Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 26 Sep 2018, 08:11

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Mavic Pro vai Phantom 4
PostPosted: 20 Oct 2017, 12:45 
Iesācējs

Sveiki!
Varbūt šī tēma ir aprunāta, izrunāta, taču gribētos gūt svaigāku ieskatu par šiem modeļiem,protams, pēc lietotāju praktiskās pieredzes.

Ir doma iegādāt savu pirmo Dronu, ar plānu to ilgāku laiku arī lietot.
Paredzēts būs savam hobijam.

Tātad, pēc pieredzes, kurš būtu labāks (izņemot paša drona izmēra parametrus)

Interesē - kameras kvalitāte, baterijas, kā arī lidojuma attālumi, un paša Drona kvalitāti..

Paldies!

Profile  

PostPosted: 20 Oct 2017, 14:07 
Profesors

Sveiks!

Banggodā ir kautkāds kupons, es nezinu vai tas ir visiem pieejams vai man tikai uzrādās, banggods dod 30% atlaidi mavikam, no parastās cenas ap 1000, kas liekas līdzīga kā visur. ja ap 700 viņu var nomakšķerēt, tad liekas, ka super variants. Tiesagan, nezinu ko un kā ar kautkādām garantijām tur risina ja vajag.

par fantomu nezinu neko teikt, bet par maviku varu teikt vislabākās atsauksmes, ērtums, kvalitāte, viss ir forši, atskaitot jau daudzkur ārzemju netā arī pieminēto gļuku ar kameras asumu - arī man paveicās dabūt trešdaļu vai ceturtdaļu kadra vieglā pastāvīgā blūriņā, bet nu negribas tur kautko kašķēties un čakarēties, jāpriecājas par visu citu labo kas tam aparātam ir:) Kompaktums ir forša lieta, kautkur ekskursijā paķerot līdzi, ir atšķirība, vai tā ir maza somiņa, vai kārtīga pamperu kaste :) laigan, tāpat jau tā saimniecība apaug - vajag nosēšanās laukumu, kādu kartonu vai ko, un planšetdatoru, ja 10'' tad tas arī aizņem kautkādu vietu.

baterijas iet ļoti labi, ilgi, jau sāk apnikt lidot, un gribas lūrēt, cik tad tur vēl tie procenti atlikuši, vismaz salīdzinājumā ar diy racing multirotoriem, kas iet 5-10 minūtes videēji:)

par prikšanu - ja izdevīgi vienojas ar pārdevēju, tad arī tepat Latvijā pērkot var nopirkt ar ievērojamu atlaidinājumu.

trūkumus es īsti tam verķim tiešām nezināšu teikt. Varbūt - vajag uzmanīgi lidojot, karājoties virs ūdens, šad un tad ir manīts, ka šis tāka tiecas lēnām pazemināt augstumu, jāseko līdzi. Iespējams ultraskaņas sensoram pret ūdeni, zemos augstumos ir iespējami kaut kādi brīžiem sarežģījumi.

Profile  

PostPosted: 20 Oct 2017, 15:18 
Profesors

Esmu lidojis ar abiem un esmu video skatījis no abiem.
Ja drona izmēri kā rakstīji nav Tev svarīgākais kritērijs tad gan vadībā , gan sliktāku laika apstākļu gadījumā-stabilitātē, gan pretgaismas video, gan konstrukcijas stingrībā labāks ir Phantom3P , Phantom4, Inspire... (P4 pastāv iespēja vēl update uz PRO kameru). Maviks ir labāks tikai tajā, ka mobīls(lai piedod man visi Mavic fani). Tātad ir jāsakārto prioritātes, kā jau minēju, ja pirmajā vietā nestāv izmērs, tad...
Mavica AF - marketings no kura nav dižas jēgas, un labi ja tas nelago(manos testos nelagoja , tas ir nečamdījās), būtībā tas pats kas ar AF citās šāda izmēra kamerās, kreņķi ir vairāk kā labums,ja AF izdomā sākt čamdīties - nu piekrītat ka ja jau reiz kadrējums no gaisa , tad fokuss parasti ir virs 3m, un ja arī lidojam tuvu zariem , tad pie šī sensora izmēra asuma dziļums tāpat ir pietiekoši liels , tur var sākt skaitīt pikseļus un detaļas, bet ja AF nostrādā ar savu front fokus , tad to ka aizmugure sāk izplūst gan uzreiz būs labi pamanāms, un kā tad kamera zin to kur jums vispār ir jābūt primārajam fokusam. Otrs operatots mavic točna nekad nebūs kas par to atbildēs pie M režīma :)
Ja izmērs ir pirmajā vietā un vido paredzēts vairāk ekskursijas tipa,- es te biju, FPV... protams mavic ir visas priekšrocības pret Phantom.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]