Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 25 Sep 2017, 02:08

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: RadioLink AT9
PostPosted: 24 Jan 2016, 01:37 
Meistars

Tad nu tā esmu iegādājies RadioLink AT9 šodien dabūju, tāpēc daudz nekas nav man sakāms, kā tīri patīkami turēt rokā, gribētos, lai kaut kur būtu gumijas apdare, lai mazāk slīdētu, bet ir ok. tad kur ir Upgrade USB ports nepatīk ka tas puļķītis var viegli pazust. forši ka var ielikt diezgan palielas baterijas, kā arī voltāža diezgan plaša 7,4 - 18 Voltiem tātad 2S, 3S un 4S bez problēmām ņem pretī :) var arī 8 pirkstiņ baterijas. Pārstāstīt visu negrasos, bet te arī var redzēt aprakstus un testus.

http://air-hobby.ru/katalog/product/122 ... k-at9.html

Tad jau vasarā būs jātestē uz atālumiem pašam, šobrīd izskatās daudzološi.... (cik nu es tās pultis esmu taustījis :D )

Profile  

Post subject: Re: RadioLink AT9
PostPosted: 24 Jan 2016, 10:23 
Profesors

Man arī ziemassvētkos uzdāvināja AT9...
Nu redzēs, daudz slavas dziesmu saklausīts par šo, kādi desmit plusi
točna salīdzinot ar Turnigy...Laiks rādīs, vispār esmu starā...pagaidām...

Profile  

PostPosted: 24 Jan 2016, 13:14 
Profesors

Pašam šādas nav tāpēc varu spriest tikai pēc youtube video.
Menu un funkcionalitāte ļoti tuvu Futaba pat uztvērējos Sbus ir. Vai tik šie nav noklonējuši no kāda Futaba modeļa (iekšas) un ārējo dizainu paņēmuši no JR :)
Protams menu ir svarīga lieta bet mans uzskats ka svarīgāk ir stabilitāte un protams kloķi, to jau labāk pastāstīs šīs pults īpašnieki.
Par $100, domāju ļoti labs risinājums !

P.s. Oftopic, infinity-hobby šobrīd visiem Hitec broduktiem 20% atlaides, arī labajām servo !

Profile  

PostPosted: 23 May 2016, 07:09 
Jauniņais

This is beyond my knowledge so that I have enough.

Profile  

PostPosted: 07 Jul 2017, 10:44 
Iesācējs

Radiolink at9 ipasnieki pec kada laika lietosanas ko varat teikt par so aparaturu?
Kadi varetu but minusi?
Plusi?
Doma nemt ka 2 pulti sev!
Neviens netirgo vinas tatad tas kautko nozime.
Ka ar attalumu?
Vai menu saprotams?

Profile  

PostPosted: 07 Jul 2017, 11:26 
Profesors

Viss nav viennozīmīgi labi salīdzinājumā ar .... palasiet kaut kur pa vidu http://forum.rcdesign.ru/f4/thread416311-11.html , ar kādām ķibelēm nākās saskarties. Pašam nav , rokās ir turēta. - ierindas pults . nekādi lielie plusi jeb mīnusi salīdzinājumā ar TGY 9X , Taranis nav. Dizains liekas labāks par minētajām. Stiki priekš mana testa sliktāki par tarnis, labāki par TGY. Trimmeri man nepatīk. (man viņi nevienai nepatīk , izņemot Futaba sākot no vidus plaukta).

Profile  

PostPosted: 13 Sep 2017, 21:15 
Iesācējs

Ir pāris gadu pieredze ar RadioLink AT9, sacīkšu kvadrām un R9D/R6D/R6DSM uztvērējiem. Plusi būs pieklājīga signāla uztveršana virs zemes, salīdzinoši ērti stiki, mazs enerģijas patēriņš (3S 2600 mAh baterija, aktīvi ņemoties, pietiks mēnesim), automātiska uztvērēja pieslēgšanās (bez obligātās pārejas procedūras, mainot pulti), patīkams ekrāns un ērts dizains. Mīnusi - problēmas ar telemetrijas attēlošanu, ja lido ar kaut ko mazāku par 250 izmēru un ierobežotas iespējas veidot nosacījuma konfigurācijas parametrus (piem. tikai 3 loģiskie slēdži). Ja sacīkšu kvadrām paša veidotie loģiskie nosacījumi nav tik svarīgi, pieļauju, ka lidmašīnu trenkātājiem tas var būt būtiski. Upgreida ports ir MicroUSB, kas ir ļoti ērti šodienas apstākļos, kur pie datoriem piespraustus kabeļus ar MicroUSB telefonu lādēšanai var atrast gandrīz katrā mājā un ofisā. Vāciņš portam turas ļoti labi, neskatoties uz to, ka viegli izņemams. Ja ir bailes to pazaudēt, aizlīmējiet ar melno izolācijas lentu.

Par RadioLink pultīm un telemetriju vispār. Dzimtā telemetrija pēc noklusējuma ir RSSI (radio signāla stiprums) detektors pultī. Papildus parametri pieejami tikai ar ārējiem telemetrijas moduļiem, kuru izmērs diemžēl neļauj tos izmantot mazajos kvadrokopteros (zem 250mm). Ir PRM-01 modulis tikai baterijas spriegumam vai kombinētais PRM-02 modulis, kas slēdzams pie borta kontroliera virknes porta (UART-kautkastur). Abi savietojami tikai ar lielajiem R9D(S), R10D(S) un R12DS uztvērējiem, kuriem ir I2C spraudnis. Brīdinājums pultī par novirzi no uzdotajiem parametriem (piem. pārāk vājš uztvertais signāls) - vibrācija un pīkstēšana.

Labā ziņa sacīkšu kvadru pilotiem - nupat AT9/AT9S pultīm iznāca jauna 1.6.6 firmwares versija, kur pults signāla stiprumu var uzstādīt pieejamu atsevišķā kanālā un padarīt redzamu F3/F4 kontrolieriem parādīšanai OSD. Lejā links uz instrukciju, kur links uz firmwari atrodas video aprakstā.

https://www.youtube.com/watch?v=pWJf3HwHkBg

UldisK wrote:
Trimmeri man nepatīk. (man viņi nevienai nepatīk , izņemot Futaba sākot no vidus plaukta).

Lētie žiroskopi ir lēti - dzīves patiesība :) Pret temperatūras driftu un vibrāciju trimeri nelīdz. Tas pats attiecas uz stiku rezistoriem. Biju nepatīkami pārsteigts, jaunam Taranis pamanot stiku viduspunkta trīcēšanu miera stāvoklī pēc mēnesi ilgas lietošanas.

Profile  

PostPosted: 15 Sep 2017, 09:10 
Profesors

Ar trimmeriem biju domājis to ka tie ir neērti trimēt. Tramīgai pilotāžas lidmašīnai trimmēšana atšķirās no kvada jeb sporta kvada trimmēšanas , kur patiesībā tās vispār nav un kontrolieris jau trimmējās pirms tam, tas ir trimmeru vietā strādā kvada kontrolieris (pārsvarā) Ar to ļočeni ir tā , ja paņem kādam aplidot un tā sākumā ir slikti balansēta , jeb vēl kādas lažas CG ,pati līka, tad ja trimmeris ir izvietots/pieejams neērti , ļoti bieži ir jāsauc kāds palīgā lai pabaksta trimmeri , jo Tev vienkārši nav laika pat uz sekundi atlaist pirkstus no stika, nosēsties ar līku lidmašīnu lielā izmērā stipri vidēja jeb sākuma līmeņa pilotam ir praktiski neiespējami bez lielāka vai mazāka remonta pēc tam. Tāpēc tiem trimmerim šijā gadījumā ir liela nozīme, tas cik elektroniski no t maiņas nostaigā poči - nez - neēsmu ar šo jautājumu pultīm saskāries , izņemot esmu uzrāvies uz dažiem FrSkay mazajiem uztvērējiem kur kaut kāda stulbuma dēļ tiešām staigā PWM izeja pie t maiņas. Kaut kad agrāk jau to minēju. Un paši servo sevišķi lētā gala gandrīz visiem nulles mainās mainoties t. Protams uz maziem gājieniem tas ir praktiski nemanāms , lieliem gājieniem (45-55grādi uz katru pusi) tas jūtams labi.

Profile  

PostPosted: 15 Sep 2017, 09:26 
Profesors

Par pults stiku počiem runājot - Taranis ir pieejams upgrade šajā ziņā.
https://www.banggood.com/Frsky-M9-Gimba ... ds=myorder

Esmu sagāadājis šitādus bet nav sanācis sīkas vaļas nomainīt.

Profile  

PostPosted: 15 Sep 2017, 11:14 
Profesors

Jā , ar uz bezkontakta stikiem esmu skatījies, kad esošie sāks gļukot iespējsms ar likšu šos.

Profile  

PostPosted: 15 Sep 2017, 12:31 
Iesācējs

Lidmašīnai, nu jā - tur borta kontroliera parasti nav.

Browning wrote:
Par pults stiku počiem runājot - Taranis ir pieejams upgrade šajā ziņā.
https://www.banggood.com/Frsky-M9-Gimba ... ds=myorder

Esmu sagāadājis šitādus bet nav sanācis sīkas vaļas nomainīt.

RC Groups forumā daži laimīgie ieguvēji lādās, ka vidus trīcot arī M9 stikiem. Ir gan cerība, ka tas ir softa gļuks, ko varbūt, pateicoties iespējai OpenTX pielabot visiem, ar laiku salabos.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]