Help

Helikopteri..
Post Reply
melnits
Jauniņais
Posts:5
Joined:11 Jan 2013, 18:27
Help

Post by melnits » 24 Mar 2013, 16:17

Sveiki,

Nesen nopirku savu pirmo modeli, Wl toys v922
http://www.banggood.com/Wholesale-Wltoy ... 55862.html

Pēc rūpīgas pamācības lasīšanas nolēmu izlidināt, jau sākumā mēģinot ļoti lēnām to pacelt, helikopters svērās ļoti strauji uz vienu sānu, tādejādi pacelšanos padarot grūtu/neiespējamu....

Kaut kā pāris reizes pacēlu, bet pēc tam strauji iekrešoju kaut kur :)

Respektīvi, liekas, ka saņemts brāķis vai arī ko nepareizi darīju,
Bet pēc idejas ,man liekas, ka vnk tas bija brāķis.

Tagad iedarbinot un mēģinot palaist helikopteris uz grīdas ātri rotē/griežas,
Līdz ar to liekas, ka kaut kas ir saplīsis ( ja vispār tas ir bijis nesaplēsts),

Jautājums ir tāds, vai Rīgā atrodas kāds entuziasts, kurš saprot šīs lietas un kuram ikdienas steigā ir brīvas 20 min , lai saskrietos, parunātu , un kurš varētu konstatēt situāciju : vai modelis ir jāmet miskastē, vai kāda detaļa jāpasūta, vai jāsūta pilnīgi kas cits.....

Gribu šo jauno hobiju turpināt un attīstīt, bet diemžēl, ar šo modeli ,pat viena normāla pacelšanās nav sekmējusies,

Lūdzu palīdzību :)

Paldies,
Mikus

User avatar
Shranky
Profesors
Posts:1080
Joined:29 Aug 2011, 19:28
Location:Riga

Re: Help

Post by Shranky » 24 Mar 2013, 17:53

Sveiks Mik,
apskaties vai astes motorins straadaa?

Papildinaats. Ja shiis bija tavas pirmaas pacelshanaas ar cp heli un ja tu neesi lidojis pat sim, es pienemu, ka helis uzvedaas normaali, savukaart tev likaas, ka notiek kaut kas traks :D

Pastaav iespeeja, ka pitch vai aileron trim vai subtrim nogriezts, vai nezin kas veel pultii sadariits.

Vari pieskriet uz Slokas ielu darba laikaa, vai Mezhciems peec darba laika.. ja kas pm

Mees tev teicaam nem Nano :D :D

sandara
Jauniņais
Posts:4
Joined:30 Oct 2014, 05:53

Re: Help

Post by sandara » 11 Nov 2014, 08:05

Lama V4 is a kind of Esky RC helicopters with new design idea remote-control skill. The LamaV4 offers things other similarly designed micro helis can't - the power and precision of ESKY 8g servos, an advanced 4-in-1 controller, lightweight body that really stands out. The LamaV4 features counter-rotating main blades that cancel out the rotational torque that makes hovering a challenge in conventional helis.


hobby rc

komis
Speciālists
Posts:139
Joined:06 Mar 2014, 13:22
Location:Rīga/Valmiera/Jelgava

Re: Help

Post by komis » 11 Nov 2014, 10:37

sveiks,
esmu sastopams centrā darbadienās pēc 19tiem.
ja nesanāk ar Schrenky, varu mēģināt palīdzēt ;)
es pieņemu ka tas varētu arī nebūt brāķis, jo kad cēlu pirmo heli gaisā (V911) viņs man likās vispār nevadāms (pirmās 15 min). to dariju bez jebkādas pieredzes sim vai kur citur.
tagad man ir arī V977 un ja es to būtu mēģinājis pirmo pacelt - pieņemu ku būtu domājis tieši tā pat ka tu, jo šie heļi ir daudz ņiprāki par manu pirmo. par to ka varēsi ar viņu lidot invertā (kājām gasā) vari diži pagaidām nedomāt, vismaz kamēr nebūsi ar sim uz TU .
lai veicas !
Align 450 Pro DFC
450 clone
Wltoys: V977; V911

User avatar
Shranky
Profesors
Posts:1080
Joined:29 Aug 2011, 19:28
Location:Riga

Re: Help

Post by Shranky » 11 Nov 2014, 12:09

Jāni, topiks pusotru gadu vecs :D :D :D

komis
Speciālists
Posts:139
Joined:06 Mar 2014, 13:22
Location:Rīga/Valmiera/Jelgava

Re: Help

Post by komis » 11 Nov 2014, 12:23

Shranky wrote:Jāni, topiks pusotru gadu vecs :D :D :D
viss, nerakstīšu vairāk neko :D
vismaz kamēr nepārbaudu datumus.
tas spambots man liek justies neērti jau otro reiz :D
Align 450 Pro DFC
450 clone
Wltoys: V977; V911

Post Reply