Bākas korķi.

Iekšdedzes dzinēji
Post Reply
User avatar
edge
Profesors
Posts:1378
Joined:24 Aug 2008, 17:05
Bākas korķi.

Post by edge » 08 Mar 2016, 14:04

Ja nu kāds sadomā uzbūvēt savu degvielas vai dūmu bāku, un apstājās pie korķiem. Tad šeit var dabūt gatavus korķus vai pasmelties ideju pašam uztaisīt.
Pašam šādi korķi ielīmēti Jet bākā.
http://www.iqhammer.de/accessories/pump ... se-iq-line

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Bākas korķi.

Post by UldisK » 08 Mar 2016, 16:13

Šī man ir ļoti laba un aktuāla tēma . Sen jau domāju uzlīmēt kompozīta bāku man vajdzīgajā tilpumā un izmērā , bet vienmēr atdūros pie korķa. Paldies par saiti , vienīgais nesaprotu kā viņu pareizi instalēt - sanāk ka es viņu ielīmeju jau vienā bākas sienā un tad līmēju parējo bāku, jeb iesviežu bākā tad līmeju virsū vēku.
Paldies par saiti. Varbūt vēl kādam ir kādas idejas?

User avatar
edge
Profesors
Posts:1378
Joined:24 Aug 2008, 17:05

Re: Bākas korķi.

Post by edge » 08 Mar 2016, 16:46

UldisK wrote:Šī man ir ļoti laba un aktuāla tēma . Sen jau domāju uzlīmēt kompozīta bāku man vajdzīgajā tilpumā un izmērā , bet vienmēr atdūros pie korķa. Paldies par saiti , vienīgais nesaprotu kā viņu pareizi instalēt - sanāk ka es viņu ielīmeju jau vienā bākas sienā un tad līmēju parējo bāku, jeb iesviežu bākā tad līmeju virsū vēku.
Paldies par saiti. Varbūt vēl kādam ir kādas idejas?
Man Jet bāka atnāca vienā gabalā un salīmēta, izvēlējos vietu kur urbt caurumu un korķa pamatni ielīmēju.
CIMG2898.JPG
Ražotājs ieteica lai obligāti skrūvējamo korķi un gumijas blībi iesmērē ar ēļļu, gumija iesēdīsies labāk.

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Bākas korķi.

Post by UldisK » 09 Mar 2016, 01:08

Skaidrs, es biju domājis ka tas gredzens paliek bākas iekšpusē , bet viņu ar sveķiem ielīmē un miers. Labs risinājums.

User avatar
hichkoks
Profesors
Posts:714
Joined:15 Sep 2010, 21:07
Location:Strazde, Talsu novads

Re: Bākas korķi.

Post by hichkoks » 09 Mar 2016, 12:37

UldisK wrote:Skaidrs, es biju domājis ka tas gredzens paliek bākas iekšpusē , bet viņu ar sveķiem ielīmē un miers. Labs risinājums.
Vēlos padalīties sliktā pieredzē ar sveķu līmes pielietošanu benzīna vidē.
Bija vajadzība salabot vecam autiņam degvielas sūkni(sēž bākā visu laiku benzīnā)
Autiņš 4x4, tika izmantots piemājas meža braukšanai, lai kvalitātes un drošības uzraugi nespamotu :)
Izmantoju tad poļu "metāla" epoksīdu(iespējams ne tas labākais)
Tad lūk pēc kāda laika pārbaudot, secināju-
labi sacietējusi līme pārvērtusies kaut kadā uzpampušā mīkstā masā, kas nemaz nepilda savu funkciju

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Bākas korķi.

Post by UldisK » 09 Mar 2016, 16:19

kompozīta bākas jau diezgan plaši izmanto modeļos, 24h epoksīdi nešķīst. Kas ir tajos KIT sveķos dievs vien zin - tie 5min epo jau arī ir jocīgi - viņi pēc cietēšanas vienalga ir mīkstāki par normāliem 24h epoksīdiem.

User avatar
edge
Profesors
Posts:1378
Joined:24 Aug 2008, 17:05

Re: Bākas korķi.

Post by edge » 10 Mar 2016, 11:28

UldisK wrote:kompozīta bākas jau diezgan plaši izmanto modeļos, 24h epoksīdi nešķīst. Kas ir tajos KIT sveķos dievs vien zin - tie 5min epo jau arī ir jocīgi - viņi pēc cietēšanas vienalga ir mīkstāki par normāliem 24h epoksīdiem.
+1

Es šo korķi ielīmēju ar 30min sveķiem un joprojām viss lieliski. Jet A1 degviela neko ļaunu 30min sveķiem nav nodarījusi.

User avatar
hichkoks
Profesors
Posts:714
Joined:15 Sep 2010, 21:07
Location:Strazde, Talsu novads

Re: Bākas korķi.

Post by hichkoks » 10 Mar 2016, 11:55

Petroleja(kaut arī aviācijas) un mūsdienu benzīns tomēr atšķiras, bet nu es tikai pabrīdināju :)

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Bākas korķi.

Post by UldisK » 10 Mar 2016, 14:33

Ir , ir Ok , lido arī lielie benzīnnieki ar tādām.

Post Reply