Skywalker Falcon

Lidmašīnas..
User avatar
andersonsjanis
Profesors
Posts:777
Joined:08 Oct 2013, 21:20
Re: Skywalker Falcon

Post by andersonsjanis » 20 May 2014, 17:57

Tātad būs īsumā šodienas piedzīvojumi:

Vakardien uzliku citu motoru, jo izskatās ka to pirmo jau saplēsu kautkā. Uzliku kautkādu kas mētājās apkārt ap 1000kv ar 9x5 propu. Ar nelielām grūtībām pacēlās ar. Tad ar katru nākamo reizi grūtāk un grūtāk cēlās. Man šķiet ka vienkārši tas motors vairāk un vairāk plīst un tāpēc lēnāk griežas un nevar pavilkt. Šodien vēl neizmēģināju pāri galvai mest. Rītdien vēl izmēģināšu. Tā lidošana tik jautra, bet gaisā tik grūti tikti :(

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Skywalker Falcon

Post by UldisK » 20 May 2014, 19:05

tajā video izskatījās ka laid kā profesionālis, nezinu par citiem izmetieniem, Ir daži noteikumi kurus varbūt neivēro- lidmašinai nedrīkst uzreiz pivilkt daudz stūres , savādāk tā nevar ieskrieties, stūres sākumā pi maza ātruma neklausa + ja viņas ģorgā lidmašinu var mētāt uz visām pusēm un tā tā arī neiskriesies kamēr satiksies ar zemi , var teikt viņa visu laiku krīt štoporā. Tāpēc ir jācenšās izmest maksimēli pareizā trajektorijā lai lidmašina var saniegt savu minimālo stabilo lidošanas ātrumu , un tikai pēc tam tiek dotas korekcijas stūrēm.
Otrs variants, ja ar katru reizi arvien grūtāk - jūtami zūd jauda , ļoti iespējams ka motrs strādā pārslodzē , vai baterija netru un ar katru reizi tā sēžās arvien vairāk , Motors nevar strā'dat arvien sliktāk , vainu viņš griež vai nē, ja nu gultņi ir tā izdiluši ka rotrs ķerās pret statoru , vai savādāk klemmē, bet to jau var just pgriežot viņu ar roku.

User avatar
andersonsjanis
Profesors
Posts:777
Joined:08 Oct 2013, 21:20

Re: Skywalker Falcon

Post by andersonsjanis » 20 May 2014, 21:04

Klau man tas velcro no lidmašīnas nāk nost. Karstā līme ne īpaši labi strādā. Kādu līmi man nopirkt?

User avatar
vernerl
Profesors
Posts:558
Joined:16 Jan 2014, 17:48

Re: Skywalker Falcon

Post by vernerl » 20 May 2014, 23:19

andersonsjanis wrote:
vernerl wrote:Klau, cik saprotu šim pieminētajam Falkon motors ir aizmugurē? nekādi nevaru atrast kas tas par lidaparātu...
Aizmugurē, jā. Kas tur ko neatrast es nesaprotu? Skywalker Falcon ierakstot šitais ir vienīgais aparāts kas guglē atrodas. :?
Reāli nolažojos, pašu tēmas virsrakstu ta neizlasīju :oops:

User avatar
andersonsjanis
Profesors
Posts:777
Joined:08 Oct 2013, 21:20

Re: Skywalker Falcon

Post by andersonsjanis » 25 May 2014, 13:51

Tātad vaina tik tiešām ir mešanā. Bet ne tik ļoti mešanā, cik tajā, ka pēc izmešanas nevaru paspēt savākt kontroles līdz ir pa vēlu. Šodien metu pāri galvai, un sanāca ļoti feini. Man tur tagad ir 1000kv motors, kas griež 9x5. Lido glīti un lēni.

Helmars
Jauniņais
Posts:7
Joined:27 Apr 2014, 19:51

Re: Skywalker Falcon

Post by Helmars » 25 May 2014, 23:22

Man ir šis pats modelis. Rīt vakarā Dreiliņos šo darbināšu, ja laika apstākļi būs normāli. Varbūt būtu interesanti satikties pieredzes apmaiņai?


User avatar
andersonsjanis
Profesors
Posts:777
Joined:08 Oct 2013, 21:20

Re: Skywalker Falcon

Post by andersonsjanis » 05 Jun 2014, 23:58

Jau labu laiku lidinos ar falconu. Lidinos pa Rumbulu, tur vienā pusē ļoti forši aug gara zāle. Es tīri ok lidoju apļus abos virzienos un arī astotniekus. Lidojot ar lidmašīnu daudz vairāk ar pirkstiem gar pulti jāstrādā, sapratu, ka baigi neērts mans 9x :( bet tās ērtās tik dārgas. Vēl man kopš pēdējās nosēšanās servas ik pa laikam sprūst. Ir kādas idejas no kā tas varētu būt? Lidot itkā vēl var.

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Skywalker Falcon

Post by UldisK » 06 Jun 2014, 00:45

Ar ko 9x ir neērta lidošanai ar plane? Es nolidoju 2 gadus un nomainīju tikai stiku dēļ , man tie nepatika dažādās figūrās , astoņniekiem cilpām, mucām ... sēsties tie nekādi netraucē.
Par tām servām , viņas nav zem spārniem ? ja tā , tad viņas ar katru rupjāku nosēšanos tiek traumētas, jāpārliek uz augšu spārnam . ja sprūst vajag mainīt , nevajag gaidīt kad nosprāgs lidojumā. Sestdien uz Cīravu nebrauksi? Ņem līdz , psakatīsim kas un kā.

User avatar
andersonsjanis
Profesors
Posts:777
Joined:08 Oct 2013, 21:20

Re: Skywalker Falcon

Post by andersonsjanis » 06 Jun 2014, 02:17

UldisK wrote:Ar ko 9x ir neērta lidošanai ar plane? Es nolidoju 2 gadus un nomainīju tikai stiku dēļ , man tie nepatika dažādās figūrās , astoņniekiem cilpām, mucām ... sēsties tie nekādi netraucē.
Par tām servām , viņas nav zem spārniem ? ja tā , tad viņas ar katru rupjāku nosēšanos tiek traumētas, jāpārliek uz augšu spārnam . ja sprūst vajag mainīt , nevajag gaidīt kad nosprāgs lidojumā. Sestdien uz Cīravu nebrauksi? Ņem līdz , psakatīsim kas un kā.
Nav jau traki neērti, vienkārši pults tāda liela, un nu galīgi nav ergonomiska. :lol: man vajag šādu Image

Servas ir augšpusē, tākā tur nav vaina. Šo sestdien nebraukšu, bet gan jau nākamnedēļ.

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Skywalker Falcon

Post by UldisK » 06 Jun 2014, 09:29

Tādu plane toč nevajag :D jo garāks stiks jo precīzāka lidošana un otrādi . ar šitādu pulti sēšanās būs ļoti apgrūtināta , ja Tev būs normāls plane uz šasijām. visprecīzāk protams var izlidot turot stiku diviem pirkstiem Tx9 par neerganomiksu stikiem nosaukt nevar. Pats gribu beidzot iegādāt normālas štrope priekš pults, tās ar spēlē lomu.

User avatar
AigarsG
Meistars
Posts:243
Joined:19 Apr 2013, 21:00
Location:Kuldīga

Re: Skywalker Falcon

Post by AigarsG » 08 Jun 2014, 22:17

andersonsjanis wrote:
UldisK wrote:Ar ko 9x ir neērta lidošanai ar plane? Es nolidoju 2 gadus un nomainīju tikai stiku dēļ , man tie nepatika dažādās figūrās , astoņniekiem cilpām, mucām ... sēsties tie nekādi netraucē.
Par tām servām , viņas nav zem spārniem ? ja tā , tad viņas ar katru rupjāku nosēšanos tiek traumētas, jāpārliek uz augšu spārnam . ja sprūst vajag mainīt , nevajag gaidīt kad nosprāgs lidojumā. Sestdien uz Cīravu nebrauksi? Ņem līdz , psakatīsim kas un kā.
Nav jau traki neērti, vienkārši pults tāda liela, un nu galīgi nav ergonomiska. :lol: man vajag šādu Image

Servas ir augšpusē, tākā tur nav vaina. Šo sestdien nebraukšu, bet gan jau nākamnedēļ.

Paskaties MULTIPLEX SMART SX 9 FLEXX 2,4GHZ, ļoti tuvi tam ko vēlies.

Post Reply