Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 21 Oct 2018, 17:43

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
PostPosted: 20 Mar 2017, 16:08 
Meistars

Nu veikala pats izlasot to alvas raksturojumu pie lodamuriem. Produkts paredzets notekcaurulu lodesanai :D

Ramis: 220 fiber 364g.
ESC: Eachine 20A BLHELI_S ESC
Kamera: 2.1 600tv hs1190
Fc:F3 10 deluxe+osd, beta.
Kingkong 5040 3-Blade
Video: TS5823S

Profile  

PostPosted: 20 Mar 2017, 16:11 
Profesors

Alucards wrote:
Domaju taisisu, velvienu topiku, kura sakuma veiksu visa uzskaiti, piedzivojumus remontus utt uzskaiti.
Jaizdoma tik korekts nosaukums :)
How Alucards started drone life?
Mosh kas tads

Priekškam jaunu topiku, tas pats http://www.latrc.lv/viewtopic.php?f=62&t=8063 ir dzīvot spējīgs :D nomaini nosaukumu un viss... Prieškam vēlviens?
Pajautā administrātoriem lai šo topiku pārmet tajā iekšā un viss būs vienā vietā....

Profile  

PostPosted: 20 Mar 2017, 16:27 
Profesors

Voldis wrote:
Visticamāk, ka pie vainas ir pērdevēju kompetences līmenis - tīru alvu sadzīvē nav kur izmantot (vismaz es nezinu), tā ka pārdevēji vienkārši gribēja pārdot preci - tāpēc teica ka 100% alva. Savukārt 60-40 alvas maisījums ar svinu - tā ir lodalva un tā visplašāk tiek izmantota lodēšanai.

Ir tā, ka Eiropā ir direktīva, kas aizliedz izmantot svina piemainījumu. Pagaidām gan tas attiecas uz rūpnieciski ražotām iekārtām, kur tiek izmantota bezsvina tehnoloģija. Precēm tiek prasīts RoHS sertifikāts, kas to apliecina. Bet pamazām bezsvina lodalva ienāk arī sadzīvē. Protams, lodēt ar viņu ir grūtāk, tādēļ pērkot jāskatās, lai būtu klasiskā lodalva ar 38% svinu sastāvā.

Profile  

PostPosted: 20 Mar 2017, 16:30 
Profesors

Alucards wrote:
Domaju taisisu, velvienu topiku, kura sakuma veiksu visa uzskaiti, piedzivojumus remontus utt uzskaiti.
Mosh kas tads

"Iesācēja pilota piezīmes"... :)

Profile  

PostPosted: 20 Mar 2017, 17:55 
Profesors

Ir , ir - 60/40 visos veikalos kur jau nu vispār viņu tirgo , ja grib specifiskāku, tad gan var sanākt pameklēt.

Profile  

PostPosted: 20 Mar 2017, 20:39 
Profesors

Alucards wrote:
Man gribejas tiesi si razotaja alvu.
+ izskraidot sakotneji veikalus, mana gala tik 100% alva, seit ir 60-40 alva ar svinu.

Kurā vietā atrodas tie vietējie veikali?

Kāpēc tieši šā ražotāja alvu? Vai viņi izmanto kaut kādu "kosmisko alvu ar attīrošām īpašībām"? Jebšu "bezsvina svinu, kas nekaitē veselībai, neizraisa vēzi, nerada riskus reproduktīvajai sistēmai"?

Resnums, cik noprotu, ap 1.5mm, 1.6mm? Priekš kam TIK resnu? Man personīgi pat rupjākiem darbiem (štekeru lodēšana, resnu vadu lodēšana) ar 0.7mm pilnīgi pietiek. Ja 0.7mm par resnu, tad saimniecībā ir arī 0.25mm, bet nu tas ir SMD darbiem.

Starp citu, desoldering wick arī reizēm noder.

Profile  

PostPosted: 20 Mar 2017, 22:30 
Profesors

Oj par diametru es gan nebūtu tik kategorisks , resnajiem vadiem noteikti ņemu 2mm , kaut blakus ir tievās , jo nav pāris cm jādzen virsū un jākupina pa lieku kalifonijs, kaut kā liekās ka ar 2mm resnajam vadam tās proporcijas(kalifonijs, alva) ir daudz labākas un lodējums uzriz sanāk smukākas :) protams ar resno smalkiem darbiem ir daudz grūtāk kā ar tievo rupjākiem.

Profile  

PostPosted: 21 Mar 2017, 12:18 
Profesors

Man par lielu izbrīnu, man lodēšanas piederumu kastē ir arī 1mm, tikai "noslēpts mazliet dziļāk" (mazākā kastē, pie kolofonija un 3mm stieples). Nav brīnums, ka nemaz nezināju par tā 1mm eksistenci - 0.7mm esmu novērtējis par optimālu, universālu biezumu.
Protams, ja ir vairāki ruļļi, tad arī 1.6mm varēs atrast pielietojumu (ne velti man ir arī 0.25mm :D). Bet ņemt 1.6mm kā vienīgo - nu nezinu, man tas nešķiet prātīgi. It īpaši, ja plāns ir bakstīt ar lodāmuru kvada kontrolieri.

Profile  

PostPosted: 21 Mar 2017, 12:47 
Meistars

binary wrote:
Alucards wrote:
Man gribejas tiesi si razotaja alvu.
+ izskraidot sakotneji veikalus, mana gala tik 100% alva, seit ir 60-40 alva ar svinu.

Kurā vietā atrodas tie vietējie veikali?

Kāpēc tieši šā ražotāja alvu? Vai viņi izmanto kaut kādu "kosmisko alvu ar attīrošām īpašībām"? Jebšu "bezsvina svinu, kas nekaitē veselībai, neizraisa vēzi, nerada riskus reproduktīvajai sistēmai"?

Resnums, cik noprotu, ap 1.5mm, 1.6mm? Priekš kam TIK resnu? Man personīgi pat rupjākiem darbiem (štekeru lodēšana, resnu vadu lodēšana) ar 0.7mm pilnīgi pietiek. Ja 0.7mm par resnu, tad saimniecībā ir arī 0.25mm, bet nu tas ir SMD darbiem.

Starp citu, desoldering wick arī reizēm noder.

Par to kāpēc ši ražotāja un līdzīgi. Vai pēc tā kā tika iegādāta pirmā baterija jau netapa skaidrs, ka šis nebūs standarta gadījums? Cilvēkam daudz vēl jāmācās, jo uz doto brīdi izskatās ka viss uz kāda review balstīts, bet pamazām būs ok, ka tik klausās ko viņa saka ;)

IG: https://instagram.com/brickracingcom
Team-Blacksheep; FuriousFPV; Tattu; HQProp; Mylipo; T-Motor; Sunrise Model; Emax; Ache; Gemfan; Runcam

Profile  

PostPosted: 21 Mar 2017, 13:00 
Profesors

kanifoliju gan pērc nost, vai citu kādu līdzīgu pēc īpašībām kusni, tam jābūt blakus alvai vienmēr pa rokai. Piemēram - resni daudzdzīslu vadi - pirms lodēt - iekausē to vadu kanifolijā, lai tas piesūcās ar to, pēctam alvu uzsūks super ātri un viegli, nebūs tā, ka alva tikai vienā pusē vadam, vai ārpusē. Un vispār, viss lodēsies piecreiz foršāk un labāk, ja pirms tam to apsmiņķēsi ar kādu kusni, kanifoliju.

Profile  

PostPosted: 21 Mar 2017, 18:40 
Profesors

binary wrote:
Protams, ja ir vairāki ruļļi, tad arī 1.6mm varēs atrast pielietojumu (ne velti man ir arī 0.25mm :D). Bet ņemt 1.6mm kā vienīgo - nu nezinu, man tas nešķiet prātīgi. It īpaši, ja plāns ir bakstīt ar lodāmuru kvada kontrolieri.

+++ ja vienīgais un smalkiem darbiem , tad nebūs viegli.

Profile  

PostPosted: 06 Sep 2017, 15:05 
Speciālists

Voldis wrote:
Alucards wrote:
Mosh kas tads

"Iesācēja pilota piezīmes"... :)

Tur šķiet ir nopietnākas problēmas par iesācēja kompleksu. Gadījumā puisis arī nebrauc ar 15 gadus vecu BMW, kam izpūtēja katalizatora bundžas vietā 5L skārda rezonatora balons?

Profile  

PostPosted: 06 Sep 2017, 17:48 
Profesors

Krotow wrote:
Tur šķiet ir nopietnākas problēmas par iesācēja kompleksu. Gadījumā puisis arī nebrauc ar 15 gadus vecu BMW, kam izpūtēja katalizatora bundžas vietā 5L skārda rezonatora balons?

un Tu brauc ikdienā pa Latvijas bedrēm ar aizvakar ražotu ferrari? :D

Profile  

PostPosted: 06 Sep 2017, 18:03 
Speciālists

PuukjuAerofoto wrote:
Krotow wrote:

un Tu brauc ikdienā pa Latvijas bedrēm ar aizvakar ražotu ferrari? :D

Šobrīd ar 5gadīgu mazfordu bez šķūninga pazīmēm. Bemberi minēju vnk kā alegoriju kopējam personības raksturojumam ;)

Profile  

PostPosted: 24 Nov 2017, 18:23 
Meistars

UldisK wrote:
jo nav pāris cm jādzen virsū un jākupina pa lieku kalifonijs,

Nu kalifoniju izmantot gan nevajadzētu, to lietoja tad, kad nu nekā cita nebija.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]