Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 14 Dec 2018, 10:46

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
 Post subject: RC kuriozi
PostPosted: 11 Mar 2012, 14:10 
Profesors

Nezinu vai šāda tēma jau ir bijusi , bet ātrumā neatradu , tāpēc izveidoju jaunu , droši vien ka katram no mums ir šeit ko iepostēt.
Man kārtējais izgājiens, nebeidzu sevi pārsteigt - Aiz gara laika izlidoju pa istabu ar Lama V3 - izlidinu bačeni nesu augšā darba istabā lādēt - man viņam ir uztaisīts slēdzis , beidzu lidot izsledzu slēdzi un bat. ārā neņemot lieku pie lādētāja (kaut kā šoreiz aizrunājoties par mob. aizmirsu to slēdzi izslēgt :D ) pēc kāda laika izdomāju iziet ārā paskatīties ko šodienas lielajā vējā dara Quad . Izlidinos nāku atpakaļ istabā , kaķis tāds aizdomīgi bailīgs :lol: , uzeju augšā istabā , paverās labs skats - mana Lama ar visu lādētāju pārvilkusies pāri istabai un sapinusies puķu poda lapās , knapi elš :D (pults man visiem RC ir viena un tā pati) šķipeles veselas un pat zobrati nav aprauti , bet laikam nokurināts būs viens kontrolieris :D .

Profile  

Post subject: Re: RC kuriozi
PostPosted: 11 Mar 2012, 15:12 
Profesors

labs , sen nebiju tā smējies :toothy10: :lol:

cnc frēzēšanas darbi

Profile  

PostPosted: 11 Mar 2012, 15:34 
Profesors

Man kādu laiku atpakaļ līdzīgs gadījums bija ar ļotenēm...viens pats savā nodabā lidinu leišuku te pēkšņi ieraugu vanagu, pa kaklu pa galvu nometu leišuku autiņam uz jumta, paķeru planieri un gaisā...nesapratu kas notiek, rūciens un belziens pa muguru. Labākais tas ka planieris gaisā bet leišuks pa zemi karpās... :)

Profile  

PostPosted: 11 Mar 2012, 15:42 
Profesors

Jums nu gan jautrība, pārsmieties var :D :D

Man arī nedaudz jautrība bija dzīvoklī.
Kad nu biju daudz maz visu sapircis priekš lielās liķenes, servo jau sastellēju liķenē, propu nobalansēju. Tad nu nolēmu, ka jāiztestē motora un 12x6 APC propa celtspējas jauda uz svariem. Teorija ir viens (kas lasīta un ar programmu aprēķināta), bet gribējās dzīvē iztestēt. Paņēmu servo testeri, baču, esc, motoru un propu. Motoru pieskrūvēju pie garāka dēļa, un dēli tad uz svariem. Nu viss ir kārtībā, slēgšu iekšā, sāku dot gāzi, ir oki, grami strauji kāpj. Nu tad aizgriezu līdz galam, o forši, celtspējas cipars labs. Paturēju kādas 10s pie max. gāzes, pēkšņi dzirdu kaut kas nogāzās, skatos aiz muguras liela puķe ar puķu podu no galda nolidojusi lejā un arī viss kas cits sāk no skapja augšas lidot lejā dēļ lielā vēja. Tā nu aši visu slēdzu ārā un sāku kārtot māju. Un secināju, šādus ekstremālus trikus ar tik lielu propu istabā vairāk nedarīšu.

Profile  

PostPosted: 11 Mar 2012, 16:25 
Profesors

:D
Es tā padomāju ka man šī mācību stunda bija ļoti veiksmīga - a kas notiktu ja quadrocopteri būtu ārā iznesis atstātu ieslēgtu un iekšā izdomājis palidināt PF 100 :roll: labākā gadījumā kaimiņam logi jāstiklo :D
(Mārtiņ - uzšķērdu to Lamu - izbira gala traņi tāpat kā Tavam koaksālajam ,labi ka vēl to puķi beigās neaizdedzināja :D )

Profile  

PostPosted: 11 Mar 2012, 16:37 
Profesors

tad pie tevis nevar rādīties , sieviete būs pikta par sabojāto puķi :lol:

cnc frēzēšanas darbi

Profile  

PostPosted: 11 Mar 2012, 17:12 
Profesors

Nē, nē ir viss kārtībā - viņai arī bija smieklīgi un prieks ka viens lidonis uz laiku ir izsists no ierindas :D

Profile  

PostPosted: 20 Nov 2012, 23:41 
Iesācējs

jā, tā ir koptera baterja :oops:
Image
komentāri laikam lieki :lol:

Profile  

PostPosted: 21 Nov 2012, 00:50 
Profesors

Pēc tam atradi ?
:D :D :D

Profile  

PostPosted: 21 Nov 2012, 10:13 
Speciālists

Mans pirmais lidojums ar kvadrokopteri beidzās kuriozi (tajā laikā gan likās, ka bēdīgi). Tikko biju salicis visas sasūtītās detaļas un neko daudz saprotot no lidošanas, gāju testēt. Noarmoju (armošanu biju atkodis) un izdomāju, ka vajag nomainīt modi pultij. Nezinu, kāpēc tas tā ir, bet 9x stock firmware pēc modes maiņas prasa - throttle reverse? Es, protams, daudz nedomāju, ko viņš tur prasa un nospiežu yes. Un tas arī bija koptere pirmais lidojums ar pilnu gāzi :D Lieki piebilst, ka kontrolēt kopteri nemācēju, tik vien kā raustot visus kloķus pēc kārtas sanāca noņemt to gāzi nost un noskatīties, kā viņš brīvajā kritienā (no kādu 30 metru augstuma) ietriecās zemē. Saliecu boomus, salauzu propus un iemīcīju bateriju - tāds bija mans pirmais lidojums, bet savā ziņā tas viss bija veiksmīgi, jo gan jau kādam viņš būtu uzkritis uz galvas, ja nebūtu sanācis noņemt gāzi!

Profile  

PostPosted: 21 Nov 2012, 14:37 
Profesors

Labi ka veiksmīgi, bez sāpīgākām sekām , man līdzīgi gāja kad neizslēdzu lidmašīnu un gribēju palabot gāzes līkni - tajā vietā lai izvēlētos cik punktu līkni gribu, uzpiedās P tātad 100% , protams bija jāķer uzreiz lidmašīna - labi kad bija atstāta par kursu skreiceļam - tā arī ar pilnu gāzi nolidoju kamēr ESC neatslēdza motoru uz bat beigām :D beidzās viss veiksmīgi, jo lidmašīnu ar pilnu gāzi savaldīt ir vieglāk kā multirotoru.
Es nezinu vai tikai Tx9 prasa vai reversēt gāzi , bet man liekās ka tas ir normāli - jo iekšdedzes dzinējiem kur gāzi vada serva var būt visādi.

Profile  

PostPosted: 22 Nov 2012, 22:43 
Iesācējs

UldisK wrote:
Pēc tam atradi ?

nebij tālu jāmeklē - kādi 30cm no blakus nokritušā koptera, un kādus 8cm dziļāk mīkstajā zemē :D

Profile  

PostPosted: 22 Nov 2012, 22:51 
Profesors

Nevari iepostot visu lidojuma video?

Profile  

PostPosted: 23 Nov 2012, 12:06 
Iesācējs

siicic wrote:
Nevari iepostot visu lidojuma video?

jā, nevaru, jo bija uzlikts nevis uz video, bet uz foto ik pa 0,5sec :)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]