Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 25 Sep 2018, 18:14

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: XIAOMI YI action camera
PostPosted: 17 Jun 2015, 12:38 
Profesors

Beidzot atnāca no http://www.ebay.com/itm/121644258054?_t ... EBIDX%3AIT

Ar aķi 70g, 48 bez.
Pirmie kadri lika domāt - esmu iegrābies, bet izrādījās, ka fokuss iestādīts 1m distancei.
Ātri atradu https://www.youtube.com/watch?v=Ds83DHlutpc un lieta darīta.
Vāciņš uz klemmēm, vienu stūri tik aizķert un tad jau viegli.
Žēl, ka objektīvs fiksējas ar līmi nevis skrūvīti, bet vītnē kustas riktīgi stīvi, tā ka atstāju nelīmētu.
Iekšā pret vāciņu atspiežas garantijas likvidēšanas poga (citu funkciju tai neatradu).

Man jau nu liekas, ka dikti laba. Apgaismojuma balanss, krāsas - nu, sajūsmina.
No adroīdiska telefona ērti settingus bakstīt.
Tūbē ir salīdzinājumi ar GoPro (tur arī ir nefokusā apvārsnis). Uz ielas nakts apgaismojumā redzamība tiešām izcila.

Pasūtīju FPV vadu - tur tāds foršs, 90 grādos noliekts. Gaidu ar cerību, ka bilde būs tik laba, ka varēs arī lidot, citādi divas kameras grozīt dikti ķēpīgi.

Profile  

PostPosted: 17 Jun 2015, 13:06 
Meistars

Man arī ir šī kamera, liekas ļoti ok! :)
Patika video kvalitāte.

Es gan domāju atstāt un neko nemainīt, jo ziemā snowojot diez vai vajadzēs plašāku fokusu.

Es pasūtīju no Banggood un atnāca 2 ned.

Profile  

PostPosted: 17 Jun 2015, 13:27 
Iesācējs

Iepriecinājāt. Es ar tagad šo brīnumu gaidu un ceru ka problēmu nebūs. Bet nu ja jums viss kārtībā, tad ir pozitīvi.

Profile  

PostPosted: 17 Jun 2015, 13:32 
Meistars

Ieteiktu pasūtīt uzreiz ar statīvu, jo pēc tam nav iespējams dabūt orģinālo, kas likās ļoti labs :).

Profile  

PostPosted: 27 Aug 2016, 00:27 
Profesors

Ļoti ilgi nepamanīju tādu dīvainu lietu.
Kameru laižu gaisā ar oriģinālo vadu (Power caur 5V supply, protams) pieslēgtu bortam.
Izrādās, ka kamera lādējas tikai tad, ja ir izslēgta - deg sarkanais aplis, tieši kā pieslēdzot ar USB pie PC vai visa, kas var dot tos 5V. Kameru ieslēdzot uzlāde tiek pārtraukta, saglabājas tikai 5V esamības indikācija - sarkanais aplis, kas, ieslēdzot filmēšanu, uzrādās zilā apļa mirgošanas pauzēs. Aķis, protams, paliek tikai tukšāks un tukšāks, jo ienākošie 5V netiek izmantoti.
Kāpēc viņiem tā vajadzēja darīt?
Ilgi nepamanīju, jo video stumjot iekš PC pa USB kabeli kamera pagūst veiksmīgi uzlādēties. Filmēšanu laikiem pagarinoties tā robeža nu ir sasniegta - plānos par garāku laidienu šī kamera vairs nepiedalās. Žēl, bilde forša.
Vai ir laba doma izmest aķi laukā un iedot gludus 3,7V tieši uz kontaktiem BatteryBay'ā? Tas nav oriģināli, bet kamerai neesmu tā vēl darījis.

P.S. Jā, un lags viņai baisais - 200 ms točna. Video laikam ņem visu korekciju procesu beigās.

Profile  

PostPosted: 29 Aug 2016, 10:32 
Profesors

pamēri vai tie 5v nonokrīt mazliet kad ieslēdz kameru . Es tiešām nezinu kā ir šai kamerai , bet man bija viena Kodak mazā kamera kura uzvedās līdzīgi , izrādījā problēma bija ārējā barošanā , pie ieslēgtas filmēšanas (kad procis uz pilnu jaudu) 5V vietā palika 4.7v.
Ja tā bača ir viena LiPo jeb Lion celle tad tas spriegums tur var būt no 3,7-4,2v 4V noteikti būs OK - vienīgais skaties vai barošanas GND ir kopējas ar ārējiem (vajadzētu tā būt) ja nē ārējai baterijai jābūt ir atsevišķai/atsaistītai.

Profile  

PostPosted: 29 Aug 2016, 17:28 
Profesors

Paldies, Uldi! Izmērīju visu, ko varēju, un izrādās - 5V barotāju biju pielicis citai kamerai domātu (HoryzonHD v2), kurai prasības Umin 4V un Imin 400mA, attiecīgi XIAOMI bez 1A avotu neuzskata par izmantojamu, tas arī viss. Ieliku MicroBEC Switchable 5V 3A un viss strādā. Fuij, kauns :)

Profile  

PostPosted: 29 Aug 2016, 19:11 
Profesors

Kāds tur kauns. Ik pa laikam jau uzraujamies uz kādām vienkāršām lietām un staigājam apkārt . Nu vismaz man tā ik pa laikam sanāk :) .

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]