Atrasts Bixler Ventspilī

Lidmašīnas..
Post Reply
Chibribub
Jauniņais
Posts:2
Joined:12 Aug 2015, 13:43
Atrasts Bixler Ventspilī

Post by Chibribub » 12 Aug 2015, 13:52

Nezinu vai ir īstā vieta tēmai, pirmo reizi šajā forumā. Ja kļūdījos, ceru, piedosiet.

Man vecākiem dārzā Ventspilī jau labu laiku atpakaļ (varbūt pat mēnesi). Sētā atradās lidmašīna. Neviens neesot meklējis, kaimiņiem nepieder. Lidmašīna ir HobbyKing Bixler (izskatās līdzīgi V1.1 no hobbyking veikala). Izskatās jau daudz piedzīvojusi, līmēta ar lenti, bet arī pēc avarēšanas vecāku pagalmā izskatās lietojama. Uz lidmašīnas nekāda kontaktinformācija nav atrodama.

Ja tā ir kādam te pazudusi, dodiet ziņu, ja varēsiet pierādīt ka jūsējā, kaut ko sarunāsim.

Ja īpašnieks neatradīsies, man nāksies pirkt raidītāju un pašam piebeigt lidaparātu :)

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Atrasts Bixler Ventspilī

Post by UldisK » 12 Aug 2015, 15:11

Pērc raidītāju :wink: vismaz āķi lūpā lai dabū. :)

User avatar
vilniz
Profesors
Posts:1199
Joined:16 May 2011, 11:54
Location:Ventspils

Re: Atrasts Bixler Ventspilī

Post by vilniz » 12 Aug 2015, 15:15

Chibribub wrote:Nezinu vai ir īstā vieta tēmai, pirmo reizi šajā forumā. Ja kļūdījos, ceru, piedosiet.

Man vecākiem dārzā Ventspilī jau labu laiku atpakaļ (varbūt pat mēnesi). Sētā atradās lidmašīna. Neviens neesot meklējis, kaimiņiem nepieder. Lidmašīna ir HobbyKing Bixler (izskatās līdzīgi V1.1 no hobbyking veikala). Izskatās jau daudz piedzīvojusi, līmēta ar lenti, bet arī pēc avarēšanas vecāku pagalmā izskatās lietojama. Uz lidmašīnas nekāda kontaktinformācija nav atrodama.

Ja tā ir kādam te pazudusi, dodiet ziņu, ja varēsiet pierādīt ka jūsējā, kaut ko sarunāsim.

Ja īpašnieks neatradīsies, man nāksies pirkt raidītāju un pašam piebeigt lidaparātu :)
Zinu kam tas ir :)
Image

Chibribub
Jauniņais
Posts:2
Joined:12 Aug 2015, 13:43

Re: Atrasts Bixler Ventspilī

Post by Chibribub » 12 Aug 2015, 20:23

Īpašnieks atrasts, lidaparāts atdots.

Daudz vieglāk un ātrāk būtu sanācis, ja uz korpusa būtu kontaktinformācija.

Post Reply