Krill Extra 31%

Lidmašīnas..
The Gardener
Tas, kuru nedrīkst nolamāt
Posts:3012
Joined:23 Jul 2006, 14:31
Location:Jelgava
Re: Krill Extra 31%

Post by The Gardener » 03 Jul 2014, 21:33

Ir baigi kruti ka tas stabiķis ir ar centrālo rotācijas asi, kā koka lidenēm, kurām ir novīlēti leņķi- šitādu kabanu nemaz nevar ieveidot neuztaisot caurumu pa pus fizelāžu vidū, īsti citu izeju nemaz nebija, baigi kruta, neredz arī vecos kabanus vairs, reāli esi ieguvis :D Bet īstenībā, lidojumā nevarēs saprast, zirneklis man tur vai nē :D Galvenais lai servai cuka pietiek visu to izkustināt, 50cc vajag bišku jaudiņu tomēr, lai vaļā nespiež.

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Krill Extra 31%

Post by UldisK » 03 Jul 2014, 21:39

Domā 28Kg neizkustinās ugstumenes? eleronus man vaļā nespiež , a tur laukums uz viena sanāk nedaudz lielāks kā te uz abām .
Uzrāvos gandrīz uz citas lietas, lieku kabanu fjūzā un konstatēju sūdus , kabans gala pozīcijā atdurās pret rudera eņģi - āaaaaaa . to galīgi biju palaidis garām , sāku mērīt leņķus 45 ar nagiem, reāli būs kādi 43 lai neklaudzina :D par cik aste ir gara domāju man uz laukiem saies. :D vēl var samazināt kabanam plecu , bet pieaugs slodze uz asi , ko negribu.

The Gardener
Tas, kuru nedrīkst nolamāt
Posts:3012
Joined:23 Jul 2006, 14:31
Location:Jelgava

Re: Krill Extra 31%

Post by The Gardener » 03 Jul 2014, 21:46

Ņe bez podvoha, ne? :D 45 tas tāds toč lauku variants- neģeld, vīlē ko vien vari, 55 ir programma minimums, starpīpa pie visādiem blenderiem ir nereāla!

A kādas izmaiņas ja abos galos mazāki kabani?

Par spēku- a čorsviņzin, es uz suškas 16kg aspipedu ka šņakst, dabūju 25kg likt (augstumenei arī trošu sistēma). Domāju līdz ar nagiem ja lielā ātrumā izdomā uzsviest snapu

User avatar
AgrisL
Meistars
Posts:248
Joined:18 Oct 2013, 15:46

Re: Krill Extra 31%

Post by AgrisL » 04 Jul 2014, 08:31

Sveicins vārda dienā!

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Krill Extra 31%

Post by UldisK » 04 Jul 2014, 09:31

paldies par sveicieniem!

ja abos galos mazie kabani , spēka pārvads uz pašu stūres virsmu nemainās, bet mainās slodze uz asi.

User avatar
AgrisL
Meistars
Posts:248
Joined:18 Oct 2013, 15:46

Re: Krill Extra 31%

Post by AgrisL » 04 Jul 2014, 09:38

Mana skatijuma slodze uz ass bus pamatiga, tapec kabaniem mana skatijuma jabut pec iespejas garakiem.

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Krill Extra 31%

Post by UldisK » 09 Jul 2014, 21:22

Šodien savas stirlības, tirlības .... slinkuma dēļ šķīros no sava jaunā karbona koka . Āaaaaa , bļin... negribot virpot jaunu pāreju no haba uz koku pagarināju veco , ķipa pagaidām :D rezultātā tā pa..beņa nolūza tieši pie paša haba un koks aizlidoja pa gaisu , protams cūkām, labi ka haubi nesačakarēja. Atgriezos pie mazā Al koka.
Ir pozitīvā puse - zinu kā koks ir taisīts un viņus no HK var pirkt . Ir pozitīvie un negatīvie momenti. Koks nav karbona - karbona ir tikai virskārta un iekšējā kārta , pārējais stikls, bet viņš ir ļoti izturīgs, kamēr nesitīs neizjuks - var pirkt.

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Krill Extra 31%

Post by UldisK » 25 Oct 2014, 17:23

Sezona tā kā ir galā un nolēmu atkal pajāties ar savu Extra. Mērķis - ielikt dūmu sistēmu nepieaudzējot ne gramu saso svaru.
pirms uzsākšānas precīzi nosvēru modeli- 9230g Ar visu astes atvieglošan purnā viebalga ir palikuši 240g svina. Tos itkā rezervēju cita motora ielikšanai ja GP mani neapmierinās, bet sezona pierādīja ka motors ir drošas, izturīgs ar pietiekošu jaudu . Tātad man ir 240grami, bet viena nelaime , asti vairs atvieglot nevaru , tātad tie 240g ir jāizvieto pie propellera :D . Tika pieņemts lēmums bateriju aizdedzi un dūmu sūkni (75g) pārvietot tiešām pašā purnā , kam jāatsver balasts un CG jāsaglabājās tajā pašā vietā.
Konstrukvija sanāca netradicionāla , lai neteiktu ka unikāla. Tika izveidota forma pēc kapota kura piesieta pie fjūza ar balsas stringeriem kuri ir apvilkti ar plānu stiklu. Savukārt tas viss ieguļās kapotā kā kabatā, tātad nekāda rezonanse nedrīkstētu parādīties kura varētu izārdīt konstrukciju. Viss monts sver 55grami , ja no tā atņem veco baterijas plaukta svaru un gaisa plūsmas novirzītāja sienu kura pirms tam bija kapotā sanāk ~30grami . sanāca viss stingrs , varu aiz tā monta bez prob pacelt fjūzu.

Image

Image

Image

Image

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Krill Extra 31%

Post by UldisK » 23 Nov 2014, 22:13

Šodien parūcēja un padūmoja . Pēc pārmaiņām esmu ieguvis dūmus un nometis vairāk kā 100g, tagad sausais 9100g
Svaru nometu izraujot no purna 240g svinu kurš bija tur ielīmēts priekš preiza CG , nomainot vieglākas bākas un protams saliekot visu nasīs :) CG palika tajā pašā vietā , pat liekās nedaudz vairāk (~5mm) tagad uz priekšu.

Image

Image

Image

Image

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Krill Extra 31%

Post by UldisK » 29 Apr 2015, 16:55

Tiem kuri nemāk sēsties (man :D ) nākās uz lauka piekopt arī medicīnu :
Image

Image

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Krill Extra 31%

Post by UldisK » 03 Oct 2015, 22:45

Sezonas noslēgumā iesvētīju :

Image

Image

bildē vēl izskatās labi , bet patiesībā otrā pusē un apakšā pat nav gabali :(

Remonts aizņēma divas dienas , ja strādā cilvēcīgi tad droši vien kādas četras, bat par cik laika ziņas nedēļas nogali rādīja brīnišķīgu un šosezon diez vai vairs tik labs laiks būs , piepūtu vaigus un ķēros klāt , ar īsām pīppauzēm kā no 18:00 tā līdz 2:00 naktī un tā divas dienas . Bez fjuzelāža bij sačakarēts arī spārna gals. Lielāko laika daļu pņēma tieči estētiskās ārējās apstrādes darbi. Kompozīts labojās diezgan veikli, bet ir vajadzīgas iestrādes darbā ar komozītu. Vienu vārdu sakot , termiņos iekļāvos un šodien aplidoju.

Image

Image

Image

Post Reply