Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 18 Dec 2017, 00:40

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: 13 Oct 2016, 16:59 
Profesors

Diez vai jēga cepties , tā vienmēr var iestaties pozā un iet uz izturību

Pēc tam gadiem nesarunāties un pārejās cilvēciskās vājības

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 00:11 
Meistars

UldisK wrote:
... Nu es ar vienu PC kuram win10 pie Taranis pults ar nevarēju pieslēgties. Tātad Taranis jau ir vēsture un tirgotājam mani ir jābrīdina?....

Ja es mēģinātu tirgot šādu simu , tad nevaru iedomāties ka es vairākkārt nepabrīdinātu vai neatgādinātu pircējam , ka šim simulātoram der tikai vecās Windows XP ,2000 , Vista versijas :shock: .Un es neticu ka starp šī foruma lietotājiem atrastos tāds kurš rīkotos tik cūciski kā šī pārdevēja , un par to nepabrīdinātu pircēju ... OK vienīgais attaisnojums tai Unlimited pārdevējai ir tas , ka šamā īpaši daudz nesajēdz par preci ko viņa tirgo . Nu nevar taču prasīt no cilvēka tik daudz . :) Uldi K. , kā tev šķiet - bija vai nebija jābrīdina ?

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 08:45 
Profesors

JurisL wrote:
UldisK wrote:
... Nu es ar vienu PC kuram win10 pie Taranis pults ar nevarēju pieslēgties. Tātad Taranis jau ir vēsture un tirgotājam mani ir jābrīdina?....

Ja es mēģinātu tirgot šādu simu , tad nevaru iedomāties ka es vairākkārt nepabrīdinātu vai neatgādinātu pircējam , ka šim simulātoram der tikai vecās Windows XP ,2000 , Vista versijas :shock: .Un es neticu ka starp šī foruma lietotājiem atrastos tāds kurš rīkotos tik cūciski kā šī pārdevēja , un par to nepabrīdinātu pircēju ... OK vienīgais attaisnojums tai Unlimited pārdevējai ir tas , ka šamā īpaši daudz nesajēdz par preci ko viņa tirgo . Nu nevar taču prasīt no cilvēka tik daudz . :) Uldi K. , kā tev šķiet - bija vai nebija jābrīdina ?

Tu pabrīdinātu, jo šo un visas pārējās 100+ preces pats būtu atpakojis, nočekojis vai strādā ar konkrētām os?
Interesanti vai ar Vista 64bitu strādā?
Varbūt man ir kāda videokarte un kuras aplikācija nestrādā?

Pārbaudīsi visus iespējamos variantus?
Es neredzu cūciskumu, par kuru Tu runā...

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 09:07 
Profesors

Kņigu ņe čital, no mņeņije imeju.
Ir bijusi darīšana ar unlimited-rc Karīnu - palika ļoti labs iespaids, cilvēki no sirds pieiet lietai, ko dara, turkāt nevis vienkārši tirgo loriņus, bet cenšas attīstīt hobiju un to popularizēt.
Šādas šauras specifikas bizness kā rc hobija preču tirdzniecība tik mazā valstī kā LV pats par sevi vairāk ir hobijs nekā bizness, jo ekonomiskā pamatojuma šim pasākumam praktiski nav.
Un, zinot Karīnu, esmu vairāk kā pārliecināts, ka Voldis vai nu izdaiļo, vai arī savu sarunu uzsāka ar līdzīgu tekstu "Eu jūs cūkas, ko jūs man iesmērējāt".
Katrā ziņā uzskatu, ka, ja aizbrauktu vai piezvanītu un normāli aprunātos, gan jau atrastu izeju no situācijas, jo arī pārdevējs tomēr ir ieinteresēts, lai klients būtu apmierināts un arī turpmāk kaut ko pirktu vai ieteiktu citiem.
Image

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 09:52 
Meistars

Tv šopa reklāma par tvaik slotām- ja prece neapmierina, 14 dienās ņemam atpakaļ! Tantuks otrā dienā zvana- nepatīk, diemžēl nekā, jo jūs viņu esiet lietojusi. Un tas ka maldīga reklāma, esot pilnīgi likumīgi.
Par unlimited- rc varu teikt tikai labu. Lai veicas! Za odnogo bitogo dvuh nebitih dajot....

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 11:50 
Profesors

JurisL wrote:
Uldi K. , kā tev šķiet - bija vai nebija jābrīdina ?

Domāju ka šeit viss jau ir pateikts, kā arī zināma mana nostāja, ja šis būtu kāds cits gadījums kur pie vainas nav dzelžu savietojamība būtu cita pozīcija. Šijā gadījumā es nekādu negodprātīgu darbību no pārdevēja puses neredzu , jo situācija varēja izveidoties līdzīga ja kādu pēdējo šī gada RF SIM nevarētu palaist uz tableti kura atbalsta USB perifēriju pieslēgšanu.

Man RIMi jeb kur citur katru dienu iepērkoties neviens pie nocenotā preču groza nebrīdini - Esi uzmanīgs ,precei pēc stundas beigsies derīguma termiņš :D Tāpēc jau viņa arī ir nocenota(akcija). Visa politika. Tirgotāja negodprātība? :D

Ja tur vēl tam veikalam sazin kāda peļņa būtu. Viņš un visi pārējie LV (izņemot DJI dilerus) cik jau nu palikuši pastāv dēļ īpašnieku entuziasma , lai LV vismaz kaut kas ir uz vietas nopērkams.

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 16:59 
Meistars

UldisK wrote:
JurisL wrote:
Uldi K. , kā tev šķiet - bija vai nebija jābrīdina ?

Man RIMi jeb kur citur katru dienu iepērkoties neviens pie nocenotā preču groza nebrīdini - Esi uzmanīgs ,precei pēc stundas beigsies derīguma termiņš :D Tāpēc jau viņa arī ir nocenota(akcija). Visa politika. Tirgotāja negodprātība? :D

Labi UldiK , pierunāji , tavs arguments par to Rimi nocenoto preču grozu , kurā ir preces kuras rīt būs metamas, mani pārliecināja :D
Padodos un apsveicu Unlimitedu ar veiksmīgo darījumu ! :)
Tauta , sanāk kā biezs !!! Vēl ir veikalā pieejami tikai pēdējie 3 gab. šādi simi !
http://www.unlimited-rc.lv/lv/prod/?cid=58&pid=990

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 17:30 
Profesors

JanisDaubergs wrote:
kā arī iespējams viņu var alaist ar k kādu emulātoru, jeb compatibility mode.

Tam compatibility mode īpaši neuzticos, bet nu VirtualBox gan atsevišķu softu dēļ ir viens no pirmajiem softiem, kas tiek uzinstalēts pēc PC pārinstalēšanas…

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 21:11 
Profesors

JurisL wrote:
Padodos un apsveicu Unlimitedu ar veiksmīgo darījumu !

Šādi apsveikt var jebkuru tirgotāju, iegriežoties jebkurā veikalā un atrast preci, kurai no mušas vr izpūst ziloni.
Labi, labi - beidzam. :wink: Bet labāk būtu ja viņus apsveiktu ar to, ka sponsorē jauniešus kuriem tiešām interesē lidošana, un velta savu brīvo laiku to apmācībai.

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 21:43 
Meistars

UldisK wrote:
JurisL wrote:
Padodos un apsveicu Unlimitedu ar veiksmīgo darījumu !

Šādi apsveikt var jebkuru tirgotāju, iegriežoties jebkurā veikalā un atrast preci, kurai no mušas vr izpūst ziloni.
Labi, labi - beidzam. :wink: Bet labāk būtu ja viņus apsveiktu ar to, ka sponsorē jauniešus kuriem tiešām interesē lidošana, un velta savu brīvo laiku to apmācībai.

Šādi apsveikt man gan nav gadījies līdz šim vēl nevienu tirgotāju .Laikam iepērkos neīstajos veikalos :shock: ! Bet nu ja tu apgalvo ka šī nauda par šo darījumu aiziet jauniešu sponsorēšanai tad labi , tad beidzam ar un apsveicam Unlimitedu un tos jauniešus .
.
PS Tāpēc Voldi , vari nomierināt savu sīkburžuāzisko domāšanu , jo nopērkot šo simu tu ieguldīji naudu jauniešu nākotnē .

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 22:25 
Profesors

A Voldis droši vien sen jau to kasti ir piepačojis un lido, mēs tik vēl te beržamies :)

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2016, 23:00 
Meistars

UldisK wrote:
A Voldis droši vien sen jau to kasti ir piepačojis un lido, mēs tik vēl te beržamies :)

Vo , pareizi ! Kur tas trabelmeikers Voldis ir pazudis ?????!!!! Sarakstīja te baigos garos penterus sākumā un pazuda ... :D
Voldi ja tu dzer tad beidz dzert un uzraksti ko tu izdarīji ar to simu , ka viņš tev nefunkcionē !
Ja tu nedzer , tad ielej sev kādu aliņu un atzīsties ka tu pats to simu sačakarēji ka viņš tev tagad nicht funkcikļīrt !
A varbūt tiešām kā Uldis saka - tas vecais jokupēteris Voldis šito visu laiku gāž simā un grauž semočkas un piepačojis to simu pilnu ar saulespuķusēklām ?! A ? Ko ?

Profile  

PostPosted: 15 Oct 2016, 01:45 
Meistars

:) Negāžu simā un negraužu semočkas. Aliņu gan paņēmu, bet pulti pačakarēšu biki vēlāk. :) Sākumā atskrūvēšu un paskatīšos - kas tur iekšā un tad pastāstīšu.
Nu ja jauniešu atbalstam, tad lai iet! Varbūt būs par vienu laimīgu lidotāju vairāk!

Pa šo laiku izdomājos visādus variantus - kā to pulti piešķilt. Tā kā tehniski pareizākais būtu uzinstalēt kādu Linuksi ar bootloader un vairākus OS - piemēram Ubuntu, XP un W8, tad nosegtas visas vajadzības, dators universāls, un var arī izmantot šo simu. No otras puses - tas ir pamatīgs čakars, un kā vārdā - lai piešķiltu vecu simu?
Domāju - varbūt prātīgāk paņemt licencēto, tikai jautājums - kuru? Labākie skaitās RealFlight un Phoenix, neesmu redzējis ne vienu ne otru, atsauksmes arī pretrunīgas - vieniem patīk viens, otriem otrs. Jūtos kā ēzelis starp divām siena kaudzēm.
Tad vēl pults - man ir Quanum bez trainer porta (kārtējā mana kļūda), tātad jāpērk paka ar pulti. Phoenix ir viena pults komplektā, RF - cita. Visām modulācijas ir dažādas. Vēl var ņemt ķīniešu USB pulti (lidošanai neder) un simu atsevišķi. Vēl var ņemt citu pulti ar trainer portu, bet tādu pašu modulācju un simu atsevišķi. Vai palikuši vēl varianti?

Profile  

PostPosted: 15 Oct 2016, 11:34 
Profesors

Vēl variants nopirkt ebajā pa 12$ simulatoru komplektu - gan Phoenix, gan realflight, un komplektā USB pārveidotājs, pie kura spraud uztvērēju. der principā jebkurš uztvērējs/pults.
Man tāds bija - iemācījos lidināties. Ērti, ka nekādi vadi pie pults nav jāsprauž.

Profile  

PostPosted: 15 Oct 2016, 13:34 
Profesors

Voldis wrote:
Tā kā tehniski pareizākais būtu uzinstalēt kādu Linuksi ar bootloader un vairākus OS - piemēram Ubuntu, XP un W8, tad nosegtas visas vajadzības, dators universāls, un var arī izmantot šo simu. No otras puses - tas ir pamatīgs čakars, un kā vārdā - lai piešķiltu vecu simu?

Da nu… VirtualBox + veca winda (xp) + USB iekārtas padošana buz guest OS = ļoti iespējams, ka viss strādās gandrīz tik pat labi kā tad, ja tev būtu vairākas OS.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]