Alees 750 RUSH

Helikopteri..
Post Reply
User avatar
guncha550
Iesācējs
Posts:71
Joined:06 Jul 2011, 11:18
Location:United Kingdom, Cullompton
Alees 750 RUSH

Post by guncha550 » 18 Sep 2017, 19:34

Sveiki, šeit no Anglijas rakstu, nevaru sagaidīt atbildi no vietējie forumiem un Facebook grupām, izlēmu pajautāt savējiem Latviešiem :D

Kāds no jums ir darbojies ar HV GoTech vai HV Power HD Storm servo, tikku pie jaunas mantiņas, masīvs upgrade no Assault 450 uz Alees 750 RUSH, jautāju jo Futaba un Align jauni servo ir biku par skarbu manam budžetam :D :D :D

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Alees 750 RUSH

Post by UldisK » 18 Sep 2017, 21:52

Lietoju Power HD bezkolektora servas dažādas jau kādu laiku - nulli tur precīzi lielā t diapazonā, lufte kā jau visām metālenēm, ne lielāka ne mazāka par brendiem. klusas un ļoti ekonomiskas. ar koletor motoru servām darīšana nav bijusi. Bij vienreiz problēma ar korpusu kurā tika izlauzta vidējā zobrata ass. ražotājs samainīja, bet storm līnijai jau tur vispār ir Al. Vēl varu ieteikt Blue Bird brushles Al case sēriju - es pat teiktu ka patīk labāk, lai gan mazliet ēdelīgākas. Visas viņas atbilst specenes uzrādītajiem datiem. Es runāju tikai par brushless sēriju 70euro un uz augšu. ar citām darīšana nav bijusi. servo no 27-40Kg stāv uz benzīna lidmašīnām (vienā modelī 8 servo)- vibrācijas un slodzes viņām lielas. sākot lietot Blue Bird un PowerrHD brushless servo esmu aizmirsi servo problēmas - lidoju nosacīti daudz. Noteikti labāks par Hitec. Par Savox un Futaba nezinu , nav bijušas.
Gotech brushless - sūdi, neatbilst specenei , vienīgais kas labs, cena - dzīvo savu dzīvi - tas ja tiek prasīts no servo precizitāte un helim tā noteikti ir vajadzīga.

Post Reply