Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Viss kas neiederās citur....
Alnisg
Meistars
Posts:203
Joined:10 Jan 2011, 15:23
Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by Alnisg » 28 Sep 2018, 09:38

binary wrote:
EdgarsP wrote:Varbūt cilvēki ir iemācījušies kārtīgāk izmantot globālo tīmekli sev interesējošo lietu atrašanai, (..)
Stipri šaubos :D
Patiesībā viss ir daudz, daudz sliktāk...
Un, proti, ir izveidojusies tāda situācija, ka jebkuras sabiedriskās aktivitātes, kuras nebaro varas partijas, vai to finansētājus, vai tiem pietuvinātas personas, tiek uzskatītas par kaitīgām un ierobežojamām.
Tādēļ ar no jauna izdotiem tiesību aktiem tiek ierobežotas jebkuras pašpietiekamas sabiedriskās un sporta aprites, lai vairotu tādas naudiņas grozīšanas sistēmas, kā olimpiskā tūrisma komiteja ar uz tās būvēm pelnošajām privātstruktūrām, dziesmusvētkus, pilsētu svētkus un tādā garā.
Motoru sportos neatkarīgas pašpietiekamas aprites ir faktiski likvidētas, visu pakļaujot tikai vienai sporta federācijai. Bet tādas niecīgas aprites, kā RC ierobežošanai pietiek vien ar to, ka oficiālajā informatīvajā telpā tā tiek ignorēta. Demokrātiskās sporta apritēs ir konkurence starp federācijām, bet mums tiek ierobežots jebkas, kas nenotiek centralizēti. Pat neatkarīgo Prokopčukas vai Serģa panākumi varas gaiteņos tiek uztverti, kā zobusāpes, jo pie neatkarīgajiem naudiņas neapgriezīsi.

User avatar
oskarsg
Meistars
Posts:366
Joined:18 Jun 2013, 00:25
Location:Riga
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by oskarsg » 28 Sep 2018, 09:52

binary wrote:
EdgarsP wrote:Varbūt cilvēki ir iemācījušies kārtīgāk izmantot globālo tīmekli sev interesējošo lietu atrašanai, (..)
Stipri šaubos :D
Tieši otrdi, neko jau vairs nemāk atrast. Ja kadreiz forumi kalpoja par informācijas enciklopēdiju un ja nevarēja atrast tur kas interesē, tad uzdeva jautājumu. Tagad ir facebook, whatsapp un viss notiek tur. Nezini cik lipo storage, ieraksta jautājumu grupā, pēc pāris min ir atbilde, tālāk tas posts pazūd lielajā sarakstā un pēc mēneša nākamais ar tādu pašu jautājumu :D
BrickRacing Team
Veikals: http://shop.brickracing.com
FB: https://www.facebook.com/Brickracing/
Official: Team-Blacksheep; Tattu; HQProp; T-Motor; Airbot; Foxeer; Emax; TrueRC; Gemfan; Runcam; Mylipo; FuriousFPV

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by UldisK » 29 Sep 2018, 14:31

binary wrote:Pēdējā laikā forums ir pārtapis par (1) tirgus placi, kur (2) pa retam pavīd kāda pasākuma reklāma un (3) atsevišķi cilvēki ieliek savus lidojumu video. Secība tieši tāda, kā rakstīts - primāri ir tirgus placis.
Kāpēc tā? Tiešām RC Latvijā izzūd (un visi cenšas notirgot to, ko ir sapirkuši, kas tirgus placi vēl uztur dzīvu :D)? Jebšu visa komunikācija pārgājusi uz lokālajiem "kluba forumiem" un "pulciņiem"?
Pašam šķiet, ka šitais kļuva izteikti līdz ar to brīdi, kad no foruma pārstāja nākt e-pasti…
Visas aktivitātes ir tieši proporcionāli atkarīgas no mums pašiem, ne tur valdība vainīga, ne viņa palīdz , ne stājas ceļā... facebook ... KASK uztverē ir pilnīgi tukšs informācijas nesējs, kur ļoti viegli noteiktām instancēm ir iegūt visu informāciju par personu vienviet.
Augstāk tika minēts par kašķīgajiem cilvēkiem, šeit forumā mani tieši par tādu uzskatīja, un protams man tas apnika. Organizējam pasākumus , lidojam , dalamies pieredzē, tusējam, mainamies modeļiem ... iespējams ka aktīvāk kā senāk, bet jā - vāramies paši savā sulā lokālajā forumā. Viss notiek bez kašķiem, jo savākušies ir vienādu interešu cilvēki. Sākumā šeit bija 50% no visiem mūsu pieredzējušākiem lidotājiem Gunārs, Vilnis, Martins, Aigars, Agris. Viesturs, Guntars, Dairis...., arī viņu padomi tika bieži noraidīti apstrīdēti no "ļoti pieredzējušu pilotu puses" un viņiem vienkārši nebija vēlēšanās pamatot savus ieteikumus iegrimstot asākās diskusijās, es turējos pretī diezgan ilgi , bet nu arī kašķīgajai vecenei- tas ir man, piegriezās un ierakstu tikai par kādu lielāku pasākumu, ja atceros, kas mums plānojās. Uzskatam ka nav jēgas šeit ko vairāk rakstīt, jo arī skaidri zināma ir vairuma attieksme pret klubu . Klubs ir tikai vieta kur jāmaksā biedra nauda :D . Kas gribēs paši mūs atradīs.
Zinu ka atkal šis mans ieraksts tiks komentēts, droši , jo netiks vairs komentēts no manas puses.

JurisL
Profesors
Posts:414
Joined:26 Oct 2010, 01:00

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by JurisL » 29 Sep 2018, 21:08

UldisK wrote:...arī kašķīgajai vecenei- tas ir man, piegriezās un ierakstu tikai par kādu lielāku pasākumu, ja atceros, kas mums plānojās. Uzskatam ka nav jēgas šeit ko vairāk rakstīt, jo arī skaidri zināma ir vairuma attieksme pret klubu .... .
Ja uzskati ka šeit nav " jēgas ko vairāk rakstīt.. " - tad kāpēc tomēr šovakar ierakstīji ?!? :)

Modrs
Profesors
Posts:561
Joined:17 Feb 2013, 16:27
Location:Talsu Novads

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by Modrs » 02 Oct 2018, 20:00



paturpinot tēmu par forumu - man šobrīd tik maz laika, ka pat mavics stāv kastē. Darbā es sevi esmu tā izlicis, ka vakarā es varu pateikt "jā, nē, nezinu" un viss. Ir kaudze jautājumu sakrājušies par apm un citām lietām, bet nav pat laika uzklabināt.

arī citi forumi ir pašplūsmā aizgājuši, jo daļu funkciju pilda facebuka grupas...
V911
HK 450FBL K-Bar
2x H-Quad APM 2.6
EasyJet
DJI Mavic Pro FMC

User avatar
RCRacerLV
Profesors
Posts:976
Joined:24 Oct 2014, 20:25
Location:Kurland
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by RCRacerLV » 04 Oct 2018, 09:41

JurisL wrote:Ja uzskati ka šeit nav.........
Laipni gaidīts uz mūsu pasākumu Sezonas noslēgšanu lai pārliecinātos ka neesam mēs tik slikti kā Tu domā :)

JurisL
Profesors
Posts:414
Joined:26 Oct 2010, 01:00

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by JurisL » 04 Oct 2018, 12:35

RCRacerLV wrote:
JurisL wrote:Ja uzskati ka šeit nav.........
... lai pārliecinātos ka neesam mēs tik slikti kā Tu domā :)
Nekļūsti nu tik iedomīgs :) , jo par jums es nedomāju pilnīgi neko . Vienkārši , dažreiz forumā ieraugot kādu jautri smieklīgu tekstiņu (un Uldim viņi izdodas īpaši labi) , gribās iesaistīties . Nedrīkst ? :)

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 12 Oct 2018, 23:15

do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 19 Oct 2018, 01:07

Uga wrote:Neaizmirstam, ka naktī uz 28. oktobri pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ. Forši, varēs vismaz stundu ilgāk pagulēt :)
Domājams, ka pēdējo reizi :)
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by UldisK » 21 Oct 2018, 23:36

+++

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 10 Nov 2018, 17:18

Joptvai… Pēc daudzu gadu veiksmīgas sadarbības ar Jasper aķa skrūvgriezi biju jau nobriedis šo nomainīt pret kaut ko brendīgāku, jo pēdējā laikā ar puslīdz pilnu aķi uzvedās tā, it kā aķis būtu tukšs - slēdzās ārā. Varētu jau 14.4V 1.3Ah aķi atjaunot (pārtaisīt par 14.4V 2.6Ah), mājās kā reiz mētājas 4gab piemērotas baterijas, bet nu simptomi galīgi nebija kā beigtai baterijai - tātad jāmaina skrūvgriezi.

Bet nu kaut kas mani dīdīja - nevar tak tā ņemt un izmest skrūvgriezi, nesaprotot, kas tieši ir par vainu. It īpaši, kad mājās jau mētājas 2gab bez baterijām, kurus varētu reanimēt.

Izjaukt skrūvgriezi neizdevās. Un labi, ka tā, vismaz laiks ietaupījās, jo vaina izrādījās tupa kā cirvja asmens pēc betona skaldīšanas - baterijā plāksnītes, kas savienojas ar skrūvgrieža kontaktiem, bija atlocījušās. Tātad - jāizjauc bateriju, ar pirkstiem jāpieloka tās plāksnītes un … un jāaizmirst par jaunu skrūvgriezi vēl uz n gadiem :D Tādi ir tie Jasper skrūvgrieži un "niezoši nagi"…
do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
RCRacerLV
Profesors
Posts:976
Joined:24 Oct 2014, 20:25
Location:Kurland
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by RCRacerLV » 10 Nov 2018, 22:20

Es gandrīz izmetu Canon fočuka bateriju lādekli jo riktīgi nelādēja. Lādēja, bet ātri rādija ka bača pilna un viss... Gandrīz jau meklēju jaunu, bet izdomāju ar smalko smilšpapīru pa kontaktiem noiet... Un aizgāja.... Pie tam pirms tam biju it kā tīrijis.... Bet nu labi ka tā...Itkā sīkums dēļ kura varēra pāris eirikus izmest :D

User avatar
UldisK
Profesors
Posts:6361
Joined:08 Jan 2012, 14:46
Location:Kuldīga

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by UldisK » 10 Nov 2018, 22:38

Šitā kādam ieriebjot var pār kontaktiem ar ķiploku nolaist :D

User avatar
binary
Profesors
Posts:2668
Joined:23 Sep 2012, 22:09
Location:Rīga, Baldone, Grobiņa, Varakļāni
Contact:

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by binary » 18 Nov 2018, 22:37

do you ever feel that if you weren't paid to write code, you'd do it anyway?

User avatar
SalvatoreMundi
Profesors
Posts:1129
Joined:22 Apr 2016, 23:47

Re: Viena riepa, četri motori... [SPAM]

Post by SalvatoreMundi » 19 Nov 2018, 19:32

Paldies par video, tieši gribēju kautkur viņu redzēt.
Axial SCX10,Scx10II, YetiJR 1/16, Yeti 1/10,
HBX Devastator miniCrawler, WPL 1/16 mini cars,
ARRMA Talion,HSP,Axial ExoTerra,
HengLong WalkerBulldog(tanks)

Post Reply