Radio vadāmo modeļu forums
  
It is currently 25 Mar 2019, 01:00

All times are UTC + 2 hours [ DST ]
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 26 Apr 2017, 10:26 
Offline
Iesācējs

Joined: 20 Sep 2014, 21:38
Posts: 45
Sveiciens!

Gribēju uzzināt DJI produktu īpašnieku pieredzi ar servisa iespējām Latvijā. Pats gan neesmu ar to saskāries, jo nav neviena viņu produkta, bet divi pazīstami cilvēki gan.

1. gadījums. Interneta veikalā pirkts DJI Phantom 3 pro. Parādījās traucējumi video uz telefona un palika dikti skaļš gimbal ventilators. Nodeva interneta veikalam uz garantijas remontu. Pēc laika saņēma DJI servisa tracking numuru ar vairākiem servisa soļiem, tai skaitā testēšanu. Apmēram pēc mēneša zvans no "Motosports" veikala, ka drons ir gatavs. Saņemot dronu, redzams, ka nomainīts gimbal, korpusa augšējā daļa (vāks), jauna pults. Diemžēl nav oriģinālo zeltīto uzlīmju. Uz jautājumu kādēļ tā - tas tāpēc, lai varētu redzēt, ka remontēts. Ejot uz auto un sagāžot dronu uz sānu, izkrīt viens motors un paliek karājoties vados! Veikalā gan tūlīt tiek pieskrūvēts atpakaļ.

2. gadījums. Cilvēks nopircis aptuveni gadu lietotu DJI Phantom 3 pro. Minimāli palidojis un sāka ķīlēt viens motors (par laimi, pirms pacelšanās). Aizbrauca uz to pašu "Motosports", painteresēties par remontu. Jautājot, vai uz motoriem attiecas garantija, tiek atbildēts, ka atkarīgs no nolidotā attāluma. Tā kā drons pirkts lietots, tad par iepriekšējajiem lidojumiem nebija informācijas, bet parādot savu statistiku ar nolidotiem 7,4 km saņēma atbildi, ka tas esot par daudz, limits ir 6 km. Piedāvāja maksas remontu - 60 EUR motors + apmēram tik pat par maiņu un motora kalibrēšanu.

Tad nu man radās jautājumi, vai tas tiešām atbilst DJI noteiktajiem garantijas remontu standartiem. Kāpēc pēc garantijas remonta jābūt redzamām remonta pēdām, nerunājot par nepieskrūvētu motoru. Un tāpat, vai tie 6 km nav izzīsti no pirksta, lai vienkārši atkratītos. Mazliet smieklīgs attālums. Tas sanāk 6 reizes nolidot 500m turp un atpakaļ. Tad vai nu ir garantija uz kustīgajām daļām, vai nav. DJI garantijas noteikumos neko par to neatradām. Saprotams, ka serviss noteikti neņemsies ar gultņu maiņu un liks jaunu motoru, bet kas tā par motora kalibrēšanu?

P.S. abi gadījumi ir man izstāstīti, tādēļ par pilnīgu to patiesumu un precizitāti garantēt nevaru.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26 Apr 2017, 11:07 
Offline
Profesors
User avatar

Joined: 08 Jan 2012, 14:46
Posts: 6344
Location: Kuldīga
6Km ? :D :D :D tas ķipa vienā lidojumā nedrīkst pārsniegt? Multirotora motoram var būt tikai motorstundas nevis kilometri. Protams ka tas ir absurds , es būtu prasījis lai man parāda šādu punktu oficiālajā DJI garantijas lapā. Vienīgais ko zinu kas nedrīkst būt pie garantijas remonta ir - kritiena pēdas - nobrāzts stars jeb cita daļa, ielauzta kāja... Baterijām ir kaut kādi cikli pie kuriem vairs nemaina, pārējais ir kantora atrunāšanās. Pēc bateriju cikliem arī var spriest par koptera nobraukumu , jo katrai bat ir savs ID un klonus Tu uz garantiju likt nedrīksti, log failā viņas pierakstīsies vienalga. Ja ir bijušas vairākas DJI bat, tās visas ir redzamas koptera log failā pie apkopes un tiek atzīts par pareizu ekspluatāciju.
Ja man būtu izkritis viens motors pēc garantijas remonta es būtu uzrakstījis kļauzi turpat uz vietas un pieprasījis produkta maiņu, tas pats par uzlīmēm(krāsianajām uz stariem un DJI logo cenrā) - kuras patiesībā nāk visiem P3P P3A kopteriem līdz visādās krāsās iepakojumā, tie nav remontu jeb garantijas marķieri , līmē kādas gribi.

_________________
Image http://avioclub.lv/


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Portal by phpBB3 Portal © phpBB Türkiye