Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 26 Apr 2018, 16:05

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: 17 Dec 2014, 19:21 
Profesors

RaimondsV wrote:
Labi, man pofig.

Brauciet ar ko gribiet, ja jums liekas, ka tas būs baigi "kruti", ja daži brauks pavisam citā klasē!

Žēl ka treniņā Haralds man teica kaut ko pavisam citu, kā tagad.

P.S. Jāni, nemelo!
Tu man neko nejautāji, tikai pateici faktu, ka brauksi ar citām riepām.

Es Tev to riepu parādīju un Tu vēl teici redzēsim, gan jau par daudz saķeres būs un būs slikti, nevienā brīdī neteici ka braukt nevar, es Tev pat iedevu izbrukt jau iepriekšējos sačos, ja nemaldos;
Fakts kā tāds - es braucu ar tām riepām, pirmais nebiju, riepas nav aizliegtas un neko mainīt tagad sezonas laikā nav prātīgi, tas nekur netiek darīts. Sīlis un Haralds man tāpat bija apli priekšā, jo es ar to mašīnu vēl braukt nemāku. Riepas Tu redzēji, aptaustīji un arī izbrauci, nevajag lūdzu taisīt situāciju, ka tas kas ir citiem labāks un man nav būs aizliegts. Jebkurā auto pasākumā tiek meklēti labākie varianti kas nepārkāpj noteikumus. Būs man azarts ielikšu tekin reguli iekšā, vai ātru servo vai vēl sazin ko - nav šī standartklase kur visi brauc ar auto kā tikko no kastes izvilktu, pats braucot ar tādu auto netiku pat A finālā un uz katru apli līderiem 3 sekundes zaudēju - vot tas bija standarts- platmasas amīši, bukses, k kādas riepas, plastmasas bukses un kardāns. Par riepu dabūšanu - riepas pieejamas jemodels un iespējams ka arī Haralds tās paņems pārdošanai, ja būs pieprasījums- fakts kā tāds, to var dabūt uz nākamo posmu, zinu vēl vismaz vienu braucēju kas tās grib. Bet tagad sezonas laikā mainīt nolikumu - tas būtu cirks. Nekā personīga, bet taisnība šoreiz ir manā pusē.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 19:22 
Tas, kuru nedrīkst nolamāt

Juus zaali piipeejat? Standarts ar bagija gumiju? Kuda mir katitsja? :D

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 20:22 
Profesors

Jāni, tev taisnība.. un arī Raimim taisnība. Tev taisnība, ka mainīt noteikumus sezonas gaitā nav smuki, taču mums kā organizatoriem šeit jāņem vērā vairākuma intereses, nevis tikai tavas intereses un Raimis šeit runā organizatoru vārdā nevis sevis kā braucēja vārdā, jo neba nu viņam naudas nepietiek, lai arī nopirktu pareizo riepu. Uz nākamo posmu sarunāsim, lai kāds tev aizdod labas riepas, ar kurām nobraukt posmu un, ja balsojuma rezultāts būs par sliktu minipiniem, tad uzsauksim tev jaunu carpet dragonu komplektu, ar kuriem varēsi laimīgi braukt gonkās līdz sezonas beigām un treniņos varēsi deldēt savus minipinus.

Un es biju tas, kurš tev "atļāva" braukt ar minipiniem, kaut arī viss, ko es pateicu, bija, ka tas pēc šī brīza noteikumiem teorētiski nav aizliegts, klusībā cerēdams, ka neaizies ar tām riepām (skatīt Grip pamatojumu pirms pāris postiem). Bet vispār jau pie visa vainīgs Haralds, viņš notestēja uz laikiem un izlielījās, ka minipini ir par 0.6s ātrāki par visu citu! :)

-=Schumacher Cougar KF2=- -=SpeedPassion 7.5T=-
-=LS210=- -=Naze32=-
-=Tarot 680=- -=APM=-

Profile  

PostPosted: 18 Dec 2014, 15:50 
Meistars

Uga wrote:
Bet vispār jau pie visa vainīgs Haralds, viņš notestēja uz laikiem un izlielījās, ka minipini ir par 0.6s ātrāki par visu citu! :)

Skaidrs, ka es vainīgs (varbūt gan ne pie visa :)), nebūtu testējis un sazīmējies, būtu visi mierīgi un varētu braukt Janka ar mini piniem un neviens neko nebūtu teicis.

Profile  

PostPosted: 18 Dec 2014, 16:43 
Meistars

Es uz top3 bez problēmam tieku ar LRP riepām un plastmasas kardānu. Problēmu biju manījis tajā, ka saskrienoties ar Jāni, viņam turpināja ripot, bet man sagriezās.

1:10 4WD Drift: Yokomo DPR -- FOR SALE
1:10 2WD Drift: Yokomo SD SSG
1:10 Touring Stock: Yokomo BD7
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: facebook.com/CelMechanics :: youtube.com/CelMechanics :: @CelMechanics

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]