Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Viss kas neiederās citur....
Voldis
Profesors
Posts:477
Joined:11 Aug 2016, 12:35
Location:Salaspils
Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by Voldis » 02 Sep 2018, 21:05

Man tā nav gadījies, bet varbūt var drusku iepūst ar kompresoru?

User avatar
RCRacerLV
Profesors
Posts:976
Joined:24 Oct 2014, 20:25
Location:Kurland
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by RCRacerLV » 02 Sep 2018, 21:16

binary wrote:Kā jūs risināt to, ka kaut kādam WD40 (vai kam citam) pāragri beidzas "gāze"? Ir gan mazais flakoniņš, gan lielais, kuros vēl ir daudz eļļas, bet spiediena vispār vairs nav.
Man ar šitais izbesija, bet man tur bik līst ārā, drīzāk bik tek. Tikai ar to garo snīpi lietojams. Bet ne ko, stāv plauktā un kur nevajag spiedienu tur lietoju a tā jaunu nopirku :)
Nezin vai derētu bet Rito veikalā ir eļļas pudeles kuras var uzpummpēt un smidzināt parasto eļļu uz salātiem utt, moš šito ar tā var ja baigi daudz iekšā vairākos balonos...

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 03 Sep 2018, 21:30

PuukjuAerofoto, tu laikam viņu pietiekami bieži lieto, lai viņš tev 5 gadus nestāvētu :D Par pārliešanu citā traukā tā kā būtu pašsaprotami, jāatrod tikai piemērotu trauku (droši vien ideālā gadījumā kāds medicīniskais, ar iebūvētu pipeti). Mani vairāk interesē, vai ir kāda normāla (un citu pārbaudīta :D) iespēja tur spiedienu uzdzīt.

Voldi, nav kompresora :(
Bet jā, ar kompresoru varētu - https://www.youtube.com/watch?v=mimSDtqljMA
It kā var mēģināt arī ar auto/velo pumpi vai statoilā.

RCRacerLV, tad tev tur kaut kāds neliels spiediens vēl ir. Manējais netek, bet lēnām sūcas pa pilei. Vai arī nesūcas, ja nav pastāvējis saulē. Vai arī sūcas ātri, ja tā kārtīgi sakrata un apgriež otrādi.
Tās pārtikas eļļas pudeles diez vai man šķistu uzticamas (nez, kas no tās pudeles paliks pēc pāris ziemām?), turklāt man to eļļu parasti vajag konkrētā vietā, nevis lielā platībā.
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by UldisK » 04 Sep 2018, 19:13

WD40 man domāt galīgi nav tas baloniņš kuru ir jēgas reanimēt :D ja nu aiz -man nu galīgi nav ko darīt.
Sasmējos no visas sirds, paldies. :D :D :D nevajag tikai man tagad par taupību aizrādīt. :D
P.S. nepūtiet viņu uz Al detaļām kuras atrodas slēgtā telpā, viņš palīdz tam korodēt.
Savādāk var paņemt to galu kādi ir gāzes uzpildes baloniem (ar to tauri) uzlikt uz kompresora un uzspiežot uz WD pudeles mēģināt tur iepūst.
Vislielākā problēma jau ir tajā kad nokonstatējot faktu ka tas WD jeb cits mēsls ir nobeidzies mēs nevaram to vieglu prātu utilizēt un nopirkt citu , bet liekam atapakļ plauktā ar domu - dažus pilienus jau vēl izspiedīs, un tā tracinam sevi tik ilgi kamēr nonākam līdz šim. :)

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 04 Sep 2018, 21:54

UldisK wrote:WD40 man domāt galīgi nav tas baloniņš kuru ir jēgas reanimēt :D ja nu aiz -man nu galīgi nav ko darīt.
Ko tad iesaki? Izdzert viņu (jo zemē tak nelies) un nopirkt kaut ko citu (ne WD40) viņa vietā?
Es ne dēļ taupības viņu gribu "reanimēt". Citādi man tagad nebūtu viņi 3gab…
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by UldisK » 04 Sep 2018, 22:26

dzer ja garšo , es utilizētu, man negaršo. :wink:
Citu , es jau nezinu ko un kam Tev vajag , jā man personīgi viņš nepatīk , no sērijas kas der visam tā īsti neder nekam. ne viņš labi eļļo , ne viņs labi aizsargā pret koroziju un ne viņš labi sūcas sarūsējušās vītnēs, bet visam tam viņu pielieto, jo ir lēts. Kā izrādās arī visu vēl nevar izstrādāt. Šitāds sūds arī ir viens pretoksidācijas silikons, 4 reizes uzpūš un gals aiziet ciet , gāze iekšā ir smēre laba , bet ārā nenāk. :D

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 04 Sep 2018, 22:34

Vai tik tā utilizēšana nebūs dabai vēl kaitīgāka nekā "neutilizēšana" :D Nav ne jausmas, kur/kā to izdarīt.
Es viņu parasti lietoju, kad vajag kaut ko izjaukt - izdauzīt gultņus no veļas mašīnas bunduļa, izjaukt auto logu tīrītāju mehānismu utt. Nu pēdējos gados vēl pa retam uzpūšu zāles pļāvēja pannai tur, kur pēc papīriem vajag "universālu eļļošanas aerosolu", lai gan māc šaubas, ka viņš tur kaut ko diži palīdz.
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by UldisK » 05 Sep 2018, 09:55

Es šīm vajadzībām lietoju "haker" viņam vairāk grafīts, molibdēna piedeva . detaļa pēc tam nepaliek tik ātri sausa kā tas ir ar WD. Ar 100% izstrādi problēmas nav bijušas.

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by UldisK » 05 Sep 2018, 10:38

Kā reize auto logu tīrītājs, pacēlājus, slēdzenes... Kur ir Al korpusi ka reize es neiesaku ar WD 40 apstrādāt. Ar laiku šis detaļas sāk korodet vēl vairāk. Savā laikā kad šis brīnumlīdzeklis parādījās viņu servisos pūta pa labi, pa kreisi. Un prakse parādīja to ka mezgli kuri tika apstrādāti ar WD, un ir pakļauti mitrumam_durvju iekšpusē Al daļas visas bija pārklāju šās ar oksīda pulveri.

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 05 Sep 2018, 11:01

Es WD40 izmantoju tikai priekš jaukšanas. Pēc tam ar papīra dvieli notīru, cik nu sanāk, un smērēju jau ar ko citu, kas nu pa rokai gadās (parasti kaut kāda nezināmas izcelsmes zila smērviela).
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by UldisK » 06 Sep 2018, 14:31

viss OK. Man jau ar bieži viss notiek ar to kas tuvāk rokai , ja vien nav kaut kas specifisks.

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 27 Sep 2018, 08:50

Pēdējā laikā forums ir pārtapis par (1) tirgus placi, kur (2) pa retam pavīd kāda pasākuma reklāma un (3) atsevišķi cilvēki ieliek savus lidojumu video. Secība tieši tāda, kā rakstīts - primāri ir tirgus placis.
Kāpēc tā? Tiešām RC Latvijā izzūd (un visi cenšas notirgot to, ko ir sapirkuši, kas tirgus placi vēl uztur dzīvu :D)? Jebšu visa komunikācija pārgājusi uz lokālajiem "kluba forumiem" un "pulciņiem"?
Pašam šķiet, ka šitais kļuva izteikti līdz ar to brīdi, kad no foruma pārstāja nākt e-pasti…
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
PuukjuAerofoto
Profesors
Posts:807
Joined:27 Sep 2016, 16:06
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by PuukjuAerofoto » 27 Sep 2018, 18:13

Varbūt kaut kas mainās arī ārpus foruma. Gatavie droni un rotaļlietas kļūst tik lētas, ka aizvien mazāk cilvēku iedomājas kautko pirkt pa daļām, pa detaļām un būvēt, mazāk motivācijas kautko taisīt, jo jebkādi visdīvainākie krāmi jau ir gatavi dabonami. Tas kā viens no iemesliem. Otrs, iespējams, daļa komunikācijas ir pārgājusi uz vatsapiem, feisbukiem utml, daļa potenciālo pļāpātāju un jautājumu uzdevēju.
Omulīgu un racionālu māju projekti - www.buildart.lv

EdgarsP
Iesācējs
Posts:77
Joined:03 Sep 2014, 21:28
Location:Jelgava

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by EdgarsP » 27 Sep 2018, 18:33

Varbūt cilvēki ir iemācījušies kārtīgāk izmantot globālo tīmekli sev interesējošo lietu atrašanai, līdz ar to samazinās interesanti palīdzības lūgumi forumā.
Tas pavelk līdzi uz leju kašķigo cilvēku ierakstus, jo nav vairs par ko strīdēties.
Paliek vienīgi satura radītāji ( pa lielam laikam 2 vai 3 cilvēki :) )un detaļu tirgotāji. ā un pasākumi.

Rezumē: Globalizācijas sekas :D

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 27 Sep 2018, 21:21

EdgarsP wrote:Varbūt cilvēki ir iemācījušies kārtīgāk izmantot globālo tīmekli sev interesējošo lietu atrašanai, (..)
Stipri šaubos :D
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

Post Reply