Deprona laiva

Rasējumi
Browning
Profesors
Posts:1071
Joined:21 Feb 2015, 22:03
Location:Jelgava, Rīga
Re: Deprona laiva

Post by Browning » 26 Dec 2017, 17:14

Vēl jautājums - Uldi, Tev tai turbīnai galā dzelzs truba kaut kāda uzmaukta - tā obligāti vajadzīga vai var arī bez?
Blaster 2 DLG, Žemasparnis Putinukas, DreamFly Libelle, Losi 8ight-E 4.0, DJI F450

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Deprona laiva

Post by UldisK » 26 Dec 2017, 17:48

Galā uzbāzta izgriezta vienreizējā plastmasas glāze(nokrāsota) piemeklēta pēc diamtera. pastiprina efektivitāti , Ja ir ievērots visos modeļos un citur kur stāv turbīnas, turbīnas izejas ir sašaurinātas lielākam spiedienam. Glāze ir konusa veidā , uzliek un pa biškam griež nost - nav jau tā ka zeme un debess ar vai bez, bet jūtams ir. Savukārt ja saspiež par daudz, efektivitāte krīt lavīnveidīgi.
Vēl ja patīk ņemties ar turbīnām . var turbīnu stiprināt uzreiz stingri bet galā uzlikt vadāmu sprauslu ar divām servām , nav viņas dārgas. Tādejādi bez vadības pa labi pa kreisi jūs laivai varēsiet arī no pults regulēt lai tā ir stabili pie zemes, mazā atrumā pasiežot aizmuguri un lielā augšu , lai neceļ gaisā. Es to risināju ar antispārnu - tas priekšējais kabīnes stikls - tas nav smukuma pēc. man sākumā vienkārši priekšu cēla pie ātruma stipri gaisā, kaut CG bija gandrīz priekšējais. tas nav visai pareizs risinājums , labāk būtu mēģināt plūsmu piecelt, lai priekšu neceļ. Par cik man tas turbīnas kronšteins bija jau ielīmēts , vieglāk bija likt antispārnu, jeb izmainīt laivai uzplūdes leņķi priekšā to samazinot, bet tad atkal to neceļ smuki ārā no ūdens pie maza ātruma. regulējama sprausla būtu ideāli - var samiksēt dažādus režīmus, pa zemi , ūdens , ātrums, taisnes , līkloči... :)

Post Reply