Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Viss par pultīm un to papildrīkiem
User avatar
Grip
Profesors
Posts:1705
Joined:30 Sep 2006, 23:00
Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by Grip » 01 Jan 2018, 23:31

SalvatoreMundi wrote:Ok, es saprotu, ka te kko rakstit ir kā kliegt caurumā, bet nu paturpināšu.
Par kliegšanu caurumā nevaru piekrist. Izlasu tavu postu, saprotu, ka neko palīdzēt nevaru un thats it.
Problēma izskatās pietiekmi ļoti specifiska.
Ja kādam no foruma apmeklētājiem būtu zināms risinājums, esmu pārliecināts, ka ieteikumu Tu saņemtu.
Xray XB4 / CS Electronics 6.5t / Orca VX3 / Gens ace / Sanwa MT4S

User avatar
SalvatoreMundi
Profesors
Posts:1129
Joined:22 Apr 2016, 23:47

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by SalvatoreMundi » 02 Jan 2018, 00:42

Paldies, tā jau laikam ir. Vismaz tagad zinu ka kāds tomēr izlasa :)

Man FB teica lai nodzēšu kvada rx. Man tur ir RX703A. Piespraužu bind plug pie rx(a) clean piniem itkā tās gaismiņas nomainās, bet cik saprotu tajā laika jau ir jābūt sakariem arī ar pulti. Mēģināju TX vnk sabindot ar citu walkeras rx1002 ko cilvēki mēdz šitam uzlikt, bet nekas nenotiek, man reāli nesanāk. Iespējams vajag pakorektet kkādus uzstādījumus pultī un viss aizietu, bet par cik es šinīs lietās esmu lameris man nekas nesanāk. Skumji kopumā. Secinājums tāds ka no dead point esmu izkustējies bet rezultāta nav. Pieļauju, ka tagad, kad vizuāli pults funkcionē atradīsies kas varētu uzņemties šefību pār šo bēdu ieleju.. (vai arī nē).
Axial SCX10,Scx10II, YetiJR 1/16, Yeti 1/10,
HBX Devastator miniCrawler, WPL 1/16 mini cars,
ARRMA Talion,HSP,Axial ExoTerra,
HengLong WalkerBulldog(tanks)

User avatar
hichkoks
Profesors
Posts:714
Joined:15 Sep 2010, 21:07
Location:Strazde, Talsu novads

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by hichkoks » 02 Jan 2018, 23:37

Tev vienkārši izdevies tikt pie pults kas šeit ir retums.
Mainot uzstādījumus , updeitus, neko prātīgāk nevaru ieteikt ka studēt Youtubi un citus forumus.
Pēc manas pieredzes, cik es palasīju Tavus postus, iesācēji uzraujas uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem.
Parasti lai mainītu "versijas", vienmēr "septiņreiz" pārdomā, pārbaudi atbilstību izstrādātāja lapā, apskaties kā to citi dara un tad pieslēdz vadus rakstīšanai.

Jo variants it kā , Tevi jau iegāza. Kontrolierim lai veiktu pārrakstīšanu, nepieciešams vispirms to sagatavot .

Ja "dzelži" atļauj, tad tad vienmēr saglabā iepriekšējos uzstādījumus, jo pēc bildes redzams(pazuda teksts) biji noārdījis to daļu kur saglabājas nemainīgās vērtības.

Uzraksts CYRF6936, parāda, ka radio gals Tev neatbild , tā kā sabindot vari pat nemēģināt.
Ātrumā:
https://www.deviationtx.com/forum/3-fee ... 936-module

User avatar
SalvatoreMundi
Profesors
Posts:1129
Joined:22 Apr 2016, 23:47

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by SalvatoreMundi » 03 Jan 2018, 00:24

hichkoks wrote:Tev vienkārši izdevies tikt pie pults kas šeit ir retums.
Mainot uzstādījumus , updeitus, neko prātīgāk nevaru ieteikt ka studēt Youtubi un citus forumus.
Pēc manas pieredzes, cik es palasīju Tavus postus, iesācēji uzraujas uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem.
Parasti lai mainītu "versijas", vienmēr "septiņreiz" pārdomā, pārbaudi atbilstību izstrādātāja lapā, apskaties kā to citi dara un tad pieslēdz vadus rakstīšanai.

Jo variants it kā , Tevi jau iegāza. Kontrolierim lai veiktu pārrakstīšanu, nepieciešams vispirms to sagatavot .

Ja "dzelži" atļauj, tad tad vienmēr saglabā iepriekšējos uzstādījumus, jo pēc bildes redzams(pazuda teksts) biji noārdījis to daļu kur saglabājas nemainīgās vērtības.

Uzraksts CYRF6936, parāda, ka radio gals Tev neatbild , tā kā sabindot vari pat nemēģināt.
Ātrumā:
https://www.deviationtx.com/forum/3-fee ... 936-module
Paldies par atbildi un linku. Izstudēju, tas mani vedina uz ideju pārbaudīt uz precizitāti ini faila saturu. Lieta tāda, ka es iepriekšējā postā neesmu pateicis pašu galveno, jo manami biju vēl savu haotisko darbību iespaidā. Missing CYRF module man vairs nerādās uz ekrāna, es uzšuvu pultij Deviation 5,0 un beidzot sapratu, ka ir jāieinstalē arī Library fails, pēc tā man pults displejs sāk rādīt vārdus nevis izsmērējumus, kā bija aiziepriekšējā bildē ko liku formā un ari ziņojums par Missing CYRF.... vairs nerādās. Pārējais ko rakstīju pēdējā postā jau attiecas uz situācijas atspoguļojumu pēc šīs, sauksim to par mazu uzvaru. Kopsavilkums: kļūda nerādās, pults izvēlne strādā, FIXED ID izvēlē visu laiku stāv OFF, arī pēc tam kad to nomainu uz ON, tas nesaglabājas pulti izslēdzot. Vēl vairāk, yotubē visiem nomainot FIXED ID uz ON, viņiem zem tā rādās skaitļu rinda, kas bindojot jāapstiprina (nav ne jausmas no kurienes tā rodas un ko nozīmē, pieņemu ka tas ir pults uztvertā rx ID)--- manā gadījumā rādās 0000000. Liekot bind plug visos savos trijos RX, izskatās, ka viņi ir gatavi bindoties, bet manāmi ka nav fīdbeka no pults. Vizuāli viss liekas, ka stradā, realitātē nepastāv komunikācijas starp RX/TX. Idejas kolēģi? Mana doma, pēc tava posta, ir vnk salīdzināt INI faila saturu ar kādiem paraugiem ko uzrakšu varbūt netā. Es taustos pa tumsu kā nezinātājs, es to apzinos.

Par 7x apdomāšanu pirms ko instalēt un izmainīt, 100% tev piekrītu. Esmu redzējis sekas forumos, ilgi sekoju viņu mācībai līdz tomēr kritu kārdināšanā un nopirkdams+pieliktams Banggood papildinošo moduli. Tomēr saņēmos riskēt, jo autsauksmēs visiem tas bija izdevies un pamācība likās skaidra un saprotama, itkā visu arī izdarīju pareizi.. bet sākās šis cirks gada garumā. Tagad man ir kopetris ar NAZA, kurš strādā lieliski un viņā es principā iekšā nelienu, baidos ko nočakarēt, jo šis mironis (Walkera QRX350pro) ar manis veiksmīgi nogalināto pulti mani attur no vēl kādiem eksperimentiem. Tomēr laiku pa laikam es saņemos- cerot iespēt atrisināt šo problēmu un atgūt kaut daļu pašcieņas savās acīs, lai es varētu nodomāt- jā tu proti ne tikai salauzt, bet arī ko sataisīt :D
Axial SCX10,Scx10II, YetiJR 1/16, Yeti 1/10,
HBX Devastator miniCrawler, WPL 1/16 mini cars,
ARRMA Talion,HSP,Axial ExoTerra,
HengLong WalkerBulldog(tanks)

User avatar
hichkoks
Profesors
Posts:714
Joined:15 Sep 2010, 21:07
Location:Strazde, Talsu novads

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by hichkoks » 03 Jan 2018, 15:12

Tā jau pelēkā viela traukā virs pleciem attīstas :)
Lauz un nebaidies, uz to jau azarts turas

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by UldisK » 12 Feb 2018, 16:04

Pults ir tikusi līdz manīm. Pasaki man lūdzu kāda bija orģinālās firmware versija.

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by UldisK » 12 Feb 2018, 17:03

Nevajadzēs. Strādā.


Uzliku V4.01 pirms tam notīrot visu lieko, neiet. Vēru vaļā
Atvienoju itkā jau atvienoto moduli - aizgāja.
Uzliku v5.0 arī iet.
Problēma bija tajā ka moduli nebiji atvienojis korekti. Vai nu atvieno pa visam vai vismaz barošanu, nevis potenciāla kopējo šinu, šinī gadījumā mīnusu, ispējams ka modulis ir ar to arī nokurināts (neiedziļinājos).
Nākošām reizēm iespējams noderēs.
Kaut ko slēdzot klāt , vienalga ir iekārta atslēgta jeb nē. Pirmo pievieno potenciāla kopējo šinu pēdējo barošanas šinu. Slēdzot nost otrādāk, pirmo atvieno barošanas šinu (šinī gadījumā +) pēdējā kopējā šina (šinī gadījumā GND - ) savādāk pastāv liels risks ko pakārt , nokurināt pie dažādu potenciālu starpības uz pārējām šinām. Šinī gadījumā bija vienkārši atkniebts mīnuss , datu šinās šinī gadījumā var notikt jebkas.
Last edited by UldisK on 12 Feb 2018, 17:44, edited 1 time in total.

User avatar
SalvatoreMundi
Profesors
Posts:1129
Joined:22 Apr 2016, 23:47

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by SalvatoreMundi » 12 Feb 2018, 17:17

Super, ņemšu vērā, tātad tev izdevās cik saprotu.. Pats biju 5 min līdz uzvarai. Bindojas ar tiem līdzi dotajiem uztvērējiem? (protams žēl, ka pults un kopteris vairs nav mans, bet mācība maksā naudu, citreiz mazāku bet citreiz... ēm- lielāku).
Axial SCX10,Scx10II, YetiJR 1/16, Yeti 1/10,
HBX Devastator miniCrawler, WPL 1/16 mini cars,
ARRMA Talion,HSP,Axial ExoTerra,
HengLong WalkerBulldog(tanks)

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by UldisK » 12 Feb 2018, 17:29

Jā , bindojās - Video jau ir tava pults un tas uztvērējs.
Būtībā tagad tikai izlasīju , iedziļinājos šijā tēmā.
Tev jau sākumā Voldis paeizi pateica. Ar to būtu pieticis lai Tev viņa strādātu vismaz kā agrāk.
Voldis wrote:Walkera taču pārstāja bindoties - tātad kaut kas traucē. Man ir sajūta, ka darbojas vairāki čipi vienlaicīgi - un traucē viens otram. Vajadzētu pietikt ka atvieno tikai barošanu un MISO. Vispār pirmajā solī vajadzētu panākt, ka Walkera normāli bindojas ar saviem uztvērējiem un tad šķilt klāt papildus moduli.
Tēmai nesekoju līdz, jo kā jau Grip minēja, Man nav bijusi saskarsme ar šīm pultīm, līdz ar to neko par viņām nezinu un nevaru ieteikt. Vakar Tu un Ēvalds mani nolika fakta priekšā nokraujot man viņu treniņā uz galda :D nevarēju atteikt, lai gan lietām par kurām man nav info, ķeros klāt ar gariem zobiem meklējot ieganstu atteikt , jo ne jau tieši tajā fiziskajā darbā paiet laiks, laiks paiet kamēr lasi meklē specifikāciju par dzelzi ko un kā tieši vajadzētu darīt.
Nācās pačekot info un sākt bakstīt.

User avatar
SalvatoreMundi
Profesors
Posts:1129
Joined:22 Apr 2016, 23:47

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by SalvatoreMundi » 12 Feb 2018, 23:41

Nu tev labi sanāca, jo es cīnījos gadu, protams jāsaka ka man salidzinot ar tevi ir nulle izpratnes par pultīm un lietām kā tādām. Tā kā.. jā, biju domājis, ka esmu atvienojis to moduli pilnībā. Tur arī kļūda.
Axial SCX10,Scx10II, YetiJR 1/16, Yeti 1/10,
HBX Devastator miniCrawler, WPL 1/16 mini cars,
ARRMA Talion,HSP,Axial ExoTerra,
HengLong WalkerBulldog(tanks)

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Palīdziet, kam ir laiks- Devo10

Post by UldisK » 13 Feb 2018, 13:35

Ta visi mēs no kļūdām mācamies, viss normāli. Galvenais ka ir griba darboties.

Post Reply