www.latrc.lv : Radio vadāmo modeļu lielākais forums Latvijā ; Radio Vadāmie modeļi; Auto onroad offroad drift ; Lidmašīnas ; Kuģi ;
http://latrc.lv/

Apļa laiku uzskaites sistēmas.
http://latrc.lv/viewtopic.php?f=4&t=8508
Page 1 of 1

Author:  UldisK [ 11 Oct 2017, 14:18 ]
Post subject:  Apļa laiku uzskaites sistēmas.

Radusies interese par apļa laika uzskaites sistēmu.
Galvenās prioritētes mums dotā brīdī būtu sistēmas vienkāršība(uzstādīt/noņemt) un mobīla datu uzskaite, vislabāk mob. tālrunī.
Sistēmas precizitātei nebūtu tik liela nozīme, jebšu sacensības kā tādas ir tikai simboliskas, nepieciešams tīri treniņam pašu izaugsmei. Saprotu ka RC kāds Robitronics būtu labākais , jo lētāki un drošāki RC transponderi. IR variantā var būt trokšņi no citiem IR avotiem un offroad variantā var uz IR diodes uzsviest kādu dubļu piku, bet RC variants ir padārga pati sitēma + uzstādīšana prasa zināmu laiku , kā arī monitoringam vajag jau kādu satcionāru dzeli. Tāpēc tomēr neskatoties uz IR mīnusiem laikam dotu priekšroku šai sitēmai, kad dati var šārēties uz visu braucēju mob. kā arī uzstādīšana praktiksi neprasa laiku.
Kādi ir mīnusi ar ko saskarsimies un ko jūs ieteiktu. Esmu papētījis LapMonitor, LapSnapper.... itkā visi darbībā stipri līdzīgi, Ir kādam bijis kas lietošanā - ieteikumi?
Vairāk patīk šis : https://www.youtube.com/watch?v=gH-fpb7FLQs
mājas lapa: https://lapmonitor.com/store/en/12-lap-timer Katram nākošajam transponders 35euro. Liekas treniņiem un vienkāršām sacensībām vajadzētu būt OK.

Page 1 of 1 All times are UTC + 2 hours [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/