Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 20 Jul 2018, 11:56

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Cik un no kurienes ?
PostPosted: 01 Sep 2015, 10:33 
Speciālists

es domāju par postu krāšanu neiet runa. man personīgi, tad kad esmu Valmierā, nav viegli atrast kādu kurš arī nodarbotos ar heļiem, ar multicopteriem gan. Tas es domāju drīzāk bija ar mērķi atrast sev tuvumā līdzīgi domājošos.
ja esmu Rīgā - nav prob, aizšauj uz Spilvi un būs kāds līdzīgi domājošais! Valmierā - Ain`t gonna happen!

Profile  

PostPosted: 01 Sep 2015, 10:43 
Profesors

komi, tad cilvēks tā arī vaicātu - kur pulcējas lidmašīnisti, helisti, kopteristi, bagijisti vai citi entuziasti Ventspilī vai tās tuvumā. Nevis prasītu, cik šejieniešu (pat ne šejieniešu, bet ar RC saistītu cilvēku vispār - arī ārpus latrc.lv) ir no Valkas vai Krāslavas.

Profile  

PostPosted: 01 Sep 2015, 11:02 
Speciālists

binary wrote:
komi, tad cilvēks tā arī vaicātu - kur pulcējas lidmašīnisti, helisti, kopteristi, bagijisti vai citi entuziasti Ventspilī vai tās tuvumā. Nevis prasītu, cik šejieniešu (pat ne šejieniešu, bet ar RC saistītu cilvēku vispār - arī ārpus latrc.lv) ir no Valkas vai Krāslavas.

tur jau neiet runa pat par kaut kādu pulcēšanos. Valmierā es nezinu nevienu, kurš regulāri ar to nodarbojas, tātad nekāda pulcēšanās Valmierā nenotiek (cik man zināms). tas nozīmē, ka būtu forši atrast vismaz kādu ar kuru kopā lidināt modeļus.
nezinu, varbūt tev taisnība par to ka posta autors nemaz nebija to domajis, toties ja katrs jautās - vai kāds nelido manā rajončikā, būs pilns forums ar nevajadzīgiem postiem, kurus savukārt var apvienot vienā postā. nu tāds mans viedoklis.

Profile  

PostPosted: 01 Sep 2015, 14:43 
Profesors

JA interesē mūsu kluba biedru atrašanās vietas :
http://avioclub.lv/?page_id=296
Tāpat pleķi kuros lidojam un kordinātes ir atrodamas mūsu lapā - nez vai ir jēga to visu pārpostēt.

atrast interesentu ar kuru kopā palidot domāju nav problēmas - atrod kādu pļaviņu šosejas malā tuvu apdzīvotai vietai un regulāri tur palido(saprāta robežās ievērojot likumus) , neskopojies ar padomiem un esi komunikabls pret tiem kuri apstājās un izrāda interesi , agrāk vai vēlāk atradīsi kompanjonu. Galvenais esi pretīmnākošs, jo 90% modelistu, jeb tie kuri gribētu ar to sākt nodarboties ir sevī diezgan noslēgti un kautrīgi. Izrādi iniciatīvu.

Profile  

PostPosted: 01 Sep 2015, 15:45 
Speciālists

UldisK wrote:
JA interesē mūsu kluba biedru atrašanās vietas :
http://avioclub.lv/?page_id=296
Tāpat pleķi kuros lidojam un kordinātes ir atrodamas mūsu lapā - nez vai ir jēga to visu pārpostēt.

atrast interesentu ar kuru kopā palidot domāju nav problēmas - atrod kādu pļaviņu šosejas malā tuvu apdzīvotai vietai un regulāri tur palido(saprāta robežās ievērojot likumus) , neskopojies ar padomiem un esi komunikabls pret tiem kuri apstājās un izrāda interesi , agrāk vai vēlāk atradīsi kompanjonu. Galvenais esi pretīmnākošs, jo 90% modelistu, jeb tie kuri gribētu ar to sākt nodarboties ir sevī diezgan noslēgti un kautrīgi. Izrādi iniciatīvu.

Uldi, piekrītu. vienmēr kad kāds ir izrādijis interesi esmu palīdzējis kā varējis , bet lidoju parasti salīdzinoši nomaļā vietā, blakus savai mājai, jo tur vienmēr viss ir pa rokai. laigan pāris reizes mašīnas uz garāmejošā ceļa ir apstājušās.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]