Iesakiet Kadus Helus man pirkt FBL

Helikopteri..
User avatar
energologs
Profesors
Posts:401
Joined:21 Dec 2014, 19:18
Location:Tukums
Re: Iesakiet Kadus Helus man pirkt FBL

Post by energologs » 30 Jan 2016, 00:38

RudolfsSaukums wrote:Es ar savu trex 450 l gribetu ieklauties visletak ka ispejams visletako un ec iespejas labako man vajag fbl systemu
paldies!
velns, vai pie vainas visīts ko tikko iesāku dzert vai te kaut kas ne tā ir uzrakstīts.
pats esmu salasījis ne gluži vis lētāko,bet gandrīz :) vis lētāko un savā cenu kategorijā normālu hk450.
uz hk450 bāzes apkarināju tarot pričendālus,nezinu,bet man liekas ir ok.

User avatar
edge
Profesors
Posts:1378
Joined:24 Aug 2008, 17:05

Re: Iesakiet Kadus Helus man pirkt FBL

Post by edge » 30 Jan 2016, 09:13

RudolfsSaukums wrote:A un kamer neaizmirstu
Vari ludzu ieteikt kadu letu un labu fbl sistemu nedomaju daudz taja investet :)
Ja ņemsi Align 450L super combo tur komplektā nāk GPro Align gyro, ar šo viss ir kārtībā.
Kā jau iepriekš rakstīju, super combo variantā vajadzēs tikai papildus nopirkt uztvērēju un LiPo akumulātoru. Ja paņemsi 6S tad paskaties vai tavs LiPo lādētājs atbalsta 6s lipo !

RudolfsSaukums
Iesācējs
Posts:59
Joined:24 Jan 2016, 18:55
Location:Bauska

Re: Iesakiet Kadus Helus man pirkt FBL

Post by RudolfsSaukums » 30 Jan 2016, 12:05

edge wrote:
RudolfsSaukums wrote:A un kamer neaizmirstu
Vari ludzu ieteikt kadu letu un labu fbl sistemu nedomaju daudz taja investet :)
Ja ņemsi Align 450L super combo tur komplektā nāk GPro Align gyro, ar šo viss ir kārtībā.
Kā jau iepriekš rakstīju, super combo variantā vajadzēs tikai papildus nopirkt uztvērēju un LiPo akumulātoru. Ja paņemsi 6S tad paskaties vai tavs LiPo lādētājs atbalsta 6s lipo !
Sviks!

Bet kautko letaku un labaku par 3gx jo vins nav labs
Blade mcpX BL BNF (Done up)
Align T-Rex 450 Sport(Stock)
Align T-Rex 450 Pro V2(Stock)
Spektrum DX6(Gen2) (Nepatīk!)

User avatar
energologs
Profesors
Posts:401
Joined:21 Dec 2014, 19:18
Location:Tukums

Re: Iesakiet Kadus Helus man pirkt FBL

Post by energologs » 30 Jan 2016, 12:27

RudolfsSaukums wrote:Bet kautko letaku un labaku par 3gx jo vins nav labs
Kas tieši tev nepatīk 3gx ? ir pievīlis kaut kā?
Šo esmu redzējis darbībā romim uz 500 heli + vēl viena interesanta fīča ir iestrādāta viņam. http://www.spirit-system.com/
Ja ir interese tad sīkāk par viņu pašam jāpastudē vai vari mēģināt ar romi pakonsultēties.

User avatar
edge
Profesors
Posts:1378
Joined:24 Aug 2008, 17:05

Re: Iesakiet Kadus Helus man pirkt FBL

Post by edge » 31 Jan 2016, 09:58

RudolfsSaukums wrote:
edge wrote:
RudolfsSaukums wrote:A un kamer neaizmirstu
Vari ludzu ieteikt kadu letu un labu fbl sistemu nedomaju daudz taja investet :)
Ja ņemsi Align 450L super combo tur komplektā nāk GPro Align gyro, ar šo viss ir kārtībā.
Kā jau iepriekš rakstīju, super combo variantā vajadzēs tikai papildus nopirkt uztvērēju un LiPo akumulātoru. Ja paņemsi 6S tad paskaties vai tavs LiPo lādētājs atbalsta 6s lipo !
Sviks!

Bet kautko letaku un labaku par 3gx jo vins nav labs
Kā jau norādīju 450L ( ar norādīto link uz pārdevēju) nāk komplektā ar Gpro gyro, nevis 3gx vai 3g.
Un ar Gpro gyro jau ir daudz labāk lidot. Nav vecās kaites. Šī gyro cena ir ~140€ , ja gribi aizvietot ar Spartan vai Mini Vbar cenas būs dārgākas, protam gyro arī augstākas klases.

Par ebay un alibaba noname man nejautā, neko par viņiem nezinu.

User avatar
Romis
Profesors
Posts:757
Joined:01 Aug 2012, 13:58
Location:Jelgava - Rīga
Contact:

Re: Iesakiet Kadus Helus man pirkt FBL

Post by Romis » 01 Feb 2016, 12:36

energologs wrote:
RudolfsSaukums wrote:Bet kautko letaku un labaku par 3gx jo vins nav labs
Kas tieši tev nepatīk 3gx ? ir pievīlis kaut kā?
Šo esmu redzējis darbībā romim uz 500 heli + vēl viena interesanta fīča ir iestrādāta viņam. http://www.spirit-system.com/
Ja ir interese tad sīkāk par viņu pašam jāpastudē vai vari mēģināt ar romi pakonsultēties.
Ir man spirit FBL, laba sistēma ar recovery funkciju un lido līdzīgi VBar. VBar Neo ar recovery būs krietni dārgāks.
Align FBL neiesaku, jo ir daudzas citas labākas par apmēram tādu pat cenu un lētāk. Paši Align ar pārtraukuši atbalstu.
Iesākumā vari paņemt Align combo (bez GPro) kit vai Forza combo (FBL var piepirkt atseviski).
"Once you have tasted flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been, and there you will always long to return.” L. da Vinci

Trex 500 & 600N
Tarot 450
Blade mCPX
HiSky HCP100S

Post Reply