Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 14 Dec 2018, 03:49

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
PostPosted: 04 Dec 2014, 09:48 
Profesors

Onroad treniņš 2014.gada 14. Decembrī, Praktiskās estētikas skolas telpās Rīgā, Burtnieku ielā 34.

Plānotais norises laiks: 10:00 - 17:00.

Treniņa dalības maksas:
- pieaugušajiem – 7 Euro (ar atlaidi par trases izveidi / novākšanu 5 Euro)
- jauniešiem (līdz 18 gadiem) – bez maksas

Vairāk par Tepiķa cīņām '14/15 lasīt šeit.

-=Awesomatix A800X=- -=LRP X12 13.5T=-

Profile  

PostPosted: 14 Dec 2014, 13:22 
Profesors

Apļu laiki gandrīz "Live" režīmā: rcinfo/results/2014_12_14/

Profile  

PostPosted: 14 Dec 2014, 20:05 
Profesors

Paldies visiem, kas ieradās! Bija prieks arī satikt daudzas jaunas sejas.

Profile  

PostPosted: 15 Dec 2014, 22:46 
Profesors

Makten labs trenniņš, ļoti daudz apļus izdevās uzgriezt un atsvaidzināt iemaņas.

Profile  

PostPosted: 16 Dec 2014, 20:03 
Profesors

Par mini pin riepam standartu klase - man tam suudam lai buutu prieks braukt truuka sakjeres. Taapeec neredzu ne mazaakaa iemesla taas aizliegt :) arii ja naakamgad to taisas dariit interesants buutu pamatojums, maksa tik pat cik citas dilst tik pat un vadaas labaak.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 00:42 
Meistars

Pagājušās sezonas noslēgumā bija izteikts piedāvājums par spec riepām standartklasē. Es būtu par.

1:10 4WD Drift: Yokomo DPR -- FOR SALE
1:10 2WD Drift: Yokomo SD SSG
1:10 Touring Stock: Yokomo BD7
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: facebook.com/CelMechanics :: youtube.com/CelMechanics :: @CelMechanics

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 01:12 
Profesors

Man ir 3 kmpl. Mini pins. Es ari par - braucam tikai ar tam :) ja ko sliktaku tad maybe ari platmasas amishus, kardanu utt? :) man patik ka auto vadaas nevis braukt ar punkji, tad jau bagijiem ar varam aizliegt mininpinus un braucam ar k ko kas neturas :)

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 11:03 
Meistars

Saķeres trūkst visiem. Pie tam pārāk lielai saķerei ir arī negatīvi blakusefekti - lielāka slodze uz motoru.
Bez Tevis šogad ir vēl 18 citi braucēji, kam šādu riepu nav un nav arī iespēju līdz nākamajām sacensībām visus apgādāt ar šādām riepām.

Šī klase ir paredzēta, lai visiem būtu maksimāli vienādi apstākļi un līdzīga tehnika.
Šobrīd es (nedemokrātiski) atļaušos pieņemt lēmumu, ka 11.01. MiniPin (u.c. riepas ar izteiktu protektoru) nav atļautas.

Sacensībās 11.01. (šoreiz demokrātiski) pieņemsim lēmumu un ja vairāk kā puse no dalībniekiem piekritīs, tad turpmāk atļausim izmantot MiniPin, vai vienosimies par citiem noteikumiem.
Šosezon standart klasē piedalījušies ir 19, tātad - jāpiekrīt vismaz 10 dalībniekiem.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 13:22 
Profesors

Piekrītu Raimondam! Ja parādās kādi jauni faktori, kas dod kādam braucējam priekšrocību, tad organizatoriem ir jāizskata tādu jauninājumu lietderību. Alumīnija amīši un kardāni tika iekļauti atļauto uzlabojumu sarakstā galvenokārt tādēļ, ka sākotnēji citiem atļautajiem modeļiem tādi nāca jau standarta komplektācijā, savukārt tagad jau vairs nav jēgas to aizliegt, tā ka vairums jau to ir sapirkuši. Un bagiju klasi vispār nejauksim te iekšā, tā ir bezlimitu (gandrīz) klase paredzēta jau pieredzējušākiem braucējiem, tā ir pavisam cita pasaule.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 14:38 
Meistars

RaimondsV wrote:
riepas ar izteiktu protektoru

Carpet Dragon skaitās izteikts protektors?

1:10 4WD Drift: Yokomo DPR -- FOR SALE
1:10 2WD Drift: Yokomo SD SSG
1:10 Touring Stock: Yokomo BD7
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: facebook.com/CelMechanics :: youtube.com/CelMechanics :: @CelMechanics

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 14:52 
Profesors

Esmu pārliecināts, ka ar slick riepām vai tādām bez izteikta, asa protektora, kas ierobežotu sānslīdi (carpet dragons gluds protektors, mini pins ass protektors) auto būs ātrāks. Standart klasē ir pavisam mazjaudīgi motori. Assas riepas ar "nagliņu" protektoru pagriezienā bremzē modeli (angliski tiek lietots vārds "scrub"). Ņemot vērā ierobežotās jaudas motorus, stock klasē viss skills ir pagriezienā pēs iespējas mazāk zaudēt ātrumu.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 17:36 
Profesors

Un sāksies nolikuma mainīšana sezonas vidū? Tas ir pret jebkaadaam normaam, pirms riepas pirku paarjqutaaju vai driikst lietot atbilde bija jaa arii no Raimonda V. Kaada H... Peec tagad k ko mainaam? Kas buus naakamaos ka nevaram izmantot k koadus noteiktus amiishus utt kas visiem nav? Nolikumaa skaidri teikts - visas riepas atljautas nevar tikai ar poru riepam braukt. Man citu riepu nav - sanak sacensiibaas braukt nevaru? Jau ieprieksheejaas braucu un nebija nekaadu probleemu

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 18:04 
Meistars

JanisDaubergs wrote:
Kaada H... Peec tagad k ko mainaam?

laikam tur bija domāts mans vārds ... :D

tāpēc gribu pateikt arī savas domas par mini pin standarta klasē.

Pateicoties Jāņa labajai sirdij, kas aizdeva savas mini pin riepas man uz treniņu izmēģināt un kā rezultāts tam arī ir, ka šī tēma tiek tagad pacelta.. nebūtu Janka man iedevis savas riepas, tad neviens ar nepamanītu ka ar tām riepām var braukt ātrāk un mierīgi varētu ar minipiniem braukt nākamo gonku...reāli, ja mini pinus aizliedz...es esmu Jāni uzmetis...tikai tāpēc, ja būs balsojums balsošu par mini pin, kaut gan man tas nav izdevīgi, jo sapircis esmu carpet dragon riepas, kuras atstāt plauktā neataisītas un pirkt mini pinus būtu baigi sāpīgi.

Treniņā uztaisīju testu- nobraucu kādas 10min ar Schumaher Carpet dragon riepām un tad uz 5-7minūtēm. uzliku Schumacher Mini pin riepas un starpība braucot likās kā diena pret nakti, domāju ka apļa laiki atšķirsies vismaz par sekundi vai vairāk, bet tik traki nebija, labākais aplis ar Carpet dragon riepām bija 13.11sek, bet ar mini pin 12.58sek, arī vidējāis apļa laiks salīdzinot apļus ar Carpet dragon un Mini pin atšķīrās aptuveni par 0.5sek par labu Mini pin.
Ja skatās no skatpunkta, ka šī ir iesācēju klase, tad mini pin riepas pat būtu ieteicamas, jo ir vieglāk braukt, ja nav jādomā par auto slīdēšanu.

BET tā kā šobrīd standart klasē ir jau pulciņš ar braucējiem, kurus nekādi nevar nosaukt par iesācējiem, kā rezultātā starpība starp ātrākajiem un lēnākajiem braucējiem ir diezgan dramatiska, tad mini pin riepas varētu izmantot kā līdzekli, kas palīdzētu klasi izveidot līdzvērtīgāku – piemēram atļaujot mini pin riepas izmantot iesācējiem, vai tiem, kas nav vēl ne reizi tekošajā sezonā uzvarējuši nevienā posmā (izmantojot mini pin riepas) :) Katrs tak grib uzvarēt, nav tak interesanti, ka visu laiku vienas sejas kāpj uz pjedestāla, tā vismaz tiem kam pieredze vai braukšanas māksla nav tik daudz varētu izbaudīt uzvaras garšu :)

Tas tikai tāds piemērs- bet doma tāda, ka mini pin riepas pavisam aizliegt un likt braucējiem, kas pamanījuši robu nolikumā, iepirktās riepas izmest no organizatoru puses būtu nepareizi, jo cilvēki ir par riepām maksājuši (un ne mazas summas) un pēc esošā nolikuma tās ir atļautas...jāmeklē kompromiss, jo nedrīkst vnk paņemt un aizliegt.

Un pa lielam- ja visi uzliktu mini pin riepas- tad klasē braukšana būtu līdzīgāka, jo kļūdas būs daudz mazāk kur pielaist... bet, lai to panāktu visiem ir jānopērk mini pin riepas un tas izklausās diezgan nereāli.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 18:42 
Meistars

Labi, man pofig.

Brauciet ar ko gribiet, ja jums liekas, ka tas būs baigi "kruti", ja daži brauks pavisam citā klasē!

Žēl ka treniņā Haralds man teica kaut ko pavisam citu, kā tagad.

P.S. Jāni, nemelo!
Tu man neko nejautāji, tikai pateici faktu, ka brauksi ar citām riepām.

Profile  

PostPosted: 17 Dec 2014, 18:59 
Meistars

Raimi neķer kreņķi - es ar mini piniem nebraukšu, būsim vienā klasē ;)

Treniņā teicu, ka mini pini padara braukšanu ar standartu neinteresantu- to ar pateicu ar te..
Bet jau treniņā teicu, ka trumpji šoreiz ir braucēju pusē, nevis organizatoru, jo nolikums atļauj braukt ar mini pin- teicu, ka lai domājiet risinājumu... bet izskatās, ka vienkārši uzmest lūpu un apvainoties.

Man personīgi nekas nav pret, ja lēnākie braucēji brauc ar mini pin un tādējādi tiek tuvāk ātrākajiem.
Tāpēc ar savā iepriekšējā postā to priekšlikumu ierakstīju (par to, ka tie, kas nav uzvarējuši, lai brauc ar minipin, kamēr uzvar, vai kamēr 2x kāpj uz pjedestāla...nu vienalga kā..bet kkāds risinājums, kas varētu varbūt abas puses apmierināt)- man tas liekas neslikts risinājums šā brīža situācijai, kad organizatoru nolikumā ir atrasts robs un grozies, kā gribi nevari aizliegt izmantot minipinus nesedzot zaudējumus braucējiem, kas tos ir sapirkuši.

Pats galvenais, lai pasākums ir baudāms, nevis pilns ar čīkstēšanu un ņemšanos.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]