Radio vadāmo modeļu forums
  
It is currently 19 Jun 2019, 14:05

All times are UTC + 2 hours [ DST ]
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 16 May 2018, 08:28 
Offline
Jauniņais

Joined: 16 May 2018, 07:25
Posts: 1
Jau kādu laiku cenšamies attīstīt radio vadāmo mašīnu projektu. Beidzot darbs ir vainagojies ar nelieliem panākumumiem un esam iekļuvuši Rīgas Domes grantu programmas “Atspēriens” finālā. Lai mēs uzvarētu ir vajadzīga katra jūsu Facebook balss. Balsojiet par šo projektu -
Radio vadāmo mašīnu nomas punkta izveide
Uzņēmums plāno izklaidēt iedzīvotājus un tūristus ar interesantu un aizraujošu aktivitāti visas sezonas garumā – bezceļa, ceļa, dubļu, ledus un sniega radio vadāmo mašīnīšu īres un sacensību rīkošanas nomas punktu. Ņemot vērā spēkratu izmērus un trases mobilitātes risinājumu, nomas punkta novietojumu iespējams mainīt piedaloties arī pilsētu svētkos, autosporta secensībās un tamlīdzīgos lielos pasākumos.
Balsot var šeit - http://www.investeriga.lv/atsperiens/balsosana/?videoId=10 - un balsojiet ar Facebook kontu katru dienu (arī šodien) līdz 24.05.2018 ieskaitot un dalieties ar ierakstu, lai balsu būtu vairāk (uzvarai vajag tūkstošiem balsu). Tiem, kas dalīsies ar mūsu ierakstu no http://www.facebook.com/RCRacingClubRiga, izlozēsim dažas balvas konkursa beigās (provizoriski 5.jūnijs).

P.S. Pieliku arī īsu pamācību kā balsot tiem, kas nesaprot latviski, bet saprot angliski - http://rpracingteam.rpteam.org/Manual-for-voting_S.jpg.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 18 May 2018, 00:48 
Offline
Jauniņais

Joined: 26 May 2017, 18:31
Posts: 11
Balsot var šeit - http://www.investeriga.lv/atsperiens/ba ... videoId=10 - un balsojiet ar Facebook kontu katru dienu (arī šodien) līdz 24.05.2018 ieskaitot un dalieties ar ierakstu, lai balsu būtu vairāk (uzvarai vajag tūkstošiem balsu). Tiem, kas dalīsies ar mūsu ierakstu no http://www.facebook.com/RCRacingClubRiga, izlozēsim dažas balvas konkursa beigās (provizoriski 5.jūnijs).


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Portal by phpBB3 Portal © phpBB Türkiye