Axial Yeti projektiņš.

Offroad car's
User avatar
UldisK
Profesors
Posts: 6361
Joined: 08 Jan 2012, 14:46
Location: Kuldīga

Re: Axial Yeti projektiņš.

Post by UldisK » 04 Jun 2018, 20:03

Klasika nerullē? plaukts + rūdīta ass , ass turās uz plastikāta ielikņiem kurus izvēloties asimetriskus var arī ģeometriju plauktam mainīt pēc ieskatiem. kurus izrauj pie lielākas slodzes, jeb tā ir detaļa kuru maina ja paliek lielas luftes. nesparotu kāpēc tur skrūve vajadzīga :roll: pēc bildēm tur šī shēma ļoti vienkārši rullē ievīlējot tikai attiecīga diametra caurumus buksēm turētājos, bukses ir plašā izvēlē, bet ja šis ķūns apmierina un strādā , tad jau viss OK.

rolandos81
Profesors
Posts: 418
Joined: 09 Nov 2012, 12:01
Location: Riga,Latvija

Re: Axial Yeti projektiņš.

Post by rolandos81 » 05 Jun 2018, 01:09

UldisK wrote:Klasika nerullē? plaukts + rūdīta ass , ass turās uz plastikāta ielikņiem kurus izvēloties asimetriskus var arī ģeometriju plauktam mainīt pēc ieskatiem. kurus izrauj pie lielākas slodzes, jeb tā ir detaļa kuru maina ja paliek lielas luftes. nesparotu kāpēc tur skrūve vajadzīga :roll: pēc bildēm tur šī shēma ļoti vienkārši rullē ievīlējot tikai attiecīga diametra caurumus buksēm turētājos, bukses ir plašā izvēlē, bet ja šis ķūns apmierina un strādā , tad jau viss OK.

Klausies es jau neesmu vienīgais gudrinieks kas ar šo modu braukā.Džekiem ir U4 klase kas modo šo modeli ar šo pašu paņēmienu un laiž tos modeļus caur daudz lielākām slodzēm un viss turās kopā.Axial neko nevar mainīt savā set up un tur stok skrūve ir ļoti plāna.Tā kā braukā ar to kas tev ir un regulāri maini tās skrūves vai arī maini vai uzlabo plauktu uzbūvi.Tas ir tas ko izdarīju.Drīzumā sekos vēl citi uzlabojumi.Tā kā tu vari tās savas gudrās formulas mētāt tik cik gribi bet kamēr pats neesi izbraucis nerunā muļķības.Ja satiktos es tev parādītu cik niecīgas ir tās skrūves kas tur tos plauktus un varbūt tad tu saprastu kādām slodzēm tās plānās un garās skrūves ir pakļautas.Jā vēl jāpimin ka manējais ir uz 2.2 riteņiem.

User avatar
UldisK
Profesors
Posts: 6361
Joined: 08 Jan 2012, 14:46
Location: Kuldīga

Re: Axial Yeti projektiņš.

Post by UldisK » 05 Jun 2018, 14:49

Es jau nesaku ka kaut kas nestrādās jeb tu ko dari nepareizi, jeb neturēs slodzi ja iet , iet ir OK es par to ka dažreiz var ko darīt globāli savādāk kā to dara citi un rezultāts iespējams var būt labāks. Ne vienmēr ir jāseko tam kā to dara kāds cits. Es tā nedarītu jo redzu nepilnības, tas arī viss.

rolandos81
Profesors
Posts: 418
Joined: 09 Nov 2012, 12:01
Location: Riga,Latvija

Re: Axial Yeti projektiņš.

Post by rolandos81 » 05 Jun 2018, 23:36

UldisK wrote:Es jau nesaku ka kaut kas nestrādās jeb tu ko dari nepareizi, jeb neturēs slodzi ja iet , iet ir OK es par to ka dažreiz var ko darīt globāli savādāk kā to dara citi un rezultāts iespējams var būt labāks. Ne vienmēr ir jāseko tam kā to dara kāds cits. Es tā nedarītu jo redzu nepilnības, tas arī viss.

Kiura ir tā nepilnība.Tā kas ir standartā un liek tev patstāvīgi pirkt AXA0128 skrūvju komplektus jo viņas regulāri liecas pie mazākajiem lēcieniem vai dziļākām bedrēm vai tā nepilnība kas ir uzlabots plaukts ar metāla caurulīti kas nostiprina šo skrūvi un ļauj lietot vienu un to pašu skrūvi gandrīz divus gadus.Un tikai salūzt lielā ātrumā ieskrienot kokā ar to plauktu.Es domāju ka lielākajai daļai plauktu būtu grūtības izdzīvot tādu triecienu.Es personiski izvēlos otro variantu jo ar to tikai rodas problēmas ja pats nolaiž lažu nevis gandrīz pēc katra kārtīga izbrauciena jālien rezervju kastē jaunu skrūvju meklējumos.Un vēl es nedaru ko visi dara bet atrodu globāli kas ir viss labākais un ar viss labākajām atsauksmēm.Domāju ka ir vērts pasekot džekiem kas pakļauj savus modeļus lielām slodzēm un kā viņi panāk šo modeļu izturību un ilgmūžību.Bet tu droši vari man ieteikt to superīgo alternatīvu šai problēmai kurai nebūs nekādi mīnusi un būs neiznīcināma.Vēl jautājums vai tev pašam ir Axial Yeti vai Score?

User avatar
UldisK
Profesors
Posts: 6361
Joined: 08 Jan 2012, 14:46
Location: Kuldīga

Re: Axial Yeti projektiņš.

Post by UldisK » 06 Jun 2018, 16:36

Tu mani nesaprati , un esi ieciklējies uz to ka es Tev kaut ko lieku darīt savādāk. Tā nav. Man nav Tāds auto kā Tev , bet ir bijuši daudzi citi dranduļeti. Zinu kas ir kad ass vai skrūve liecās un zinu kas ir kad plaukts lūzt , tapat zinu ka jebkura materiāla biezuma samazināšana nesošajā vietā samazina tā izturību uz slodzi. Pie kājas , svied Tu viņu pret sienu jeb nē, Viss , tēma izsmelta , piedod ka iejaucos, neko ļaunu es nebiju domājis. Un vairāk šeit nepostēšu. Nepilnība - nepilnība ir tā ka Tev plaukts ir salūzis un salūzis ir tieši tur kur izurbi lielkāku caurumu, vienalga kāda tur slodze ir bijusi, šis mezgls tātad tajā savienojumā ir vājākā vieta, bet ja ass būtu stingrāka par tām orģinālajām skrūvēm varbūt būtu izrauta tikai no bukses.

rolandos81
Profesors
Posts: 418
Joined: 09 Nov 2012, 12:01
Location: Riga,Latvija

Re: Axial Yeti projektiņš.

Post by rolandos81 » 07 Jun 2018, 01:58

UldisK wrote:Tu mani nesaprati , un esi ieciklējies uz to ka es Tev kaut ko lieku darīt savādāk. Tā nav. Man nav Tāds auto kā Tev , bet ir bijuši daudzi citi dranduļeti. Zinu kas ir kad ass vai skrūve liecās un zinu kas ir kad plaukts lūzt , tapat zinu ka jebkura materiāla biezuma samazināšana nesošajā vietā samazina tā izturību uz slodzi. Pie kājas , svied Tu viņu pret sienu jeb nē, Viss , tēma izsmelta , piedod ka iejaucos, neko ļaunu es nebiju domājis. Un vairāk šeit nepostēšu. Nepilnība - nepilnība ir tā ka Tev plaukts ir salūzis un salūzis ir tieši tur kur izurbi lielkāku caurumu, vienalga kāda tur slodze ir bijusi, šis mezgls tātad tajā savienojumā ir vājākā vieta, bet ja ass būtu stingrāka par tām orģinālajām skrūvēm varbūt būtu izrauta tikai no bukses.
Es zinu ka neko ļaunu negribēji.Es saprotu un zinu ka veicot šo modifikāciju zaudē nedaudz materiālu pašā plauktā.Bet esmu gatavs iet uz šo kompromisu jo šādi stipri uzlaboju izturību šajā posmā.Vēlreiz atgādināšu ka salūza pirmo reizi gandrīz divos gados.Un ne jau pirmo reizi ieskrienu kaut kur ar priekšu trakojot ar viņu.Vājie punkti vienmēr būs.Bet jāskatās kopējā bilde.Un rezultāti.Ieciklējies neesmu ne uz ko.Vienkārši cenšos tev izskaidrot.Bet laikam tā ir neiespējamā misija.Varbūt kādu jauku dienu sanāks saskrieties kādā izbraucienā un varēšu tev reālā dzīvē parādīt un izskaidrot.

rolandos81
Profesors
Posts: 418
Joined: 09 Nov 2012, 12:01
Location: Riga,Latvija

Re: Axial Yeti projektiņš.

Post by rolandos81 » 27 Jul 2018, 15:11

Tā nu beidzot pienāca tas brīdi VP diferenciāļa kastes uzstādīšanai.Bildes secībā pirms un pēc.

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image

Post Reply