Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 16 Dec 2018, 16:08

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ] 
Author Message
PostPosted: 28 Feb 2015, 16:44 
Speciālists

Sveiki vīri!
Paldies tiem, kas padalījās ar padomiem par šassijas izvēli, esmu nonācis pie galējā lēmuma :)
Šassija:
Mugen Seiki MBX7R ECO 1/8 Electric

tālāk sākās problēmas, nevaru izvēlēties pulti, tai tērēt gribētos līdz 100 eur, zinu ka iespējams tas ir maz...
FLYSKY RC CAR BOAT FS-GT3C 3ch 2.4GHz LCD GT3C Transmitter GR3C Receiver - nepieciešams padoms - vai tādam iesācējam ar šo taču vajadzētu pietikt vaine ?

esc un motors
Tas varētu būt šāds komplekts:
SKYRC TORO 8 X150 150A ESC + X8 6T 2650kv Brushless Motor 3in1 RC CAR TRUCK 1/8

servo
Varētu būt šāds
Savox SC-1258TG Standard Digital "High Speed" Titanium Gear Servo

Baterijas
Domāju tās varētu būt gens ace 5000 4s lipo - taču nevaru atrast tādas baterijas ar noņemamo vadu...

Būtu forši ja kāds pakomentētu manu aptuveno konfigurāciju un ieteiktu varbūt kādus labākus detaļu variantus - protams līdzīgās cenās...

Profile  

PostPosted: 28 Feb 2015, 17:51 
Profesors

Motors
2650KV būs stipri par daudz, vajadzētu skatīties ap 2000KV, pats braucu ar šādu. Ir labs, tikai pēc pirmajām pāris gonkām ieteicams priekšējo gultni nomainīt pret kādu labāku. Pluss tāds, ka der bagija standarta 8x16mm gultņi.

ESC
SkyRC izskatās pēc Hobbywing kloniem, es jau drīzāk pameklētu oriģinālo Hobbywingu. Pats braucu ar Hobbywing XERUN SCT Pro 120A - kompaktāks par 150A, forumos izsakās, ka ejot pat labāk par 150A versiju.

Servo
Savox ir ok. Vēl viens variants - Protek

Baterijas
4S parasti nav ar noņemamu vadu. Daudzi (arī es) izmanto 2x2S, bet tad ir baigais vadu murskulis lādējot, kas man īpaši nepatīk, toties ziemā var tos pašu akumlatorus izmantot arī kādam 1/10 modelim. GensAce ir jauki, pašam ir 2x2S 6500mAh, varu braukt 15-18min sacīkšu režīmā.

Par pulti par 100 Euro īsti nevaru neko rekomendēt, IMHO laba pults maksā ap 200. Paskaties Futaba 4PL vai Sanwa MT-4.

-=Awesomatix A800X=- -=LRP X12 13.5T=-

Profile  

PostPosted: 28 Feb 2015, 18:12 
Profesors

Pults Tavaa cenu kategorijaa dx4c - spektrum. Motors un esc 1/8 tomeer ietektu tekin/mamba/orion.
Servo - spektrum arii ir labas servas pa ~60eur S6040, ar taadaam pasris brauc.
Spektrum produkcija pie mums dabuujama.

Profile  

PostPosted: 28 Feb 2015, 20:25 
Meistars

Kā reiz ir viens lieks jauns komplekts:
HW150A
http://www.robbe.de/catalog/product/vie ... -v2-1-lft/
TeamOrion 2100KW
http://www.robbe.de/catalog/product/vie ... 4p-2100kv/

Komplekts 230EUR

Profile  

PostPosted: 02 Mar 2015, 09:04 
Profesors

didzisb19 wrote:
Sveiki vīri!
Paldies tiem, kas padalījās ar padomiem par šassijas izvēli, esmu nonācis pie galējā lēmuma :)
Šassija:
Mugen Seiki MBX7R ECO 1/8 Electric

tālāk sākās problēmas, nevaru izvēlēties pulti, tai tērēt gribētos līdz 100 eur, zinu ka iespējams tas ir maz...
FLYSKY RC CAR BOAT FS-GT3C 3ch 2.4GHz LCD GT3C Transmitter GR3C Receiver - nepieciešams padoms - vai tādam iesācējam ar šo taču vajadzētu pietikt vaine ?

esc un motors
Tas varētu būt šāds komplekts:
SKYRC TORO 8 X150 150A ESC + X8 6T 2650kv Brushless Motor 3in1 RC CAR TRUCK 1/8

servo
Varētu būt šāds
Savox SC-1258TG Standard Digital "High Speed" Titanium Gear Servo

Baterijas
Domāju tās varētu būt gens ace 5000 4s lipo - taču nevaru atrast tādas baterijas ar noņemamo vadu...

Būtu forši ja kāds pakomentētu manu aptuveno konfigurāciju un ieteiktu varbūt kādus labākus detaļu variantus - protams līdzīgās cenās...

Pults Spektrum DX4C 90Eur jauna;
Servo Spektrum S6040 60Eur ir arī uz vietas;
Motors/ESC varu piedāvāt šādu - http://www.dynamiterc.com/Products/Defa ... D=DYN3739C, 255EUR;
Baterijas pats lietoju CS electronics, kas ir dārgas, bet uzticamas;

Profile  

PostPosted: 02 Mar 2015, 13:59 
Iesācējs

Ir sekojošs regulis un motors (jauni) krājumos, aptuveni 120 EUR.
http://www.teamorion.com/vortex-r8-brus ... 4s-en.html
Dzinējam sakarīgu linku nevaru atrast, bet šajā ebay ir 1:1:
http://www.ebay.co.uk/itm/KYOSHO-INFERN ... 1578853891

Ja ir interese pm.

Priekā!

Profile  

PostPosted: 06 Mar 2015, 01:21 
Speciālists

Paldies par komentāriem, es noteikti ar jums vēl sazināšos lai precizētu visas man nepieciešamās lietas...
Klau - visās gonkās jūs braucat ar esc kas nav īsti paredzēti mitros apstākļos ? , vienkārši iedomājos par to ka modeli gribēšu izmantot arī mitrās trassēs - līdz ar to nepieciešams
ūdens izturīgais esc....

Profile  

PostPosted: 06 Mar 2015, 08:18 
Profesors

Mitra trase neko nenodarīs, slapja nīcinās arā ne tikai esc bet arī visu piekari, gultnjus utt. Kad ir peļķes braukšana nenotiek. Tāpēc waterproof nav obligāts.

Profile  

PostPosted: 04 Jan 2017, 22:09 
Profesors

Didzi tu to Mugen uztaisīji?Gribētos redzēt.Pats domāju sev Mugen Tragiju iecelt bet vēl tik jāpabeidz cits aparāts.

Profile  

PostPosted: 04 Jan 2017, 23:01 
Profesors

rolandos81 wrote:
Didzi tu to Mugen uztaisīji?Gribētos redzēt.Pats domāju sev Mugen Tragiju iecelt bet vēl tik jāpabeidz cits aparāts.

Ļoti vecu topiku pacēli, bet nu labi...

Skatos tev jau ir vairāki "just for fun" modeļi, tādēļ es ieteiktu tragija vietā paņemt tomēr bagiju, tādā veidā tev būs iespēja izmēģināt arī piedalīties sacensībās, kas zin, varbūt paķer. Mugen bija pie mums agrāk populāri, daļas dabūt nebija problēmu, bet nu vairs ļoti maz braucēju palicis, ieteiktu skatīties uz TLR vai Xray, tie pie mums populārāki modeļi, attiecīgi lielākas iespējas gonkā uz vietas nomedīt trūkstošo detaļu.

Vadāmībā atškirības starp bagiju un tragiju - tragijs ir platāks, stabilāks pāri bedrēm, vieglāk piezemēties uz visiem 4 riteņiem. Bagijs prasa nedaudz vairāk precizitātes braukšanā, toties gludā trasē ir ātrāks, jo var ciešāk izņemt līkumus.

-=Awesomatix A800X=- -=LRP X12 13.5T=-

Profile  

PostPosted: 05 Jan 2017, 11:30 
Profesors

Jau iepriekš atvainojos ka pacēlu vecu topiku.Vienkārši gribēju uzzināt kā Didzim gāja ar to Mugen.Nākamreiz vienkārši aizsūtīšu PM lai netraumētu te nevienu ar vecu topiku pacelšanu!Vienīgais iemesls kāpēc skatos uz tragijiem ir tas ka visas trase LV man ir par tālu un arī pagaidām netaisos neko profesionālu uzsākt.Ja arī kādreiz izdomāšu aizlaist uz kādu no trasēm tad domāju ka ar Tragiju ar varēšu izgaršot reālu gonkas garšu un domāju man vieglāk būs Tragiju.Un domāju ka parastai "Just For Fun" lietošanai tragijs būtu daudz labāks nekā Bagijs.Bet katrā gadījumā liels paldies par padomu un ņemšu vērā par ražotāju trendiem LV.

Profile  

PostPosted: 07 Jan 2017, 19:10 
Speciālists

Sveiki, ar Mugenu gāja tā, ka sazinājos ar ankravs@ankravs.lv, tur man iedeva tikai cenas un praktiski vairāk neko par pašu modeli īsti nepastāstīja, pačekoju ar ko pārējie brauc gonkās un paņēmu TLR, katrā ziņā RC man ir kā sekundārais hobijs tikai vasaras sezonā un es būtu nenormāli laimīgs ja būtu daudz vairāk just for fun gonku bet protams arī saprotu džekus kuriem tas ir sports - arī braucēji manuprāt mums ir ļoti labi.
Tā lūk tas arī beidzās, man ir TLR 8IGHT 4.0 bagijs, esmu ļoti apmierināts jo salīdzinoši daudz braukāju ārpus trases tā teikt for fun, šis modelis līdz šim nav pievīlis :)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 12 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]