Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Tri, kvad, heska, okta un citi kopteri
User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:
Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by binary » 25 May 2018, 09:54

Google "diy net gun". Tīklam 4 stūros pa atsvaram, katru atsvaru šauj leņķī mazliet prom no tīkla centra. Jaudu jāpiemeklē, lai var vismaz tos 10 metrus aizšaut.
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
SalvatoreMundi
Profesors
Posts:1129
Joined:22 Apr 2016, 23:47

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by SalvatoreMundi » 25 May 2018, 10:50

Eu, uztaisi dronu karus! Samontē kautko nedārgu un aizsargātu! Tas tik būtu rodeo!
Axial SCX10,Scx10II, YetiJR 1/16, Yeti 1/10,
HBX Devastator miniCrawler, WPL 1/16 mini cars,
ARRMA Talion,HSP,Axial ExoTerra,
HengLong WalkerBulldog(tanks)

vecais
Speciālists
Posts:171
Joined:05 Apr 2013, 17:46

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by vecais » 25 May 2018, 22:44

Doma par tīklu man bija, tik savādākā izpildījumā. Vēl var taisīt kartupeļu lielgabalu no caurulēm un kartupeļu vietā ielādēt slapju lupatu vai zvejas tīkla gabalu. Ir vēlviena iespēja, kura pagaidām lai paliek noslēpumā. Tā man liekas vislabākā, jo var trāpīt bez tēmēšanas.

JurisL
Profesors
Posts:414
Joined:26 Oct 2010, 01:00

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by JurisL » 25 May 2018, 23:08

vecais wrote:... Ir vēlviena iespēja, kura pagaidām lai paliek noslēpumā. Tā man liekas vislabākā, jo var trāpīt bez tēmēšanas.
Jebkurā gadījumā turi mūs lietas kursā . Nepadodies ! Tev izdosies !
PS Un atceries par "Snikers"

vecais
Speciālists
Posts:171
Joined:05 Apr 2013, 17:46

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by vecais » 26 May 2018, 22:39

JurisL wrote:
vecais wrote:... Ir vēlviena iespēja, kura pagaidām lai paliek noslēpumā. Tā man liekas vislabākā, jo var trāpīt bez tēmēšanas.
Jebkurā gadījumā turi mūs lietas kursā . Nepadodies ! Tev izdosies !
PS Un atceries par "Snikers"
Labprāt turētu lietas kursā, bet iespējams būs labāk, ja tas paliks pie manis. Pat, ja ideja nostrādās, būs labāk, ja citi to nezinās. Katrā ziņā doma ir par tuvas darbības iekārtu. Ja kāds lido tādā attālumā, ka mani tas netraucē, tad man par to vienmēr ir bijis tikai prieks. Par "Snikeru". Tā patiešām ir izcila doma. Nekādā ziņā neaizmirsīšu.

User avatar
PuukjuAerofoto
Profesors
Posts:807
Joined:27 Sep 2016, 16:06
Contact:

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by PuukjuAerofoto » 27 May 2018, 11:19

jautri jau tas ir, dronošana sniedz līdz šim vēl nebijušas iespējas kur izvērsties fantāzijas lidojumam. Manuprāt, der iedomāties, kā Jūs rīkotos, kaimiņa vietā. Kaut vai ja būtu jācērp savas tūjas, ko vērts darīt arī no ārpuses, lai tur neizveidojas džungļi - ja blakus ir tukšs zemesgabals, vai Jūs iesiet uz novada domi, interesēties zemesgrāmatā vai sazinkur vēl, stāvēt rindās utml, lai noskaidrotu īpašnieka talruni, lai saskaņotu atļauju uzkāpt uz tās zemes tūju apgriešanai? Loģika ir tāda, ka skādi otram nenodarot, mierīgi uzliekat kāpnes un nocērpat tūjas, nekādu problēmu. Kad tur būs māja, skaidrs, ka otra pagalmā nelīdīsiet, vispirms uzjautāsiet.

Par dronu - nu ja Jums būtu drons, un lidotu viskur apkārt, un tad sadzirdētu kautkur aiz tūjām, kaimiņos kaut kas rosās - gan jau arī rastos vēlme uzmest aci izmantojot dronu, nu un atkarībā no lidošanas meistarības, tad rezultātā tā karāšanās no cilvēka tur dabā arī sanāk kādi 3m varbūt.

kā saka, sabojāt, sadauzīt, notriekt un iznīcināt var visu, bet skatoties uz lietām no gaišās puses - varbūt nīstais kaimņš īstenībā izvēršās par labu draugu un domubiedru, vai rc lidošanas biedru.

Vai līdzīgi, ja esat bijis gājējs, autobraucējs, velobraucējs un motobraucējs - katrs no šiem četriem pārējos uzskata par ienaidniekiem vai traucēkļiem, bet, ja iejūtaties katra ādā, tikai tad var novērtēt situāciju kopumā.
Omulīgu un racionālu māju projekti - www.buildart.lv

vecais
Speciālists
Posts:171
Joined:05 Apr 2013, 17:46

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by vecais » 28 May 2018, 07:54

PuukjuAerofoto wrote: ...ja iejūtaties katra ādā, tikai tad var novērtēt situāciju kopumā.
Vai Tu tā darītu, no 5m attāluma lūrētu uz citu ar dronu ielidojot cita īpašumā? Vai Tev patiktu, ja uz tevi lūrētu ar dronu? Esmu pārliecināts, ka abos gadījumos atbilde būtu negatīva. Es arī nelidotu svešā īpašumā ar dronu un nelūrētu uz citiem no dažu metru attāluma ar dronu.

Tie, kas šādu rīcību atbalsta droši vien paši ir lidinājušies citu īpašumos un lūrējuši iekšā pa logiem, vai arī pilnīgi kļūdaini ir sapratuši, ka man ir kāds naids pret tiem, kas izklaidējas ar multirotoriem.

User avatar
Jānis K.
Profesors
Posts:519
Joined:06 Aug 2009, 11:35
Location:Tukums
Contact:

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by Jānis K. » 28 May 2018, 11:15

Njā, bēdīgi, kādā virzienā iet cilveku attiecības.
Normāli būtu aiziet pie kaimiņa, parunāties, varbūt izrādīsies patīkams cilvēks un labs kaimiņš.
Bet nu var jau kariņu spēlēt, pēc tam būs "labs" kaimiņš visu mūžu pie sāna.
KM Baja 5B, Spektrum DX3S, http://www.baja5b.lv
Turnigy SCT 4x4 Brushless 1/10
BSR BT-4 1/10 4WD Touring

Browning
Profesors
Posts:1071
Joined:21 Feb 2015, 22:03
Location:Jelgava, Rīga

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by Browning » 28 May 2018, 13:41

vecais wrote:Ja kas, tad ar nerviem man viss ir kārtībā. Tomēr nepatīkami, ka kaimiņš nenāk iepazīties, bet lien klāt ar savu dronu. Tā ir sūdabrāļa rīcība no kaimiņa puses. Patiesībā man ir jau izdomāti vairāki veidi, kā tikt pie tāda drona detaļām, kas līdzīgi mēslu vabolei lido ap mani mana paša īpašumā. Varētu padomāt, ka viņam nepietiek ar to, ka viņš izmanto svešu īpašumu sava suņa dabisko vajadzību kārtošanai un pats skraida bez atļaujas pa manu īpašumu un kopj savas tūjas sēžot manā teritorijā, vēl viņš lidināsies ar savu mēslu vaboli dažu metru attālumā no manis.
Principā pilnīga taisnība. Var taču zolīdi atnākt parunāties nevis šitā. Un nedomāju, ka var draudēt kāda kriminālatbildība par to, ja savā īpašumā ar pusķieģeli notriec to sūdu.
Blaster 2 DLG, Žemasparnis Putinukas, DreamFly Libelle, Losi 8ight-E 4.0, DJI F450

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by binary » 28 May 2018, 13:49

Browning, atkarīgs no tā, kur tas pusķieģelis piezemējas :D
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

ERR420
Iesācējs
Posts:26
Joined:05 Apr 2018, 12:14

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by ERR420 » 28 May 2018, 14:50

5.8 / 2.4ghz jammer?

zeGL
Iesācējs
Posts:89
Joined:10 Dec 2016, 01:05

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by zeGL » 28 May 2018, 16:16

Kāpēc gan lai nevarētu draudēt kriminālatbildība par tīšu mantas bojāšanu? Tam nav pilnīgi nekāda nozīme vai ir virs privātīpašuma vai nav. Iedomājies situāciju - Tu iebrauc svešā privātīpašumā un saimnieks sāk dauzīt Tavu mašīnu - tas ir pilnīgi legāli?
Image

JurisL
Profesors
Posts:414
Joined:26 Oct 2010, 01:00

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by JurisL » 28 May 2018, 21:17

vecais wrote:
PuukjuAerofoto wrote: ...ja iejūtaties katra ādā, tikai tad var novērtēt situāciju kopumā.
...vai arī pilnīgi kļūdaini ir sapratuši, ka man ir kāds naids pret tiem, kas izklaidējas ar multirotoriem.
Tad kur tad ir tā problēma , lai šos divus jautājumus ( tūjas un drons) ŠEIT apspriestu? :shock:

ERR420
Iesācējs
Posts:26
Joined:05 Apr 2018, 12:14

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by ERR420 » 28 May 2018, 21:29

vecais wrote:
PuukjuAerofoto wrote: ...ja iejūtaties katra ādā, tikai tad var novērtēt situāciju kopumā.
Vai Tu tā darītu, no 5m attāluma lūrētu uz citu ar dronu ielidojot cita īpašumā? Vai Tev patiktu, ja uz tevi lūrētu ar dronu? Esmu pārliecināts, ka abos gadījumos atbilde būtu negatīva. Es arī nelidotu svešā īpašumā ar dronu un nelūrētu uz citiem no dažu metru attāluma ar dronu.

Tie, kas šādu rīcību atbalsta droši vien paši ir lidinājušies citu īpašumos un lūrējuši iekšā pa logiem, vai arī pilnīgi kļūdaini ir sapratuši, ka man ir kāds naids pret tiem, kas izklaidējas ar multirotoriem.
bet vispār, kad kādi garāmgājēji jautā par dronu, par FPV, viņiem vienmēr prasa - eu, ar šito var spiegot kādu utt, vai uzdod jautājumu - ar šito var skatīties logos?
ar to gribēju teikt, ka daudziem ir tomēr slimīga vēlme līst cita īpašumos un darīšanās ...

JurisL
Profesors
Posts:414
Joined:26 Oct 2010, 01:00

Re: Nedrīkst tā darīt, lidot kur nevar....

Post by JurisL » 28 May 2018, 21:41

ERR420 wrote:
vecais wrote:
PuukjuAerofoto wrote: ...ja iejūtaties katra ādā, tikai tad var novērtēt situāciju kopumā.
Vai Tu tā darītu, no 5m attāluma lūrētu uz citu ar dronu ielidojot cita īpašumā? Vai Tev patiktu, ja uz tevi lūrētu ar dronu? Esmu pārliecināts, ka abos gadījumos atbilde būtu negatīva. Es arī nelidotu svešā īpašumā ar dronu un nelūrētu uz citiem no dažu metru attāluma ar dronu.

Tie, kas šādu rīcību atbalsta droši vien paši ir lidinājušies citu īpašumos un lūrējuši iekšā pa logiem, vai arī pilnīgi kļūdaini ir sapratuši, ka man ir kāds naids pret tiem, kas izklaidējas ar multirotoriem.
bet vispār, kad kādi garāmgājēji jautā par dronu, par FPV, viņiem vienmēr prasa - eu, ar šito var spiegot kādu utt, vai uzdod jautājumu - ar šito var skatīties logos?
ar to gribēju teikt, ka daudziem ir tomēr slimīga vēlme līst cita īpašumos un darīšanās ...
Šoreiz laikam vairāk izskatās ka tev ir kompleksi , ka virs tava īpašuma neviens nelido . Jo par tevi ir NULLE interese .

Post Reply