AJ Slick.

Lidmašīnas..
Post Reply
bobo
Meistars
Posts:343
Joined:22 Jun 2014, 11:46
Location:Jūrmala
AJ Slick.

Post by bobo » 20 Oct 2014, 12:08

Sveiki,

Vai kādam ir pieredze ar šo lidmašīnu un kādas ir iespējas iegādāties to LV vai EU?

Paldies par info!

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: AJ Slick.

Post by UldisK » 20 Oct 2014, 14:47

Izmērs, ražotājs ........ savādāk jautājums ir nesaprotams
Slick - akrobātikas pilotāžas lidmašīna - tas pats kas YAK , SU, Sbach, Extra, Edge ......... vistuvākā līdzība ar Extra un Sbach.

bobo
Meistars
Posts:343
Joined:22 Jun 2014, 11:46
Location:Jūrmala

Re: AJ Slick.

Post by bobo » 20 Oct 2014, 14:55

Ir doma par 3DHS AJ Slick 51''. Palasīju forumos, ka labs aperāts ganpriekš 3D triku apgūšanas gan jau pieredzējušiem pilotiem.

Vienīgais ar to pirkšanu ir kā ir. Atradu piegādātāju UK, bet protams Uk ir sava cena...

Uldi, tas man būtu next level savam Dynam Sbach 342 EPO.

archii
Meistars
Posts:365
Joined:02 Feb 2013, 15:25
Location:Salaspils

Re: AJ Slick.

Post by archii » 20 Oct 2014, 15:03

Sliks nebūt nebūs labākais variants next stepam pēc EPO Sbach. Man bija 70" sliks, kurš tagad ir kāda cita foruma lietotāja īpašumā. Lidmašina forša, viegla, atsaucīga BET ļoti trausla. Viņa labi lido tāpēc, ka ir viegla, bet vieglu var uztaisīt izmantojot mazāk un vieglākus materiālus. Pie sēšanās viegli noraut šasiju, piemēram. Cena viņam nav maza arī Amerikā.
Eiropā Slikus tirgo gashanger.com Anglijā, sūta pa visu eiropu.
Sāku no jauna. Salaspilī.

Ulis
Iesācējs
Posts:65
Joined:14 Jan 2008, 17:57
Location:Jūrmala

Re: AJ Slick.

Post by Ulis » 20 Oct 2014, 15:44

Man ir 3DHS AJ Slick 51'' :D
Bet nu jau kādus pāris gadus gandrīz neesmu to kustinājis, jo kaut kā ar heļiem aizrāvos.
Pēc mazā 47'' EF Yak 54 bija sajūta, ka Slicks pats lido :) Ar neko citu nevaru salīdzināt, jo neesmu lidojis.
Viegls viņš ir, tas gan. Stiprākā vējā nepatika lidot.
RCGroups forumā jau viņu ļooti liela.

Uldis

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: AJ Slick.

Post by UldisK » 20 Oct 2014, 15:49

3DHS visi pilotāžas modeļi ir labi , tie kotējās tāpat kā GB modeļi , bet kā jau Archi minēja - kļūdas nepieļaus.
Tāpēc iesaku paņemt 50 klasē šo : https://www.hobbyking.com/hobbyking/sto ... ouse_.html
Viņš tiešām ir viegls, stūres lielas AigarsG ir šāda modeļa īpašnieks , lido ļoti labi.
Tagad viņš nav eiropā stokā , bet jebkura Extra jeb Slick no tās sērijas būs ~ tāds pats - sūtīšana lēta , atnāk nedēļas laikā.
domāju kā pirmā koka lidmašīna būs vairāk kā OK
Last edited by UldisK on 20 Oct 2014, 15:50, edited 1 time in total.

bobo
Meistars
Posts:343
Joined:22 Jun 2014, 11:46
Location:Jūrmala

Re: AJ Slick.

Post by bobo » 20 Oct 2014, 15:50

Ulis, varbūt esi gatavs viņu nodot manā īpašumā? :)

Protams par attiecīga daudzuma EUR :)

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: AJ Slick.

Post by UldisK » 20 Oct 2014, 15:54

var pamest aci ar uz šo - izmēri kvadrāts , tāpat kā Slick https://www.hobbyking.com/hobbyking/sto ... ouse_.html

bobo
Meistars
Posts:343
Joined:22 Jun 2014, 11:46
Location:Jūrmala

Re: AJ Slick.

Post by bobo » 20 Oct 2014, 16:08

Paldies Uldi par info!

Kaut kā tas AJ Slick iekritis acīs un daudz labu atsauksmju. Gan jau, ka atsūtīs man cenu par šo ļotaku, tad domas mainīsies :D.
Skatījos Hobbyking ir arī VOTEC modelis, kas liekas ļoti līdzīgs šim AJ Slick. Zinu, ka Viktors Latvijā ar tādu lido.

No sākuma skatījos uz Extreme Flight modeļiem, bet domāju, ka uzreiz ņemt tādu ir nedaudz par šerpu. Tā arī nonācu līdz AJ Slick.
Tāpat saprotu, ka šosezon jau vairs nebūs daudz iespēju palidot, ja vien slēpes jāpieliek :).

Pie viena gribēju pajautāt pa šūtīšanu no ASV. Kas jānorāda, lai nebūtu jāmaksā nodokļi?

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: AJ Slick.

Post by UldisK » 20 Oct 2014, 17:16

Vienu ko varu pateikt pēc savas pieredzes . jebkura 3D pilotāžas lidmašīna , ja viņa ir pareizā svarā, vēzina un garuma attiecībās, centrējumā , normāla lieluma stūrēm ir spējīgāku uz 70% vairāk kā es to pagaidām māku. Tas ka tas Slick zināmas figūras izdarīs labāk kā cita visticamāk sapratīsi tikai tad kad viņa vairs nebūs. Uz doto brīdi tehnoloģijas un modeļi ir gājuši uz priekšu . Ja kādreiz no tā paša HK 3D lidmašīnas bija smagas , mazām stūrēm , īsām astēm , tad tagad tie modeļi ir palikuši stipri lidojošāki. Nesen pa vasaru izlidoju ar 30cc Extru , lidoja OK. Nu teiksim man šobrīd 50cc klasē ir 3 lidmašīnas Sbach300 GoldWing Sbach342Shtaufenbiel un Krill Extra . Katra lido savādāk , bet visas labāk par manām spējām - Goldwing sbach ir visgarākā aste , pretēji stereotipiem ka plakans ķermenis vislabāk lidos nazī, viņš ar savu mazo kabīnīti un kvadrātaino fjūzu tajā lido vislabāk par visiem neko nepieturot . Shtaufenbiel sbach labāk izpilda štopora figūras , bet nazī ir mazliet jātura eleroni un augstumene , jo 342 ir neliels V veidots no profila augša taisna apakša V. Krill Extra lido vistaisnāk no visiem , bet grūti padodās štopora figūras, karājās pati. Ko ar to visu gribēju pateikt - mani pirksti vēl jo projām ir truli un kā mācību lidmašīna man labāk patīk lētākā , ar normāliem tehniskajiem rādītājiem :D

User avatar
AigarsG
Meistars
Posts:243
Joined:19 Apr 2013, 21:00
Location:Kuldīga

Re: AJ Slick.

Post by AigarsG » 20 Oct 2014, 17:51

patiešām ļoti labs, viegls un izmērs ir piemērots-neizjauktu var ielikt bagāžniekā. Komplektējošās daļas arī var atrast pieņemamās cenā. Vari salīdzināt ar vairākiem modeļiem(no 1.40 līdz 1.65)-man ļoti patīk. Izgatavošanas kultūra laba, iepakojums nodrošina vesela modeļa piegādi.Vienīgais kas bija-vienai ribai pārlūzis spraislis.

bobo
Meistars
Posts:343
Joined:22 Jun 2014, 11:46
Location:Jūrmala

Re: AJ Slick.

Post by bobo » 20 Oct 2014, 18:39

Paldies par padomiem, paskatīšos, papētīšu dažādus modeļu un tad jau kaut ko nopirkšu :).

P.S. pasūtīju sabam EPO Sbach mazās slēpītes, varbūt pa sniegu varēs palidot :D

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: AJ Slick.

Post by binary » 20 Oct 2014, 23:04

Kas par slēpītēm?
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

bobo
Meistars
Posts:343
Joined:22 Jun 2014, 11:46
Location:Jūrmala

Re: AJ Slick.

Post by bobo » 21 Oct 2014, 08:27

binary wrote:Kas par slēpītēm?
Sveiks,

Pasūtīju šis te: https://www.hobbyking.com/hobbyking/sto ... duct=44540

Šonedēļ būs klāt, tad varēšu komentēt vairāk :).

User avatar
hichkoks
Profesors
Posts:714
Joined:15 Sep 2010, 21:07
Location:Strazde, Talsu novads

Re: AJ Slick.

Post by hichkoks » 21 Oct 2014, 10:01

Negribu nevienu reklamēt, bet tepat ehobby viens smukulis (jāņem vērā-zemplāksnis, ir savas īpatnības)jau daudzus gadus put plauktā.
varbūt Oskars (forumā Hobijists) nāk ar vērā ņemamu priekšlikumu priekšā, atkārtojos sen stāv plauktā, līme pārkaltusi, apšuvums tāpat

te ir detalizēts apraksts par šo Eagle 580EP
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1029221

paspēs vēl šogad aplidot

Post Reply