Radio vadāmo modeļu forums

It is currently 22 Feb 2018, 23:38

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 07 Oct 2014, 18:47 
Profesors

Sveiki!
Esmu atkal iesprūdis - no OrangeRX uztvērēja signāls jādod uz DOSD+ v2. Pa vidu lieku PPM dekoderi (jumper arī jau salodēju) un tā PPM izeju uzspraužu uz DOSD PPM ieejas piniem. Barošanu OrangeRX un PPM saņem no DOSD + un - piniem - viss kā neskaitāmos manuāļos un tutoriāļos. Ieslēdzam - viss mirkšķina kā vajag, dekoderis reaģē uz Throttle stick, tikai DOSD nereaģē - nesaņem to PPM vajadzīgajā formā vai vispār. Oscilogrāfa nav.

PPM 3DR decoderi saņēmu kit formātā un salodēju pēc instrukcijas (rūpīgi).

Varbūt kādam ir pieredze?

Tas zaļais vads lejā ir uz 3 kanāla signāla pinu - viena no instrukcijām paredz tur pievienot signālu no ESC vai BEC, jo bez vismaz viena tāda PPM strīma nebūs, "ja vien jūs to nepārprogramēsiet". Šo vajadzību es nesaprotu, jo tad jau dzinējs no autopilota vairs nav kontrolējams, tikai ar stiku? Priekš kam?

Attachments:
Mans_OrangeRX_PPMout.jpg
Mans_OrangeRX_PPMout.jpg [ 643.27 KiB | Viewed 1871 times ]
 Profile  

PostPosted: 09 Oct 2014, 01:13 
Profesors

Vai dažādu ražotāju RX signāli uz servo varētu kaut kā atšķirties? Servo taču darbina ar jebkuru RX, analogi vai digitāli.
Pēc PPM encodera reakcijas izriet, ka "fast blinking if servo all channels have been lost, or if a servo signal is wrong (invalid pulse widths)".
Tas OrangeRX FASST compatible pats lieliski darbina servo u.c., tad vaina būtu pašā PPM encoderī. Vai arī ir sīkumi, kurus jāzin... :(

Profile  

PostPosted: 09 Oct 2014, 10:05 
Profesors

Ja nav osciļa es ieteiktu pamēģināt ppm izeju sapārot ar kāda simulātora ieeju , uzstādījumu režīmā vismaz redzēsi kas notiek
un tikko ieskatījos bildē, uz osd Tev aiziet viena dzīsla?
barošana visiem mezgliem no viena avota?

Profile  

PostPosted: 09 Oct 2014, 12:25 
Profesors

Uz DOSD iet PPM izejas tie trīs vadi - G-5V-S - melns, sarkans, dzeltens. Barojas viss pa šī trijnieka melno un sarkano no DOSD piniem.
No plates apakšas zaļš vads pielodēts pie Throttle signāla pina Ch3, kas, pēc DOSD manuāļa jāvelk uz ESC signālu (nekur citur tādu vajadzību neredzēju).

Profile  

PostPosted: 09 Oct 2014, 14:53 
Profesors

par vadiem skaidrs, nekas cits neatlika ka man apskatīties Dragon OSD manuāli(parslegt atslodzei smadzenes), jo man pašam tādas lietas nav lietotas.

viennozīmīgi 3 kanālu(gāzi) pievienot ar diviem vadiem (sign+GND), manuālī izmantojas Y savienojums, bet tas nav mirstami.

cik izlasīju 97 lpp, DOSD vēl var prasīt konfigurēt kanālus caur kompja terminālu "Tera Term", jo cik sapratu gāze"throttle" darbojas

Nevaru neko vairāk ieteikt kā par pieslēgšanu simulātoram, kamēr nezini ka visi kanāli izpildās būs grūti.

Profile  

PostPosted: 09 Oct 2014, 17:41 
Profesors

Skatīsimies. Paldies! :)

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]