Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 17 Jul 2018, 08:25

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
PostPosted: 10 Nov 2017, 19:14 
Meistars

Ko jūs domājat par pēdējā laika modi dzēst sludinājumus un sludinājuma vietā un pat visas tēmas vietā atstāt vienu punktu.
Forums kaut kādz bezsaturisks un neglīts paliek.

Man šķiet ka daudz korektāk būtu tēmai pielikt priekšā nosaukumu [Pārdots] Saglabājot visraksru un sludinājuma tekstu
Daudzi to dara.
vai lielikt postu Pārdots, nevis visu izdzēst.
Lai var apskatīties kādas aktivitātes forumā bijušas un vis glīti izskatās.

Attachments:
Forums.png
Forums.png [ 143.74 KiB | Viewed 1265 times ]
1.png
1.png [ 62.12 KiB | Viewed 1265 times ]
2.png
2.png [ 62.06 KiB | Viewed 1265 times ]
 Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 20:11 
Profesors

manuprāt laba doma, uzreiz ir pārskatāmība, punktam acs pārskrien pāri nelasot, laiks taupās, ir labi:)

Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 20:24 
Profesors

Tas punkts tikai vietu aizņem. Ja topiks izdzēstos pilnībā tad vēl varbūt varētu a tā labāk pielikt uzrakstu "Pārdots" virsrakstā.

Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 20:34 
Meistars

Voldis wrote:
Tas punkts tikai vietu aizņem. Ja topiks izdzēstos pilnībā tad vēl varbūt varētu a tā labāk pielikt uzrakstu "Pārdots" virsrakstā.

Uzrakst priekšā "Pārdots" Būtu ideāls risinājums, viss uz reiz skaidrs,
un ja ir vēlme var apskatīt kas pārdots, var redzēt kādas preces var pārdot forumā, kādas nē,

Ja dzēsīs sludinājumus ar pārdotām precēs, radīsies iespaidz, ka neviens te neko nepērk un sludinājumus likt ir bezjēdzīgi.
Redzot sludinājumam priekšā Pārdots saradīsies vairāk pārdevēji jo redzēs, ka te ir iespējams ko notirgot.

Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 20:38 
Profesors

PowerON wrote:
Voldis wrote:
Redzot sludinājumam priekšā Pārdots saradīsies vairāk pārdevēji jo redzēs, ka te ir iespējams ko notirgot.

Man liekas svarīgāk, ka foruma apmeklētāji redzēs, ka te var arī kaut ko nopirkt.... :)

Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 20:45 
Meistars

Voldis wrote:
PowerON wrote:
Voldis wrote:
Man liekas svarīgāk, ka foruma apmeklētāji redzēs, ka te var arī kaut ko nopirkt.... :)

Man gan ieraugot, ka viens pārdevējs vienā sludinājumā liek vairākas preces,
tām ātri vien sāk parādīties blakus uzraksts rezervēts vai pārdots,
Tas liek sarosīties, ja vēlies ko nopirkt, tad jāpēr ātri kamēr ir.

Tas viss dēl ka pārdevējs sludinājumus neizdzēš, bet pieraksta pārdots, kad pārdots

Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 20:59 
Profesors

Aha! :D Sāk darboties skaudība! Man tieši tāpat. :D
Vēl būtu labi, ja topika autors varētu pabīdīt to uz augšu (aktualizēt) neveidojot jaunu postu (neliekot punktu), vai arī varētu atlasīt nepārdotos.

Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 21:16 
Profesors

Man itkā vienalga, Ja punkts vai pārdots, tad vienkārši tā prece vairāk nav , nav man vēlmes zināt kas tur par cik pārdots, nopirkts. Tas ka sludinājums ir tukšs var būt dažādi iemesli , sākot no nevajadzīgu finansiālu pēdu atstāšanas un beidzot ar...
Man vienīgais kas neapmierina sludinājuma sadaļā tas, ka paši uzspamojam un pamācam kā vajag/nevajag tirgot. tur lētāk tur vēl kas...

Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 21:29 
Profesors

UldisK wrote:
(..), sākot no nevajadzīgu finansiālu pēdu atstāšanas un beidzot ar...

Nav jau tā, ka pēdas nepaliek. Kas reiz ir pabijis internetā, to no interneta var būt neiespējami izdzēst.
To "punktuālo topiku" saturs pusē gadījumu joprojām ir brīvi pieejams pat visparastākajiem interneta lietotājiem, nemaz nerunājot par iestādēm ar privātiem web crawleriem.
Bet jā, iemesls droši vien īstais… Tie finansu noteikumi tomēr ir visnotaļ drastiski.

Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 23:03 
Profesors

Protams ka pēdas paliek ilgi, es biju domājis ka nav tik uzkrītošas, protams šīs lietas maz kādu interesēs, bet kas zin, arī mājas finansu ministrija var redzēt ko šeptē un tad šāda dzēšana der :D

Profile  

PostPosted: 10 Nov 2017, 23:38 
Meistars

UldisK wrote:
Protams ka pēdas paliek ilgi, es biju domājis ka nav tik uzkrītošas, protams šīs lietas maz kādu interesēs, bet kas zin, arī mājas finansu ministrija var redzēt ko šeptē un tad šāda dzēšana der :D

Uldi! Nevajag profilā ielikt savu bildi, kas pie katra tava posta redzama, un pēc tam brēkt kaut ko par privātumu.

Negribi zīmēties, ja ko pērc raksti sludinājuma autoram privāti, tava sieva neko neuzzinās.
Ja pārdod labi gan pielikt cenu, bet ja jau no sievas bail vari cenu neuzlikt, lai jautā privāti.
Un nekādu problēmu. Nu jāmāca kā kaut kādu zem sievas papēža pabāzto.

Uldi, tu pats arī esi "mājas finansu ministrija" kā uzskati par vajadzīgu tā arī lem.

Pats tu savu nudu vaiga sviedros pelni, nevienam nav tiesības tev aizliegt to tērēt kā pats vēlies.
Cieni pats savu brīvību...

Profile  

PostPosted: 11 Nov 2017, 00:36 
Profesors

nē tur jau tas prikols, ka sieva laikam pērk, spaiņiem visādus RC labumus, lai vīru iepriecinātu, bet šis tik pa kluso visu tirgo projām :D :D un pērk sievai kleitas, un galugalā, abi laimīgi :lol: :D

Profile  

PostPosted: 11 Nov 2017, 00:42 
Profesors

PowerON wrote:
Uldi! Nevajag profilā ielikt savu bildi, kas pie katra tava posta redzama, un pēc tam brēkt kaut ko par privātumu...

Man kā reize nav no kā baidīties ka mani atpazīst , neko nedzēšu un punktus nelieku. :D
Kā reize profilā šeit forumā vajadzētu likt savu bildi un Vārdu , Uzvārdu - lai redz fismaz vizuāli ar ko runā. lab, lab kā katrs grib tā dara. Bet pasākumos tā ir problēma kad neatpazīsti cilvēku. reti kuri uzsākot saruna saka - sveiks esmu Jānis no furma kā jans - . Ir forumi kur saprotama profila bilde ir obligāta pie reģistrācijas, arī gaisotne tur parasti ir normāla. Protams profils šādos forumos ir redzams tikai reģistrētiem lietotājiem , ciemiņi neredz neko no profila, tikai teksta saturu.
Par tēmu, es izteicu savas domas un tās nemaz nav neloģiskas, zinu daudzus modelistus kuri paslepus ko pērk/pārdod u.t.t. kas arī ir normāla situācija, visi nav vienādi, un mīļā miera labā nākās cilvēcīgi piemelot.
Ne jau no zila gaisa ir radusies tā labā anekdote par baikeri.
Baeikera vislielākais murgs - sieva pēc viņa nāves visu izpārdod par tādu naudu par kādu viņš ir teicis cik katrs loriņš maksā :D

Profile  

PostPosted: 11 Nov 2017, 01:07 
Profesors

PuukjuAerofoto wrote:
nē tur jau tas prikols, ka sieva laikam pērk, spaiņiem visādus RC labumus, lai vīru iepriecinātu, bet šis tik pa kluso visu tirgo projām :D :D un pērk sievai kleitas, un galugalā, abi laimīgi :lol: :D

Citiem vārdiem sakot:
Quote:
Kādā panīkušā mazpilsētā ierodas naudīgs tūrists. Piestāj pilsētiņas viesnīcā. Viesnīcnieks viņam piedāvā izvēlēties numuru. Tūrists iedod viesnīcniekam 100$ naudaszīmi, tā kā avansā... un iet aplūkot viesnīcas numurus. Viesnīcnieks tūliņ pat ar naudas zīmi rokā skrien pie miesnieka atdot parādu. Miesnieks dabūjis naudu nekavējoties skrien pie fermera atdot viņam parādu par piegādāto gaļu. Fermeris savukārt ar naudu steidz uz vietējo autodarbnīcu, atdot parādu. Autodarbnīcas vadītājs dodas uz veikalu atdot parādu veikalniekam par produktiem. Veikalnieks skriešus pie vietējās eskort meitenes, atdot parādu. Meitene dabūjusi naudu metas pie viesnīcnieka un atdod viņam parādu, par istabu īri, ko viņa īrējusi ar saviem klientiem... Šajā brīdī nāk atpakaļ no numuriņu apskates tūrists un saka viesnīcniekam, ka nav atradis sev piemērotu numuriņu viesnīcā un te nepaliks... Viesnīcnieks viņam atdod iemaksātos 100$. Tūrists aizbrauc uz citu pilsētu.

Neviens neko nedabūja, bet pilsētiņas iedzīvotāji tika vaļā no parādiem un tagad ar optimismu raugās nākotnē.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]