Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 16 Nov 2018, 04:31

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Strāvas loggeris
PostPosted: 09 Oct 2015, 11:34 
Profesors

Rakstnieks - jā, varbūt. Pareizāk gan laikam būtu "spameris".
Skolotājs - nu jau nu… Tiešām tik bieži kādu cenšos pārliecināt par to, kas viņam patiesībā ir nepieciešams?
Visu zinošs - pat ne tuvu tam, neskaitāmas reizes to esmu teicis.
Un, starp citu, neesmu vienīgais, kurš ir populārs ārpus šā foruma robežām.

Jā, es gribēju loggeri, nevis kaut kādu DIY variantu - tur nu tev taisnība. Loggera vietā gan man piedāvā telemetrijas sensorus un jaunu pulti.
Es gribēju vienkāršu strāvas un sprieguma loggeri. Tā vietā man cenšas iegalvot, ka man nepieciešams brendīgs GPS loggeris, kurš spēj saglabāt arī datus no vairākiem temperatūras, throttle u.c. sensoriem, nosakot vēl minimālo loggera analogo ieeju skaitu.
Es gribēju kaut ko vieglu (svara ziņā), tā vietā man piedāvā būvēt kaut ko uz arduino bāzes. Kāpēc vajag vieglu? Tāpēc, ka cilvēki pat uz baterijām taupa svaru - ievērojami samazina ilgumu, ietaupot 30 gramus, bet tādējādi padarot modeļa uzvedību krietni patīkamāku. Un nē, tie 30 grami nav no pirksta izzīsti, tā ir starpība no cipariņi, kas parādās uz svariem, uz kuriem uzliktas baterijas.

HK jebkurai precei ir norādīts sūtīšanas svars, taču daudzām ir norādīts arī pašas preces svars. Ja tas nav norādīts, tad preces svaru meklēju citur (reizēs, kad tas ir aktuāli). Uz sūtīšanas svaru skatos tikai tad, kad mēģinu sakomplektēt sūtījumu.

Profile  

PostPosted: 09 Oct 2015, 11:42 
Profesors

Jā , droši vien ka par mani runā kā kašķīgu , neiecietīgu, zaļu aiz dusmām (šis vienīgais kam nepiekritīšu , jo ne uz vienu ļaunu prātu neturu ) ..... pārējam visam piekrītu , reizēm ledus kustēties bez tādiem nesāk.

Tagad Tavu sāpi paanalizēsim - Neēsi ne vārdiņa minējsi kam tad tieši un kāpēc gribi to loggeri likt.
98% šādos gadījumos strāvas loggeri testeri izmanto tikai modeļa regulācijā , jeb enerģijas rēķināšanā(nu šijā gadījumā viss ir integrēts ) ja vienkārši izrēķināt nominālās jaudas, tad pēc tam tas tiek noņemts lai izmantotu nākošajam projektam. Tie 10g vairāk vai mazāk 30A bortam šajā situācijā ir vairāk kā vērā neņemami, ja reiz šāds dzelzis ir vajadzīgs.
Tev visi piedāvāja lētākus DIY variantus - Tev tas nepatīk , ja nepatīk taisīt pašam tad ir jāmaksā citam . tas Loggeris ko es norādīju būs max 20g smags un no kastītes dara visu Tev nepieciešamo, jebšu mēs nezinām ko tad Tev īsti vajag un piedāvājam to kas mums pašiem neder :D

Profile  

PostPosted: 09 Oct 2015, 15:18 
Meistars

zaļu aiz dusmām (šis vienīgais kam nepiekritīšu ,-- kas saka, ka aiz dusmām??

Profile  

PostPosted: 09 Oct 2015, 15:47 
Profesors

Daudz runātāja binary paraksts liecina, ka viņam jau nu vajadzētu labi prast programmēt, itsevišķi arduino :)

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xarduino+nano.TRS0&_nkw=arduino+nano&_sacat=0

Profile  

PostPosted: 09 Oct 2015, 20:47 
Profesors

zevs wrote:
zaļu aiz dusmām (šis vienīgais kam nepiekritīšu ,-- kas saka, ka aiz dusmām??

Nu, ta aiz jebkā. Lai gan sieva saka ka man zaļā krāsa piestāv. Galvenais ka zils nepalieku :D

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]