Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 22 Oct 2018, 00:11

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 
Author Message
 Post subject: Sacensības
PostPosted: 06 Sep 2009, 14:08 
Jauniņais

Ir atklāta jauna laivu osta. Un tā kā skatamies, ka vieta ir ļoti piemērata r/c ūdens sacensībām (liela akvatorija, kuru no viļņiem pasargā uzbūvētais mols), liekas, ka būtu interesanti tādas uzrīkot.
Vienīgi nav īsti skaidrs, cik Rīgas tuvumā ir tādu cilvēku, kam tas varētu interesēt, un kur šos cilvēkus uzmeklēt.
Un nav arī skaidrs, vai vispār ir kādi entuziasti, kuri piedalītos radiovadāmo jahtu sacīkstēs.
Pats gan esmu tikai taisījis radiovadāmos laivu modeļus skolēnu pilī..
Vispār jau tur pat ir arī liela teritorija ar smilšu kalniem, kur varētu pie reizes uzrīkot arī off-road sacīkstes.
Varbūt kāds var paskatīties Ostas mājaslapā, kur ir dažas aerofotogrāfijas ar akvatoriju, un pateikt savu viedokli par sacensību iespējamību?
Man jau liekas, ka ja būtu pietiekams dalībnieku skaits, tas varētu diezgan labi izdoties. Pie tam (kā redzams aerofotogrāfijās) laivas būtu iespējams vadīt, stāvot daudzās dažadās ērtās vietās kā uz mola vai laipas vai krastā utt.

Profile  

Post subject: Re: Sacensības
PostPosted: 06 Sep 2009, 14:35 
Meistars

Es pat teikšu , ka nav slikti. Vieta izskatās super.
Laivenieki LV ir pietiekamā daudzumā un pie mums gandrīž vienmēr brauc ciemiņi no LT un EST :)

Un kādas papildus sacensības laiveniekiem noderētu :)

Vienīgi kā tur ir ar tām mājām apkārt ? Nav īpaši tuvu pie ostas ? Vnk iedzīvotāji varētu sākt kko protestēt , jo iekšdedzes laivas nav no klusākajām :D

Profile  

PostPosted: 06 Sep 2009, 14:43 
Profesors

Vari meegjinaat sazinaaties ar Verneru Rugaaju, kursh biida shiis lietas. Kontaktus var mekleet http://www.rcboat.lv/

Jahtas taa kaa jau kaadu laicinju Latvijaa noniikushas, bet vareetu arii meegjinaat atdziivinaat to lietu (panaakumi nav garanteeti), ja vareetu no RSP fondiem aiznjemties kaadu veco korpusu, tad es arii vareetu buut ieintereseets, tagad taa skatoties atpakalj uz visiem modelisma veidiem, ar kuriem esmu nodarbojies, jahtas patieshaam bija visrelakseejoshaakaas, labpraat atdziivinaatu taas sen zudushaas izjuutas :) Zinu ka ir veel vismaz 3-4 cilveeki ar liidziigaam izjuutaam...

-=Schumacher Cougar KF2=- -=SpeedPassion 7.5T=-
-=LS210=- -=Naze32=-
-=Tarot 680=- -=APM=-

Profile  

PostPosted: 06 Sep 2009, 15:59 
Jauniņais

Bet piem ar radiovadāmajām jahtām jau vairs neviens nenodarbojas?

Paldies par info. Būtu jau interesanti, ja savāktos kuplāks skaits dalībnieku :)

Profile  

PostPosted: 06 Sep 2009, 16:05 
Meistars

Pašlaik Lv no laivām ir aktuālas ECO (elektriskās ātrumlaivas ) un FSR klase ( iekšdedzes ātrumlaivas).
Dalībnieki noteikti savāktos .

Profile  

PostPosted: 06 Sep 2009, 16:49 
Profesors

natrixnatrix89 wrote:
Bet piem ar radiovadāmajām jahtām jau vairs neviens nenodarbojas?

Paldies par info. Būtu jau interesanti, ja savāktos kuplāks skaits dalībnieku :)

Kaa jau teicu, shobriid tas viss ir pamiris, bet vareetu meegjinaat atdziivinaat. Protams, lai nodarbotos ar to normaalaa pasaules liimenii nepiecieshami 3-4 tuukstoshi Eiro kugjim ar visiem navarotiem, bet pasha prieka peec skaistaa laikaa pavizinaaties var arii ar pashtaisiitu.

-=LS210=- -=Naze32=-
-=Tarot 680=- -=APM=-

Profile  

PostPosted: 14 Sep 2009, 07:23 
Jauniņais

MMM baigi skaista vieta man patik! Es pateiksu ta ja bus FSR-V tad OK!

Profile  

PostPosted: 14 Sep 2009, 19:05 
Jauniņais

Ehh. Zvanīju Verneram Rugājam, viņš bija ļoti skeptisks. Teica, ka tās smiltis esot sliktas, un ka tomēr tur esot pārāk lieli viļņi, un ka Rīgā nevar tās radio frekvences lietot, un ka vispār ūdens laivām sacensības notiek jau gana bieži, un ka vajagot labāku infrastruktūru, ja grib sacensības rīkot utt.
Nu neko darīt.

Profile  

PostPosted: 14 Sep 2009, 20:58 
Profesors

Par viļņiem taisnība - kuģinieki cenšās sacensības rīkot ezeros.
Katrā gadījumā LV vēl ir viens neaizņemts lauciņš - Elektriskās laivas (Eco standart un Eco expert klases). Šīm laivām nav ne regulāras sacensības, ne noteikumi.
Ja kādam ir vēlēšanās un apņēmība, ieteiktu šo sektoru attīstīt. Ar mūsdienu lipo akumulatoriem elektronika ir daudz vieglak kopjama, sacensību organizēšanai salīdzinot ar auto modeļiem nevajag lielas investīcijas (izliec trīs bojas 30x30x30m trīs stūrī) un var braukt :)

Profile  

PostPosted: 14 Sep 2009, 21:06 
Profesors

Grip wrote:
Par viļņiem taisnība - kuģinieki cenšās sacensības rīkot ezeros.
Katrā gadījumā LV vēl ir viens neaizņemts lauciņš - Elektriskās laivas (Eco standart un Eco expert klases). Šīm laivām nav ne regulāras sacensības, ne noteikumi.
Ja kādam ir vēlēšanās un apņēmība, ieteiktu šo sektoru attīstīt. Ar mūsdienu lipo akumulatoriem elektronika ir daudz vieglak kopjama, sacensību organizēšanai salīdzinot ar auto modeļiem nevajag lielas investīcijas (izliec trīs bojas 30x30x30m trīs stūrī) un var braukt :)

Cik es saprotu, tad osta ir Kjiishezeraa, un cik noprotu no fotograafijaam apkaart ostai ir apjozsts taads kaa mols, it kaa jau nevajadzeetu buut baigajiem viljnjiem. Bet ja viljnji ir, tad elektriskajiem tas ir veel sliktaak nekaa visiem paareejiem. Jahtaam gan tam iipashi trauceet nevajadzeetu, ir redzeetas sacensiibas pat juuraa.

-=LS210=- -=Naze32=-
-=Tarot 680=- -=APM=-

Profile  

PostPosted: 14 Sep 2009, 22:29 
Jauniņais

Nu man jau liekas, ka viļņu tur praktiski nav, jo tāda jau ir tā mola ideja..
Es gan vairāk domāju par tām frekvencēm. Jo ja viņas tur ir aizliegts lietot, tad kkā braukāt būtu pagrūti. Bet es jau nezinu..

Profile  

PostPosted: 17 Sep 2009, 20:35 
Jauniņais

lv kads nodarbojas ar elektriskajam gaisa laivam(airboats)? atrast kadu pelkjainu vietu nebutu uber gruti, plus vinas ir letas un viegli uztaisamas.

Profile  

PostPosted: 17 Sep 2009, 20:56 
Iesācējs

man ir pie maajas diikjis(ceesu rajonaa pie amatas), diezgan liels lai vareetu braukaat pats braukaaju salieku pudeles(nokraasotas) un braukaaju diezgan jautri ir naakam vasar varbuut var uzriikot kaadu pat sacensiibu.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]