Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 18 Dec 2017, 23:23

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
PostPosted: 28 Aug 2017, 18:23 
Jauniņais

Sveiks.
Pēc savas pieredzes varu pateikt vienu: kamēr brauc pa pagalmiem un nelēkāt, ja difi ir dzelzs un bearingi ir lieli: der gandrīz jebkāds modelis.
Tiko sākts lēkāt, sāksies problēmas un HSP uz alumīniju ķunosi. Ja, nav dārgi ari alumīnijs HSP, bet kvalitātē viņam ir pašvaka (ir pieredze ar Brontozauru).
Man joprojam ir HPI (nedaudz labāk par HSP) 1/10 monstri un 1/8 traģism (no HPi palika minimāli, tuvāk jau HB un ķīnas mix). Visu kas lūza (daudz), nomainīju un citam detaļām no HSP/HB/Traxxas/RPM alumīniju/karbonu/plastiku.... Gala cipars parasti ir lielāks par gatavu Pro šasiju. Bet process sameklēt ar ko mainīt ir patikams :)

Tagad es ar HB lēkāju, un lēcieni tādi sliktie, ka 100% HPI ķunotu es salauztu... Ja, HB es ari laužu, bet daudz mazāk.
Pro šasiju es ieteiktu izvelēties (ieskaitot ko pārējie jau teica) kritērija: Jo lielāki bearings - jo labāk.
Es tev ieteiktu nopīkts kādu mazāk sadauzītu Pro bagiju (tagad viņu daudz būs... Losi un Xray vari dabūt mierīgi). HSP tapāt tu sūtīsi detaļas no UK/China, tad PRO ari nebūs tev problēmu, pie tam kaut kas ir LV…

Profile  

PostPosted: 28 Aug 2017, 19:59 
Profesors

Paldies par atbildēm. Laikam nesaprotami uzdevu jautājumu. Par šasijas izturību man itkā pretenzijas nav.Jautājumu par šasiju kā tādu uzdevu domājot tieši par piekares konstrukciju, stabilitāti salīdzinājumā ar citu. No stoka tam Berseker puse jau ir metālā - stupicas, taureņi, difu turētaji ...
Image
Jautāju par pašiem difiem. Zobrati man visi ir metāla . Pinjoni Spuri visi ir dzelzs un uz tiem neredz vērā ņemamas diluma pēdas. Problēma ir ar pašiem difiem - konkrētāk satelītiem , viņus centrālajam bieži vienkāršī salauž tie nepaspēj nodilt. Varbūt tāpēc ka tiem lielajiem ProLain ripuļiem ir ļoti laba saķere(Badlands 2,72x5,85) un tie ir ievērojama lieluma. Ar stoka riepām šī ķibele nebija. Tāpēc jautāju vai difos ir arī dzelzs zobrarti - man tie ir presēti Al jeb špialtera. parējais viss diferenciālis sastāv no dzelzs detaļām. Pēc izmēra liekas precīzi kā citiem vadošajiem, bet noteiki jau kaut kas atšķiras. Varu nosaukt izmērus , varbūt kāds var pamērīt un pamēģinātu ielikt kādu difu no vadošajiem brendiem - mani svarīgie izmēri attālums starp gultņu mājas sākumiem 25. spūram skrūves pa diogonāli 26. paša difa diametrs 31,5. izejošās ass diametrs 6, gultņi 16x8x5 braucu ar 46T 18T bet tas jau vairs nav svarīgi.
Image
Uz to HSP skatos jo kā jau rakstīju ir kaste ar jaunām rezerves daļām - ienāca doma , jānopērk pati šasija un liekas ka varu no tās kravas uzbūvēt vēl vienu , veidojot kā bagiju. Nez ...

Last edited by UldisK on 29 Aug 2017, 00:05, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: 28 Aug 2017, 22:47 
Jauniņais

Sateliti – viss grūtākais ko mēģināt pielasīt....
Es jau to izgāju ar HPI. Katram savs mods, savi izmērī…. Pameklē krievu foruma forum.rcdesign.ru, tur daudz mākslinieku :)
Tur var būt kāds ir sameklējis vai pielasījis variantu. Bet es domāju – izeja būs viena – sameklēt no kura brandā normalu pilnu difu var ielikt ar minimālu modernizāciju. Piemeram es uz HPI Bullet ieliku Traxxas Sammit difus– tieši satelītu problemu dēļ un nespēja sameklēt. Pusass nomainiju uz Blitz … katru reizi nedaudz jāmodernizē stiprinājumus vai caurumus… Plaukti no RPM Armas cik atceros… Ar ķīniešiem uzreiz vari aizmirsts – tikaj satelītes konkreta izmēra samēklēt diez vai tev izdosies :(
P.S. tava idēja par lielam riepam – ir ļoti pareiza, samazināsi riepas – mazāka noslodze un var būt ilgāk dzīvos.

Profile  

PostPosted: 28 Aug 2017, 23:37 
Profesors

Es arī domāju visu difu komplektā. Tāpēc devu korpusa un asu izmērus.
Ar orġinālajiem un klonu satelītiem nav problemu , pilna pasaule un daļu bundža.
Satelīti piem Traxxsas , LRP , LOSI .... ir dzelzs jeb arī Al sakausējums? Iespējams ka man slodze vienkārši ar 4S un tiem ripuļiem ir par lielu un neglābs nekāds brenda difs.
Tiko paskatīju to HSP Brontozaurus šasiju kura Tev bija. Man viņa globāli ir savādāka . Tam Brontozaurus jau pat augšējais plaukts ir atsiets tikai ar ķegu divos punktos. Man viņš ir reizes resnāks un 3 punktos. Kā arī apakšejie plaukti ir krietni resnāki un caur buksēm visi guļ metālā no stoka.
Image

Profile  

PostPosted: 29 Aug 2017, 08:27 
Profesors

Cik esmu jaucis gan Traxxas Slash 4x4 gan TLR 8ight difus, satelīti tajos ir tērauda (vismaz tā man likās, baigi gan neiedziļinājos). Atšķirīga vienīgi tajā, ka Traxxas difā stāv iekšā 2 satelīti, bet TRL - 4.
Plaukti augšējie kā tādi nav ne vienam ne otram, ir tikai atsaites ar ko regulē sagāzumu. Gan priekšā gan aizmugurē.

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2017, 08:55 
Profesors

Varbūt kādam aktuāli, tādēļ ielikšu te. Jau kādu laiku domāju par kasti, lai būtu ērti auto bagāžniekā pārvadāt bagiju neizjauktā veidā. Šobrīd izmantoju oriģinālo kartona iepakojumu, bet tur var puslīdz sapakot visu iekšā tad ja noņem riteņus un antispārnu. Bija doma taisīt pašam kasti no saplākšņa.
Bet vakar Depo nejauši ieraudzīju gatavas koka kastes un praktiski vajadzīgajā izmērā - skat. bildes.

Atliek tikai nokrāsot vai nolakot, jo viņām nav nekāda pārklājuma un nedaudz aprīkot - koka plauktiņš apakšā lai atslogota piekare un riepas un varbūt kāds amortizējoša materiāla gabaliņš kaut kur būs jāpielīmē. Izmaksas ~12 EUR +laka vai krāsa.

Attachment:
IMG_1657.jpg
IMG_1657.jpg [ 260.7 KiB | Viewed 558 times ]

Attachment:
IMG_1658.jpg
IMG_1658.jpg [ 199.93 KiB | Viewed 558 times ]

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2017, 11:42 
Profesors

Mēs vedam pa slinko. Aizmugurē noklāts tepiķis lai nepiecūko mašīnu un pats auto novietots otrādi lai nebraukā. Aķi un tools ar pulti Al čemodānā , līdzīgi kā plane.
Kaste autiņam nav slikta lieta, bet ja tie auto divi tad tās kastes jau tur aizņem ievērojamu vietu. Ar pie šī esmu piedomājis kā būtu labāk. Vienu brīdi aķiem bija savs al čemodāns kurš ļoti smuki novietojās zem šasija , tā ka riteņi ir pāri čemodāna malām. Auto nofiksēts un viss labi , bet nu jau viņi ir divi un bagijam īsti neder, slinkais variants "uz muti" liekās vispraktiskākais un ātrākais.

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2017, 12:03 
Profesors

Man pierastākais transportēšanas veids - insturmenti etc. viss atsevišķā lielajā kastē (1/8 hauler bag), savukārt bagijam nopūšu putekļus ar kompresoru, noskrūvēju riepas (tām atsevišķa lielā kaste), kas parasti ir netīrākā daļa, un krāmēju iekšā bagažniekā.

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2017, 15:16 
Profesors

Ar ko pūt? mobīlajā variantā.

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2017, 18:43 
Profesors

Braucu tikai pa trasi. 220v vienmèr pieejami un bagažniekà līdzi ir šàds: https://mobile.220.lv/lv/majai-un-remon ... id=2828949

Profile  

PostPosted: 22 Sep 2017, 00:43 
Profesors

nu man kaut kas lidzigs mājās, vietā kur braukājam nav 220v. Bija kaut kāda doma uzpildīt resīveri mājās un ar to lielumu nopūst uz vietas.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 2 hours [ DST ]