins63 wrote: digitalais ed vairak bateriju,bet tikai jautajums par cik samazinas braukasanas ilgums?
Kas to izdomāja? Viss atkarīgs no komponentēm. Analogai vienkārši nav tādas griezes moments. Savukārt bezkolektoru motoru servo ar vēl lielākiem griezes momentiem tērē turpat uz pusi mazāk kā kolektornieki.
Jebkurā gadījumā Tavs auto strāvu strebj reizes vairāk lai kaut kāds servo pīķu patēriņš atstātu vērā ņemamu iespaidu uz braukšanas ilgumu.
Man uz Lidmašīnas stāv 8gab 32Kg servo(katra vismaz 3 reizes jaudīgāka par šo) , borta aķis 4Ah - Varu stundu raustīt stūres, labi man viņas ir bezkolektornieces, bet vienalag, vari par to nedomāt.

P.S. par servo uz auto konsultējies ar autobraucējiem, es tur neko nevelku. Vienkārši paskatījos Tavus Parametrus un iesviedu pirmo kas bija līdzīga.
Last edited by UldisK on 03 Nov 2016, 23:19, edited 1 time in total.

cepumins63
Jauniņais

Post by cepumins63 » 03 Nov 2016, 23:18

nu labi ,esi devis labu padomu par to power hd servu,paldies tev :)

Post Reply