Lieliski

Helikopteri..
User avatar
Rencis
Iesācējs
Posts:31
Joined:26 Aug 2015, 16:22
Location:Ventspils
Lieliski

Post by Rencis » 27 Aug 2015, 12:11

Tikai viens video kur ir ielikts lielisks darbs.

https://www.youtube.com/watch?v=YcEtxaeYdfk

dundukss
Profesors
Posts:989
Joined:04 Aug 2011, 16:09
Location:Rīga
Contact:

Re: Lieliski

Post by dundukss » 27 Aug 2015, 13:15

Beidz pūst 3 postus 15min laikā, meklē atbilstošu tēmu un postē tur, pretēji būsi kā Olijs no cita portāla, kas visu piespamo.
XB 4, '17

User avatar
Rencis
Iesācējs
Posts:31
Joined:26 Aug 2015, 16:22
Location:Ventspils

Re: Lieliski

Post by Rencis » 27 Aug 2015, 13:22

JanisDaubergs wrote:Beidz pūst 3 postus 15min laikā, meklē atbilstošu tēmu un postē tur, pretēji būsi kā Olijs no cita portāla, kas visu piespamo.
Ļoti atvainojos es tikai mēģinu ievākt informāciju un kaut ko varbūt iemācīties no RC lauciņu.
Ja reiz nedrīkst postot un veidot jaunus "topikus" tad es atvainojos vēlreiz ka šādi izrīkojos.
Un es nespamoju es tikai taisu topikus kas mani interesē varbūt kādam vēl tas noder.

Ja ir kāds kuram ar rc helīšiem ir darīšana un zin kas un kā par to sistēmām, un var sniegt nelielu info man var uzrakstīt pm savu skype nick lai varētu sazināties? Šādi es netaisīšu topiku :D
Bļin izklausos pēc kaut kādu sīko :D

dundukss
Profesors
Posts:989
Joined:04 Aug 2011, 16:09
Location:Rīga
Contact:

Re: Lieliski

Post by dundukss » 27 Aug 2015, 13:28

Viss ir okay, bet visādiem video ir savs spots - Spams utt saucas, atrodas te, tur visi liek foršu video - viewtopic.php?f=19&t=575;
Savukārt saviem projektiem parasti cep vienu topiku sadaļā mana garāža, kas atrodas te - viewforum.php?f=1;


Ar vierāko jaunu tēmu izveidošanu sev nepiesaistīsi uzmanību, izveido vienu un tur postē - tas būtu Tava projekta tēma, nav liegts meklēt informāciju, vnk pal'dzu pirms ir vēl 10 jaunas tēmas censties visu likt kur vajadzētu :)

Veiksmi projektu īstenošanā!

P.S
Nekas nav aizliegts ir tikai ieteicams :)
XB 4, '17

User avatar
Rencis
Iesācējs
Posts:31
Joined:26 Aug 2015, 16:22
Location:Ventspils

Re: Lieliski

Post by Rencis » 27 Aug 2015, 13:30

JanisDaubergs wrote:Viss ir okay, bet visādiem video ir savs spots - Spams utt saucas, atrodas te, tur visi liek foršu video - viewtopic.php?f=19&t=575;
Savukārt saviem projektiem parasti cep vienu topiku sadaļā mana garāža, kas atrodas te - viewforum.php?f=1;


Ar vierāko jaunu tēmu izveidošanu sev nepiesaistīsi uzmanību, izveido vienu un tur postē - tas būtu Tava projekta tēma, nav liegts meklēt informāciju, vnk pal'dzu pirms ir vēl 10 jaunas tēmas censties visu likt kur vajadzētu :)

Veiksmi projektu īstenošanā!

P.S
Nekas nav aizliegts ir tikai ieteicams :)
Paldies par info likšu aiz auss :)

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Lieliski

Post by binary » 27 Aug 2015, 14:47

JanisDaubergs wrote:Ar vierāko jaunu tēmu izveidošanu sev nepiesaistīsi uzmanību, (..)
Piesaistīja, turklāt visnotaļ negatīvu. Nu nevar tips, kurš īsā laika posmā izveido vairākus topikus ar tik izsmeļošiem nosaukumiem "Lieliski", "Projektiņš", "Palīdzība" nepiesaistīt sev uzmanību. Vēl jo vairāk - ja konkrētā tipa mērķi ir lidot "tālāk" un "spīdīgāk" vēl pirms pamatu (tai skaitā drošības pamatu) apgūšanas.
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

martinez
Speciālists
Posts:141
Joined:07 Aug 2015, 12:07

Re: Lieliski

Post by martinez » 27 Aug 2015, 15:14

vajag Lieliski2 lieliskiNew un vellLIeliski :D

dundukss
Profesors
Posts:989
Joined:04 Aug 2011, 16:09
Location:Rīga
Contact:

Re: Lieliski

Post by dundukss » 27 Aug 2015, 15:20

Es tik pieliku savus 3 centus, lai čalim kāds arī palīdz, pretēji būs 100 jaunas tēmas ar jautājumiem un tad vēl citas tēmas, kurās jautās, kāpēc man neatbild.

Pats neesmu lidotājs, bet ka te iesaka, sākumā ieķer simulatoru un trenējies pie kompja lidot, pretēji spīdekļi utt ir tāds pats jautājums lidotājiem, kā jautājums offroad braucējam, cik bagijs ātri un tālu velk...
XB 4, '17

User avatar
Rencis
Iesācējs
Posts:31
Joined:26 Aug 2015, 16:22
Location:Ventspils

Re: Lieliski

Post by Rencis » 27 Aug 2015, 20:29

Te vien tāda ņirgāšanās ir par to kad kāds kaut ko pajautā, labāk vispār klusēt un miers...

User avatar
edge
Profesors
Posts:1378
Joined:24 Aug 2008, 17:05

Re: Lieliski

Post by edge » 27 Aug 2015, 20:38

Rencis wrote:Te vien tāda ņirgāšanās ir par to kad kāds kaut ko pajautā, labāk vispār klusēt un miers...
Neņem galvā te daļa no rakstītajiem māk gudri muldēt kaut arī mūžā ir uzmocījuši vienu modeli, bet komentāri kā no pro.

Par nakts lidojumiem un led apgaismojumu meklē google rc heli night flying, lv ir ļoti maz kas lido ar heļiem un neviens naktī jo tur ir jābūt aknai ;)

User avatar
hichkoks
Profesors
Posts:714
Joined:15 Sep 2010, 21:07
Location:Strazde, Talsu novads

Re: Lieliski

Post by hichkoks » 27 Aug 2015, 21:47

Rencis wrote:...
Ja ir kāds kuram ar rc helīšiem ir darīšana un zin kas un kā par to sistēmām, un var sniegt nelielu info man var uzrakstīt pm savu skype nick lai varētu sazināties? :D
Par heļiem vai par vizualizāciju uz rotora?
Par heļiem mums foruma viss ok, daudz rakstīts un ir kam pajautāt.
par led vizualiacijām mazāk, bet nav nekas sareģīts(atvainojos nezinu Tavu elektronikas līmeni) var atkārtot jau esošus piemēram http://www.luberth.com/analog.htm
bet vienmēr atcerēties par disbalansu, aerodinamiku un spārnu izturību(urbumi nav pieļaujami)

User avatar
Rencis
Iesācējs
Posts:31
Joined:26 Aug 2015, 16:22
Location:Ventspils

Re: Lieliski

Post by Rencis » 27 Aug 2015, 22:10

edge wrote:
Rencis wrote:Te vien tāda ņirgāšanās ir par to kad kāds kaut ko pajautā, labāk vispār klusēt un miers...
Neņem galvā te daļa no rakstītajiem māk gudri muldēt kaut arī mūžā ir uzmocījuši vienu modeli, bet komentāri kā no pro.

Par nakts lidojumiem un led apgaismojumu meklē google rc heli night flying, lv ir ļoti maz kas lido ar heļiem un neviens naktī jo tur ir jābūt aknai ;)

Tieši tādēļ vēlos kaut ko uzsākt ar heli + tas bija bērnības sapnis nu pa cik tagad pats strādāju tad pašam jāpērk jo bernība vecāki tā arī nenopirka :D
Personiski es mācos par fotogrāfu pašmācības ceļā un izaicinājumi mani nebiedē, bet tieši otrādi piesaista.
Man interesē kā to visu var uztaisīt, video atradu kur džeki lido bet soli pa solim kā to visu dabūt gatavu nav vēl sanācis + kur var iegādāties detaļas tam visam :( (man rc līmenis ir ĻOTI zems :( ) bet kā sacīts saka mūžu dzīvo mūžu mācies.

User avatar
Rencis
Iesācējs
Posts:31
Joined:26 Aug 2015, 16:22
Location:Ventspils

Re: Lieliski

Post by Rencis » 27 Aug 2015, 22:11

hichkoks wrote:
Rencis wrote:...
Ja ir kāds kuram ar rc helīšiem ir darīšana un zin kas un kā par to sistēmām, un var sniegt nelielu info man var uzrakstīt pm savu skype nick lai varētu sazināties? :D
Par heļiem vai par vizualizāciju uz rotora?
Par heļiem mums foruma viss ok, daudz rakstīts un ir kam pajautāt.
par led vizualiacijām mazāk, bet nav nekas sareģīts(atvainojos nezinu Tavu elektronikas līmeni) var atkārtot jau esošus piemēram http://www.luberth.com/analog.htm
bet vienmēr atcerēties par disbalansu, aerodinamiku un spārnu izturību(urbumi nav pieļaujami)

Elektronikas līmenis gandrīz nekāds esmu kucēns kurš jāslīcina šajā jomā :D
Pagaidām interese par vizualizāciju.

User avatar
Shranky
Profesors
Posts:1080
Joined:29 Aug 2011, 19:28
Location:Riga

Re: Lieliski

Post by Shranky » 28 Aug 2015, 08:10

Kā mācīties lidot :? http://www.rchelicopterfun.com/how-to-f ... pters.html

Labākie nakts bleidi http://youtu.be/yVXt8bfw4vg nopikt var http://www.nightmagicblades.com

Bet tev ir jāsāk ar mācīšanos lidot un collective pitch heļa iegādi, atkal mācīšanās un tikai tad bleidi, vismaz pēc gada

martinez
Speciālists
Posts:141
Joined:07 Aug 2015, 12:07

Re: Lieliski

Post by martinez » 28 Aug 2015, 16:39

tadu mazu heli apkarinat kaa lustru un vel kko likt uz propa diezvai butu pratigi ...

Post Reply