Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 18 Aug 2018, 19:27

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Video TX problēma
PostPosted: 30 Sep 2016, 02:17 
Speciālists

binary wrote:
A tu pamēģini. Man pašam quada vadību vēl jāmācās, turklāt tuvākais asfalts ir kaut kur uz šosejas, kur neplānoju lidot.

Kas nu kuram. Man te apkārt visi lielie laukumi ir asfaltā un zaļumos aug lieli koki. Šobrīd pēc darba laika beigām arī ārā gandrīz jau tumšs. Pirkt plusoto ūpi uz sitiena nav budžetā ierēķināts (lai gan pamazām briest doma), tad atliek tikai lielveikalu stāvvietas pēc 23.

binary wrote:
AndrisG wrote:

Nu 16:9 kameras principā ir pieejamas. Man plāns ņemt Foxeer 1200TVL - pēc atsauksmēm jābūt labai.

Foxeer HS1189 (1200TVL) attēls ir diezgan līdzīgs RunCam Eagle. Abām ir kopīgs pluss - piemērotas lidošanai ar FatShark Dominator V3 brillēm dēļ īsta 16:9 attēla - 3. dominators šo kameru attēlu atbalsta visā platumā vertikāli nesaspiestu un bez apcirptām malām. Mīnusi, kā jau teicu - grūti izšķiramas ēnas un želeja. Pirmais var radīt problēmas mežā un lidinoties pa graustiem, želeja parādīsies propelleriem pēc pirmā kraša, kas skrienamajām kvadrām diemžēl gadās regulāri. Spārniem un lidmašīnām savukārt šīs kameras der labi, jo tur zeme atrodas tālu, nav ēnu un parasti arī nav vibrācijas, par to ass attēls ļaus labāk izšķirt sīkās detaļas lejā.

Profile  

PostPosted: 30 Sep 2016, 02:38 
Speciālists

SalvatoreMundi wrote:
Krotow, paldies par linkiem, šo to ieliku watch listā. Nu pagaidām ir tā ka tālu nepienākās lidot jo pēc testa izspriedās, ka mana Futabas pults max velk 300m. ;) Jūs esat īsta enciklopēdija!

Ņem par labu.

Šovasar pārliecinājāmies, ka lētais Skyzone 4-lapis ar 600 mW raidītāju no EV800 brillēm ar dzimto antenas puļķi tiešā redzamībā bez traucējumiem saskatāms pāri par 5 km. Konstatēts gan tika izcili stulbā veidā - dēļ nepareizi uzmontētas antenas un līdz galam nenokonfigurēta failsafe uz neatgriešanos aizbēgot skrienamajai kvadrai :oops:

Profile  

PostPosted: 30 Sep 2016, 06:30 
Profesors

Nu jā, ja ieskatās, tad https://www.youtube.com/watch?v=RAkEKXaRZ2Q var mazliet manīt želeju. Ar ēnām gan tur lielu problēmu nesaskatu, bet nu OK - nav man pieredzes mežā un citur. Tumsā gan švaki izskatās.

Varbūt ir info, ar ko atšķiras Foxeer XAT1200M 16:9 1200TVL DC5-22V Mini FPV Camera (HS1189) no Foxeer Monster 16:9 Widescreen 1200TVL FPV Camera (HS1194), ja neskaita input voltage? Pašā Foxeer mājas lapā tikai "Monster" ir pieminēts, bet arī bez sīkāka apraksta. XAT1200M tur vispār nefigurē.

Profile  

PostPosted: 30 Sep 2016, 12:34 
Speciālists

binary wrote:
Nu jā, ja ieskatās, tad https://www.youtube.com/watch?v=RAkEKXaRZ2Q var mazliet manīt želeju. Ar ēnām gan tur lielu problēmu nesaskatu, bet nu OK - nav man pieredzes mežā un citur. Tumsā gan švaki izskatās.

Kad ātri pārvietojies pa šķēršļotu apvidu, laicīgi saskatīt detaļu nomaiņu ir būtiski. CMOS matricām tas laicīgi notiek tikai atsevišķās attēla vietās. Tāpēc arī ēnas neredz. Tā CMOS-iem ir iedzimta problēma tehnoloģijas īpatnību dēļ. Ar statisku vai lēni mainīgu ainavu problēmu, protams, nav.

binary wrote:
Varbūt ir info, ar ko atšķiras Foxeer XAT1200M 16:9 1200TVL DC5-22V Mini FPV Camera (HS1189) no Foxeer Monster 16:9 Widescreen 1200TVL FPV Camera (HS1194), ja neskaita input voltage? Pašā Foxeer mājas lapā tikai "Monster" ir pieminēts, bet arī bez sīkāka apraksta. XAT1200M tur vispār nefigurē.

Monster ir jaunāks modelis tai pašai kamerai ar lielāku pieļaujamo barošanas spriegumu (līdz 35V) un iespēja no OSD pārslēgties starp PAL un NTSC. Tiesa, savai kamerai es labāk starp bateriju un kameru ieliktu DC-DC pārveidotāju ar 7-12V izejā, citādi kamera nežēlīgi karst ar visām no tā izrietošām sekām.

Profile  

PostPosted: 30 Sep 2016, 12:59 
Profesors

Ar 3S baču tak nevajadzētu būt problēmām ar karšanu? (man visur, izņemot pulti, ir 3S)
XAT1200M arī caur OSD var pārslēgties starp PAL un NTSC (https://youtu.be/RAkEKXaRZ2Q?t=1m37s).
Biju cerējis, ka Monster tas caurums priekšā ir priekš mikrofona, bet pēc video/reviewiem izskatās, ka "aizmirsuši ielikt".

Cik sanācis sagrābstīt, tad atšķirības:
* lielāks pieļaujamais spriegums
* cits štekeris kamerai, ar iespēju pieslēgt "OSD pulti", nemainot pašas kameras vadu (ērti, ja kamera atrodas grūti pieejamā vietā)
* komplektā divi korpusi dažādiem stiprinājumiem

Aizrakstīju Foxeer meilu ar lūgumu pastāstīt, kādas tad īsti ir atšķirības. Redzēs, ko atbildēs (ja vispār atbildēs)…

Profile  

PostPosted: 30 Sep 2016, 13:20 
Speciālists

Ar 3S nebūs problēmas ar karšanu, tiesa, cik ir to, kuri izmanto tikai 3S? Man kvadrā ir 4S - 3S ir tikai pultī. Atsevišķs spraudnis blakus priekš OSD patiešām ir ērti, un cik manīju jaunākām ne lētajām kamerām tā arī dara. Mikrofons lidonī ir gaumes jautājums. Man subjektīvi tas tur ir lieks, taču zinu, ka ir, kuriem to tur gribas.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 2 hours [ DST ]